Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Для Стрільців гороскоп на вересень буде хорошим. Важливі і сприятливі піки в сферах сім’ї та кар’єри. Сприятливі періоди для просвітницької діяльності, спілкування, публічності. Поганими можуть бути тільки витрати в вересні, проблеми в сфері багатства, але і для неї буде паралельний сприятливий тренд. Ви все так же будете сповнені енергією і творчих сил, активність в любові і розвагах. Життя стане швидше.

З 27 червня по 7 січня діяльний період для розваг, любові, хобі, намагайтеся у вересні і жовтні багато не витрачати на це.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – рішення, кульмінації, акцент на сімейну сферу і кар’єру. Завершуйте проекти в сферах кар’єри і сім’ї. Можуть бути важливі новини про кар’єру і статус, сім’ю та будинок. Пік для цього хороший. Але поганий пік для витрат і конфліктів з керівництвом.

З 2 по 6 вересня намагайтеся багато не витрачати грошей на розваги і не ризикувати боргами, не ризикувати любов’ю і творчістю.

З 5 по 27 вересня період спілкування з друзями, спілкування з суспільством, інформація про них і новини. Але намагайтеся багато грошей на суспільство і друзів не витрачати, не будуйте великі плани, економніше будьте в ідеях.

З 6 вересня по 2 жовтня період харизми, впевненості в собі, більше успіху на публіці. Буде поліпшення віри і життєвої філософії, відчуття більше легкості в життя. Сприятливий період для просування своїх ідей і знань, наставництва інших людей, поліпшення відносин з покровителями і учнями. Хороший для судів, далеких поїздок, торгівлі, захисту своїх знань та інших виступів.

З 7 по 11 вересня вдалий час для збагачення, повторних угод і важливих покупок, виступів перед клієнтами і керівництвом. Невеликий приплив енергії і оптимізму.

З 10 по 13 вересня несприятливий тренд для обманів і ліні, не беріть на себе занадто багато, але більше відповідальності в сімейних питаннях.

З 10 вересня по 14 листопада у Стрільців може трохи знизитися активність і енергійність в любові, розвагах, творчості, активність з дітьми, але бажань цього буде все так само багато. Просто виходу для бажань не буде. Краще поки не починайте важливі творчі проекти, любовні романи, менше беріть участь в розважальних заходах. Особливо якщо на це треба витрачати багато ресурсів, енергії і грошей, і особливо в кінці вересня і жовтні. Можуть повернутися старі бажання або активності в хобі та розвагах, любові, творчості. Старі проекти можете запевнити або відродити. Бійтеся початку нових конфліктів і повторення старих в любові, розвагах, творчості, з дітьми.

З 12 по 16 вересня сприятливий період для зміни в сфері багатства (матеріального і духовного) і кар’єри (професії, статусу, цілей). Можна завершувати, позбавлятися, оновлювати, трансформувати.

З 13 вересня життя у Вас стане розвиватися швидше, період затримок і переоцінки, повернення до старого був з 14 травня. Фоновий період, але все ж Стрільці повинні були помітити, що їхнє життя повільніше розвивалося і минуле нагадало про себе. Найпомітніше це було в сфері багатства.

З 13 по 17 вересня обережніше з любовними романами, особливо з клієнтами і співробітниками. У ці дні можуть бути необдумані витрати.

З 15 по 19 вересня зміцнюйте свою репутацію, можливість повторно вирішити складні проекти, виступити перед керівництвом. Крім того, можете зміцнити своє багатство, але краще робити повторні покупки або інвестиції.

З 16 вересня по 3 листопада останнє повторення сприятливого тренду для сімейної сфери і збагачення. Куди важливіше його вплив на сімейну сферу, найближчим часом, до весни, сприятливих помітних вказівок для неї не буде. Але крім того, він дасть багато духовності Стрільцям, релігійності, посилить Вашу віру. Він посилить Вашу інтуїцію. Постарайтеся більше допомагати іншим, але можете і самі просити про допомогу. Просити про матеріальну допомогу у рідних або ж їм допомагати в цей час найкраще. Розвивайтеся духовно. Цей тренд був в лютому-березні і липні-серпні, можете повторити те, що робили тоді.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це сприятливий пік для зміцнення і нового. Стрільцям акцент на кар’єру, цілі, професію, репутацію в цьому починайте щось нове або зміцнюйте їх, можна спробувати повторно почати. Крім того, постарайтеся укріпити своє багатство.

З 19 вересня по 6 жовтня повторитися негативний тренд, був з 18 серпня по 3 вересня. Стрільцям він найгірше для сфери багатства, остерігайтеся конфліктів і витрат, повторення старих проблем. Менше витрачайте на свої розваги і любов.

З 27 вересня по 28 жовтня період таємниць, більше таємного спілкування, дізнаєтеся свої і чужі таємниці. Можете розвиватися духовно, вивчати містику і релігію. Більше будете спілкуватися за допомогою Інтернету або листування, нові таємні знайомства, таємні угоди.

З 27 по 30 вересня дуже романтичні дні. Постарайтеся в ці дні зайнятися своєю творчістю, любовними стосунками, відносинами з учнями і наставниками. Сприятливі дні для вирішення конфліктних питань, скандалів, судів, публічних виступів.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – додасть Стрільцям енергії, важливі новини, кульмінації, результати, усвідомлення. Сприятливий пік для рішень. Стрільцям акцент на дружбу, творчість, кохання, дітей, розвагах, планах на майбутнє. Посилить паралельні тренди, небезпека у витратах і конфліктах через багатство.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, акцент на кар’єру і сім’ю, цілі.

З 5 по 27 вересня – товариськість і публічна інформація.

З 6 вересня по 2 жовтня – харизма, товариськість, навчання інших, ставлення до життя.

З 10 вересня по 14 листопада – зменшиться активність, вірогідність повернення старих конфліктів.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру, цілі, репутацію.

З 27 вересня по 28 жовтня – таємні переговори і інформація.

Гороскоп опублікований 1 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,171