Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Активний місяць, особливо в першу половину травня, хоча може бути і невеликий занепад сил. Тільки перша декада буде напруженою, після багато сприятливих трендів. У цьому місяці у Вас будуть активні сфери відносин, роботи, здоров’я, роботи може бути дуже багато. Повторення сприятливого тренду для сім’ї та збагачення.

З 31 березня по 16 травня активніше стали в спілкуванні, відносинах, більше відстоювати свої бажання і боротися з іншими, завойовувати інших. З 17 квітня по 6 травня інтелектуальний тонус, більше спілкування і творчих ідей. З 20 квітня по 15 травня приплив харизми, творчості, більше любові і розваг.

З 3 по 8 травня дуже конфліктні дні, з усіма оточуючими людьми, відкладіть все що може призводити до конфліктів і скандалів. Конфлікти будуть великими і швидкими. Є ймовірність травм.

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, початок нового або новини. Можна починати щось з роботою і здоров’ям. Нову дієту або медичні процедури, зайнятися здоров’ям. Знаходити нову роботу, нові обов’язки, новий проект, наймайте нових співробітників або клієнтів. Головне в ці дні не надто скандалити і побоюватися травм.

З 6 по 21 травня багато роботи, інформації про роботу і клієнтів, проектах, співробітників. Навчайтеся новому, покращуйте знання про існуюче. Приділіть увагу здоров’ю.

З 6 по 9 травня обережніше з любовними романами і розвагами, намагайтеся не витрачати багато грошей. Можуть бути розчарування в любові і фінансах, розвагах. Поганий час для судів.

Два тренда з 8 по 11 травня, один хороший і один поганий, обидва будуть впливати на відносини і фінанси. Є можливість втратити гроші, любов, конфлікти з партнерами. Є можливість знайти нову любов або нове захоплення, зробити вдалі покупки.

З 9 по 13 травня займайтеся фінансами і роботою, зміцнюйте свою репутацію, працюйте над складними завданнями. Покажіть свої таланти керівництву і клієнтам, може це і не допоможе збагатитися, але допоможе зміцнити ділові відносини.

З 12 по 16 травня теж займайтеся фінансами і роботою, час трансформувати і позбуватися, оновлювати. Відроджуйте або позбавляйтеся від зобов’язань, клієнтів, співробітників, проектів. Позбавляйтеся від депозитів і накопичень, інвестицій, працюйте над джерелами доходів. Хороші дні для операцій хірургічних, роботи над психологією.

З 15 травня по 9 червня гармонійний і сприятливий період для робочих відносин, ділових переговорів, укладення договорів по роботі. Проводьте важливі і складні переговори. Є можливість знайти компроміси, розберіться з конфліктами і ворогами. Період хороший для здоров’я, щоб зайнятися косметичними процедурами. Протягом періоду буде кілька сприятливих трендів.

З 15 травня по 19 липня (максимум 30), повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня. Цього разу можливе повернення старого і повернення до старого. Тренд хороший, сприятливий, для праці над фінансовою та сімейною сферами. Тільки праця і робота дадуть результати. Будьте більш прагматичні і цілеспрямованими в сімейних питаннях, для фінансів і збагачення використовуйте інтуїцію і творчість, ідеї. Успіх в багатстві чекає особистостей, зайнятих в творчому і духовному, наставників, психологів, релігійних діячів. Час зміцнювати сімейну сферу і розширювати фінансову. Займайтеся своїм духовним зростанням, вірою. Знаходьте нові цінності, духовні і матеріальні.
З 16 травня по 2 липня зросте сексуальність, зацікавленість в сексі. Активніше станете в езотеричних і психологічних питаннях, час оновити свої духовні сили, трансформувати себе. Активніше станете в фінансових питаннях, що стосуються боргів, кредитів, виплат. Можуть зрости витрати, активніше будете брати в борг. Займайтеся борговими питаннями, спадковими, реалізуйте проекти і відстоюйте бажання. У червні буде пару негативних трендів, коли можете отримати збитки, конфлікти з боржниками і кредиторами. Є шанс фізичних і психологічних травм.

З 17 по 20 травня нейтральний тренд, залежить від особистих гороскопів. Раптові зміни, швидкі рішення і розвиток подій, вчинки, у відносинах, фінансах, роботі і здоров’я («косметичному»).

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, кульмінації і посилення трендів, рішення, пік сприятливий. Акцент під час піку на духовний світ і самоту, можуть бути сни віщі, таємниці особисті і таємниці буття, здоров’я і роботу. Завершуйте самокопання в собі, розберіться в своєму внутрішньому світі і недоліках. Підведіть життєві підсумки. Найкраще відпочивати, відправитись в подорож. Можна завершувати питання роботи і здоров’я.

З 20 по 23 травня багато спілкування, багато роботи, покажіть свої знання і вміння клієнтам, навчайте своїх співробітників. Це хороші дні для спілкування, публіцистики, переговорів, навчання.

З 21 травня по 4 червня багато спілкування, новин, переговорів, багато інформації про інших людей. Вивчайте і дізнавайтеся про своїх партнерів і ворогів, намагайтеся дізнатися про них більше, проаналізувати їх. Ви станете більш комунікабельними. Приділіть увагу різними угодами і переговорам.

З 30 травня по 2 червня хороший тренд для капітальних, довгострокових, інвестицій і покупок. Для нормалізації і стабілізації особистих і ділових відносин, оформлення та підписання договорів. Наприклад, обговорити шлюбний або діловий контракт. Час зміцнювати відносини і фінанси, робочі контакти.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, робота і здоров’я.

З 6 по 21 травня – багато роботи і інформації про неї, здоров’я.

З 15 травня по 9 червня – покращуйте робочі відносини, косметичні процедури.

З 15 травня по 19 липня – покращуйте і зміцнюйте фінансову сферу і сімейну.

З 16 травня по 2 липня – активність в фінансах, психології, секс.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, робота і здоров’я, духовний світ і відпочинок.

З 21 травня по 4 червня – дізнавайтеся про інших, спілкуйтеся.

Гороскоп опублікований 01.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,173