Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць досить напружений, багато подій в сімейній сфері, кар’єрі, особистої активності й агресивності. У цьому місяці сильно проявиться Ваша схильність, талант, вміння робити з мухи – слона. Намагайтеся стримувати себе в першій половині місяця, потім стане легше. Як вже було написано, в гороскопі багато впливу на кар’єру і сім’ю – це в першій половині, а в другій – дружбу і громадську активність.

З 18 серпня по 4 жовтня енергія і багато активності в питаннях кар’єри і статусу, в середині вересня це може призводити до конфліктів. З 21 серпня по 14 вересня харизма і відносини будуть впливати на кар’єру і статус. З 28 серпня по 14 вересня багато інформації про кар’єру і Ваш статус.

З 1 по 6 вересня будьте обережніше з особистими відносинами і відносинами з керівництвом, ворогами. Є ймовірність обманів або самообману, інтриг, дурних вчинків. Краще не витрачати багато грошей в ці дні, не купувати занадто дороге, не робити великих інвестицій.

З 2 по 6 вересня покажіть свої ідеї керівництву, виступайте публічно перед колегами, взагалі хороший тренд для публічних виступів та інформації.

З 5 по 8 вересня хороший тренд для важливих переговорів, можливість інвестувати в кар’єру і репутацію і отримати доходи від своєї репутації і кар’єри. Час показати свій авторитет.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня повторення тренда, який був з 1 червня по 3 (10) липня і з 2 по 26 січня. Тренд мрій і ліні, великих бажань і прагнень, але і неуважності з дармоїдством, масштабності у всьому і ескапізм. Це час, коли мріяти і бажати буде простіше, ніж робити і концентруватися на чомусь одному. Намагайтеся спрямовувати свою енергію в один або максимум два проекти, мрії свої реалізовувати, а не тільки думати про них. Можуть бути розчарування в сімейних питаннях, творчих, міжнародних і навчанні. Під час цього періоду бережіть свою репутацію і духовний стан, сімейну сферу, небезпеки судових розглядів і втрати репутації, ймовірності обманів або самообману. Найбільше небезпеки для питань сім’ї, віри (релігії), надій на майбутнє, мрій і схильності все пускати на самоплив, розчаровуватися.

З 5 по 8 вересня хороший тренд для змін у фінансах і відносинах (особистих і ділових, в ділових найкраще з керівництвом).

З 6 по 12 вересня багато енергії для зміцнення своєї кар’єри і репутації, багатства і заробітків. Можете відстоювати свої права, реалізовувати проекти, що впливають на кар’єру і багатство, натиснути на керівництво. Тільки намагайтеся не роздувати великі скандали і проекти, не перебільшувати, буде кілька негативних паралельних трендів.

З 6 по 12 вересня намагайтеся не роздувати все в сімейній сфері, кар’єрі, відносинах з керівництвом і рідними. Буде велике бажання хвалитися собою – стримуйте його, не роздувайте проекти, не давайте великих обіцянок. Бережіть репутацію, обережніше з романами і інтригами. Не час шукати і добиватися істину.

З 8 по 17 вересня конфліктний тренд, схильність до великих конфліктів через будь-яких дрібниць і бажань. Особливо конфліктів з керівництвом або тими, хто намагається Вами керувати і вказувати як жити, конфлікти через ідеї і бажання, істини. Можуть бути травми. У роботі і фізичних навантаженнях намагайтеся себе контролювати і стримувати, не розпиляйтеся на кілька проектів. Може бути велика лінь щось робити. Якщо не були у відпустці, то вдома можете відпочити зараз, закордон вирушайте обережніше.

З 10 по 17 вересня дуже хороші дні для спілкування з друзями, публічних виступів, важливих переговорів. Можливість домовитися про щось важливе з друзями. Так само дні підходящі для торгівлі, покупок, але обдуманих.

З 11 по 22 вересня хороший тренд для змін в багатстві і кар’єрі, репутації. У Вас буде сили та енергії для позбавлення, можете звільнитися або звільняти підлеглих, змінювати свої джерела доходів, позбавлятися від якихось проектів або реалізовувати ідеї. Можете спробувати впливати на своє керівництво, тільки намагайтеся не конфліктувати. У ці дні багато енергії для роботи і змін в кар’єрі і багатстві.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і результати, акцент на кар’єру, досягнення, нагороди, репутацію і повагу, сім’ю, місце проживання, будинок. Можна приймати остаточні рішення, тільки намагайтеся не роздувати і не перебільшувати все. Гарний час для змін свого статусу і кар’єри, будинку і сімейних питань. Багато сили волі для змін в цьому.

З 14 вересня по 3 жовтня більше спілкування з друзями, новин від колективів і друзів.

З 14 вересня по 8 жовтня ще один період для дружби, знаходити нових друзів і покращувати сферу дружбу. Він дасть Вам харизму, успіх в суспільстві, намагайтеся більше брати участь в громадських заходах і бути на публіці. З друзями може виникнути любов.

З 24 по 27 вересня намагайтеся не витрачати багато грошей, може бути розчарування в любові, дружбі, особистих відносинах.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, можливості для нової дружби або важливих новин від друзів, можете вступити в новий колектив, зайняти своє місце в колективі або новини про колектив. Хороші дні для публічної активності. Слухайте свою інтуїцію про плани на майбутнє.

З 29 вересня по 2 жовтня можуть бути фінансові втрати, намагайтеся не ризикувати грошима. Можуть бути конфлікти в стосунках, тиск і маніпулювання, бажання розриву відносин.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – Не перебільшуйте, не літайте в хмарах.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення в родині і кар’єрі.

З 14 вересня по 3 жовтня – спілкування та інформація про друзів.

З 14 вересня по 8 жовтня – харизма для публіки, можливість поліпшити сферу дружби.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і плани.

Гороскоп опублікований 31.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169