Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


Для Стрільця гороскопи на травень і червень будуть дуже важливі для відносин. В середині місяця почнеться період активності в сімейній сфері. Довгий період інформації для фінансової сфери, психології, таємниць. У житті у Вас буде багато повернень, почнеться низка періодів регресу, затримок, перші і найсильніші в травні-червні.

З 30 березня спілкування, активніше в поверхневих відносинах і навчанні по 13 травня. З 3 квітня дуже важливий період для відносин, дасть нове і поверне старе, період сприятливий крім травня і початку червня. З 29 квітня для відносин поганий тренд, оманливий, ілюзії, фантазії, образи і неуважність по 25 травня. З 27 квітня вивчайте робочу сферу і здоров’я по 11 травня.

З 3 по 6 травня покажіть себе на роботі, свою компетентність. Багато енергії для роботи і енергії для здоров’я.

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінація, рішення, розуміння. Стрільцям акцент на самотність, таємниці, думки про буття, релігію і духовне. У ці дні бережіть здоров’я, побудьте далі від усіх і відпочивайте, якщо є можливість. Тому що ще пік акцентує роботу, обов’язки, проекти, рішення і результати на роботі, завершуйте проекти. Можна спробувати завершити звичку в житті.

З 11 по 28 травня дуже велика товариськість у Стрільців, багато новин, виступів перед іншими. Дізнавайтеся важливе про важливих для Вас відносинах і людей. Доводьте свої ідеї, публічно виступайте, проводьте переговори. Але важливі переговори нові не починайте і не починайте нові договори або угоди з 13 травня по 25 червня.

З 13 по 17 травня хороший тренд для операцій і оздоровлення. Ці дні сприятливі для змін в роботі і багатстві, відстояти свої права і показати себе, змінити щось або позбутися, відродити.

З 13 травня по 25 червня для Стрільців дуже впливовий період, що впливає на ваші стосунки. Нові розпочаті відносини, ділові чи особисті, будуть неспроможні, несприятливі, краще не починати. Конфлікти нові затягнуться на довго. Заручини або інші особисті відносини, розпочаті в цей час, теж можуть затягнутися або припинитися несподівано в майбутньому. Переоцінюйте відносини. У цей період можете повернутися до старих відносин, завершувати існуючі відносини. Може старі вороги або партнери, любов, нагадають про себе.

З 13 травня по 26 червня робіть вдома ремонт, допомагайте рідним, захищайте свою сім’ю і нерухомість. Не конфліктуйте з рідними, конфлікти будуть дуже небезпечні. Сам період дасть більше енергії для сімейної сфери і активності. Але і в цілому Стрільці будуть більше роздратування мати і конфліктів в цей час, особливо з кінця травня (коли буде перший негативний тренд у цього періоду) по середину червня.

З 14 травня по 13 вересня Ви переоціните свою філософію, життя, прагнення, фінанси, багатство, цінності матеріальні і духовні, що зібрали або хотіли б мати. Вам складно буде розвиватися і рухатися вперед, але легше буде повертатися до старого і мріяти. Не починайте масштабні зміни в житті в цей час.

З 15 по 19 травня ще один хороший тренд для здоров’я, лікування. Він так само сприятливий для важливих робочих проектів, збагачення.

З 20 по 24 травня зміцнюйте стосунки і знайомства. Важливі переговори, серйозне спілкування.

Пік 22 травня, плюс-мінус 5 днів – цей період найважливіший для Стрільців в цьому році для сфери відносин. Він дасть нове, нові бажання або можливості, події. Але, на жаль, намагайтеся не починати нові стосунки або розвиток у відносинах. Бійтеся обманів і інтриг. Цього року під час цього піку краще повернутися до старих відносинам або переоцінити те що маєте. Багато емоцій і бажань стосуються відносин, але не починайте нове і обережніше з обманами.

З 28 травня по 5 серпня Стрільцям можна вивчати психологію, Ваше інтелектуальний інтерес непостійний і часто змінюється, але в цей період Ви зможете вивчити психологію, містику, таємниці буття, проводити дослідження глибокі. В цьому році це довгий період, дасть до 18 червня і після 12 липня нове, а з 18 по 12 поверне старе. Можна вивчати прагматичну і практичну сферу в житті – фінанси. Дізнавайтеся про борги і як їх скоротити або взяти нові, виплатити старі. Дізнавайтеся, як отримати підтримку від інших людей. Переговори з кредиторами і спонсорами. Займіться спадщиною, боргами, виплатами, різними кредитами. Поговоріть зі своїми боржниками. До 12 липня нові борги не беріть і не давайте, багато не витрачайте.

З 31 травня по 13 червня дуже конфліктний тренд для Стрільців.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на здоров’я і роботу, таємниці і усамітнення.

З 11 по 28 травня – спілкуйтеся і дізнавайтеся про інших.

З 13 травня по 25 червня – переоцінюйте відносини і фінанси, повертайтеся до старого.

З 13 травня по 26 червня – активність в сімейній сфері.

З 14 травня по 13 вересня – повернення і переоцінка в житті і цінностях духовних і матеріальних.

З 28 травня по 5 серпня – інформація про фінанси, психології, дослідженнях.

Гороскоп опублікований 1 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,163