Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Непоганий місяць для Стрільців, в гороскопі на жовтень проблеми можуть бути тільки з друзями і суспільством – це можливість скандалів і конфліктів. Все інше буде хорошим. В кінці жовтня треба поберегти здоров’я і таємниці. У гороскопі на жовтень для Стрільців почнуться періоди таємниць, які триватимуть по грудень місяць. Сам гороскоп не особливо важливий для Вас, тому можна сміливо відпочивати і розважатися. При роботі буде можливість для зміцнення свого багатства і сімейної сфери.

З 18 серпня Ви стали активніше у відстоюванні своєї репутації і кар’єри по 4 жовтня. З 14 вересня у Вас більше спілкування з друзями і публічність по 8 жовтня. З 14 вересня Ви більше дізнаєтесь про друзів і колективах, суспільстві по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня час дізнаватися і вивчати таємниці, свої і чужі, все що від Вас приховано. Це можуть бути таємні переговори, плітки, якесь таємне спілкування, неявне, приховане від інших. Можна дізнаватися і вивчати езотерику і містику. Корисний час для вивчення своєї таємної сторони життя, прихованих хвороб, психології, страхів, комплексів. І, звичайно, Ви зможете в цей час створювати нові таємниці, особливо якщо вони інтелектуальні і інформаційні. Можуть бути таємні поїздки і угоди.

З 4 жовтня по 19 листопада Ви станете активніше в громадських заходах, дружбі, колективних діях. Це може бути політика, публічні виступи, спільні дії і прагнення планів. Період оновить дружбу, дасть енергію для реалізації планів.

З 5 по 10 жовтня можуть бути втрати багатства і дружби, порушення правил, конфлікти через гроші, конфлікти з друзями, спонсорами і керівництвом. Обережніше з витратами і важливими угодами.

З 8 жовтня по 1 листопада період таємних відносин, можливості для таємних романів або таємної закоханості, поновлення таємних зв’язків особистих і ділових. З іншого боку, він підходить для відпочинку, більше задоволення будете отримувати від самотності, сприятливий час відпочити від суєти і від усіх, для усамітнення. Під час періоду лише один поганий тренд, тому це хороший період для відпочинку та розвитку таємних відносин. Укладайте таємні угоди, договори, оновлюйте зв’язки.

З 11 по 16 жовтня прилив вітальності і оптимізму, сильна буде Ваша інтуїція і прозорливість майбутнього, робіть плани на майбутнє і починайте їх реалізовувати. Хороші дні для публічності, угод, торгівлі, судів, подорожей.

З 11 по 14 жовтня той самий єдиний негативний тренд для таємних відносин, намагайтеся не поспішати і бути обережніше. Можуть бути несподівані інтриги, розтрати грошей, дурні покупки, дурні обіцянки, варто берегти здоров’я.

З 12 по 16 жовтня ще один тренд, коли можете втратити накопичення і негативні зміни в джерелах доходів, конфлікти з друзями і суспільством. Намагайтеся менше маніпулювати і вимагати.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік дні кульмінацій, рішень, завершень, які можуть усувати, які руйнують і негативні. Для Стрільців він акцентує питання любові, творчості, захоплень, дітей, друзів, громадської активності та позиції. Вагітним треба бути обережніше. У ці дні Ви можете розібратися в зазначених сферах та інших, прийняти рішення, але є ймовірність втрат і маніпуляцій, тиску і конфліктів.

Повторення сприятливого тренда, але результати будуть тільки якщо працювати, з 14 жовтня по 30 листопада, можливо до 12 грудня. Він уже був з 15 травня по 19 (30) липня і з 8 січня по 4 березня. Будьте більш прагматичні і цілеспрямованими в сімейних питаннях, для фінансів і збагачення використовуйте інтуїцію і творчість, ідеї. Успіх в багатстві чекає особистостей, зайнятих в творчому і духовному, наставників, психологів, релігійних діячів. Час зміцнювати сімейну сферу і розширювати фінансову. Займайтеся своїм духовним зростанням, вірою. Знаходьте нові цінності, духовні і матеріальні.

З 14 по 17 жовтня використовуйте інтуїцію для спілкування з рідними, гарний час дізнаватися таємниці, багато творчих ідей. Дні підходять для важливих таємних переговорів і угод, поїздок.

З 20 по 23 жовтня ще один хороший тренд для таємних переговорів, угод і таємних відносин. Це так само і романтичний тренд. Але, можете допомагати своїм рідним або просити у них про допомогу.

З 24 по 30 жовтня намагайтеся не скандалити з друзями і суспільством, не порушувати громадський порядок і правила. Є ймовірність матеріальних втрат, аварій, витрат, конфліктів з керівництвом і через гроші.

З 26 по 30 жовтня обережніше з таємницями і здоров’ям, багато суєти, змін, нестандартних бажань.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподіване, мінливе, нове в ці дні, нові бажання, зміни, звільнення або починання. Для Стрільців акцент найбільше на таємниці, духовному, прихованому і містичному, смертному. Можете почати таємниці, щось містичне і езотеричне або просто секрет. Можете завершити, позбутися, звільнитися від якоїсь таємниці. Зміни будуть швидкими і варто берегти свої секрети, а може несподівано почнете нові. Ще можуть бути зміни зі здоров’ям і роботою, але менш імовірно. Час задуматися про своє життя, суті буття, оцінити їх. Може бути хандра і занепад сил.

З 31 жовтня по 20 листопада переусвідомлюйте свої таємниці, комплекси, копайтеся в своєму внутрішньому світі і психології. Можете повторно почати вивчати психологію. Повторно проведіть таємні переговори. Головне нове не починайте. Час несприятливий для початку нового навчання, поїздок, угод, оформлення документів. Бережіть техніку і документи, будь-яку інформацію. В цей час поверніться до старих проектів і завдань професійним і кар’єрним. Можуть повернутися або Ви повернетеся до старих відносин.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – таємна інформація.

З 4 жовтня по 19 листопада – публічна і дружня активність.

З 8 жовтня по 1 листопада – таємні відносини і відпочинок.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, результати, усунення, акцент на дружбу, плани, любов, творчість, дітей.

З 14 жовтня по 30 листопада – зміцнюйте багатство і сім’ю, духовні цінності.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і несподіване, акцент на таємниці, містику, духовне.

Гороскоп опублікований 27.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,163