Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


У першій половині гороскопу на січень багато акценту на багатстві, у другій Стрільцям буде більше акценту на навчання, поїздки, новини. Місяць пролетить дуже швидко, багато масштабної активності, багато активності і енергії, великі бажання і швидкий початок їх реалізації. Все в січні у Стрільців в бажаннях і вчинках буде великим і швидким, багато суєти і бажань. Але і конфлікти в кінці січня будуть великими і швидкими. Буде сприятливий період для сімейних питань, але в кінці січня ймовірно він буде конфліктним.

З 19 грудня зміни в фінансах, цінності, доходи та витрати по 9 лютого або весь лютий, багато що залежить від особистих гороскопів. З 20 грудня по 13 січня спілкування і поверхневі відносини. З 29 грудня дізнавайтеся корисну інформацію для заробітків і збагачення, колекції, цінностей, угод по 16 січня.

З 1 по 4 січня займайтеся угодами, ідеями зі збагачення, навчанням, тренд дає можливість заробити знаннями, контактами, будь-якою інформацією. Багато корисного можете дізнатися для багатства.

З 3 січня по 16 лютого період оновлюючий Ваше життя, Ваші бажання, активність, діяльність, дає багато енергії і сил духовних і фізичних період, реалізація бажаного і зміни. Він буде вперше за пару років, хоча в 2019 році у Вас і так було багато енергії. Але, все одно, Ваші масштабні бажання дадуть собі вихід, більше будете реалізовувати те що бажаєте, прагнути до своїх цілей та ідеалів. Багато фізичної енергії, займайтеся спортом, займайтеся складними проектами які вимагають сили і активність. Багато духовних сил, розвивайтеся духовно. Під час цього енергійного періоду можете реалізувати свої великі, масштабні, плани та ідеї, на це буде сили і наполегливості. Але через велику кількість енергії, Стрільці, можуть часто розсіюватися на багато, тому намагайтеся все ж більше концентруватися на 1-2 проектах і бажаннях (особливо в кінці січня). Хоча, можете, реалізовувати дуже багато дрібних бажань і проектів. Період оновить Вас і Ваше життя, зробить наполегливіше, в кінці січня агресивніше. Якась агресія, посилення агресивності буде присутнє на протязі всього періоду (особливо якщо Ви схильні до цього), посилиться дратівливість і поспішність. З цим періодом перейде посилення сексуальності. Сильний вплив періоду на чоловіків Стрільців, вони будуть більш привабливі, впевнені в собі, мужні. Про всяк випадок постарайтеся не роздувати скандали, вони можуть бути дуже руйнівні і масштабні. І, про всяк випадок, бережіть здоров’я, остерігайтеся травм і аварій, вони будуть теж масштабними.

З 7 по 13 січня хороший тренд для заробляння грошей своїми знаннями і контактами, показати свої знання, виступати перед клієнтами, тими хто дає Вам дохід. Багато інтелектуальної енергії для збагачення.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це може бути дуже негативний пік, що руйнує, що обмежує, засмучує, для всього слабкого. Сильний вплив на цілі, кар’єру, багатство, цінності, те чим Ви дорожите, джерела доходів, витрати, спадок, підтримку від інших, спонсорів і боржників. Пік дасть інформацію, рішення, кульмінації, завершення. Серйозніше ставтеся до перерахованих питань. З іншого боку, зараз у Стрільців багато енергії і бажань, можете самі позбавлятися або змінювати ці питання. Слухайте і аналізуйте інформацію, будуть важливі новини про доходи або витрати. Краще не робити операцій в ці дні. Матеріальні та фінансові зміни найсильніше можуть бути до 15 січня.

З 13 січня по 7 лютого період принесе поліпшення для сімейної сфери, хоча в кінці січня все ж будуть конфлікти або інші проблеми в сім’ї. Під час цього періоду покращуйте стосунки з близькими. Покращуйте свій будинок, невеликий ремонт, змінити дизайн, купити прикраси для дому чи щось інше. Можна оформляти документи на нерухомість, договори, суду, важливі переговори (тільки не в кінці січня).

З 16 січня по 3 лютого період спілкування, відновлювальний контакти, багато новин, поїздок. Для Стрільців він підходить для поверхневого навчання, курсів, навчитися чомусь новому, але нетривале навчання.

З 21 по 25 січня – обережніше з ексцентричними і егоїстичними вчинками, порушенням правил, в спілкуванні і на роботі. Бережіть своє здоров’я. Обережніше з поїздками.

З 23 по 30 січня дуже конфліктний для Стрільців тренд в гороскопі, конфлікти в стосунках будуть найсильніше. Але можуть бути матеріальні втрати, витрати, дурні розтрати грошей. Є ризик для любовних романів і інтриг, будьте обережніше. Сильними будуть конфлікти в родині або через нерухомість, будинок.

З 25 по 31 січня паралельний конфліктний тренд, але він так само вказує на неуважність в бажаннях, лінь, необдуманість вчинків. Можете битися за дурні ідеали і бажання, а може бути, навпаки, не брати відповідальність або розпорошуватися. Є ризик травм. Обережніше з сексуальними питаннями.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – посилення трендів, щось несподіване нове, зміни, бажання, новини. Для Стрільців акцент на змінах і новому в знайомствах, поїздках, навчанні. Можете несподівано кудись поїхати, відрядження або плани щодо поїздки. З кимось познайомитися або новини важливі від знайомих. І нове навчання. Але пік руйнує і негативний, нове може бути незадовільним. Схильність руйнувати те що є заради нового. Цілком ймовірно, що можуть виникнути несподівані проблеми на роботі, зі здоров’ям, обов’язками, вихованцями, а ще в цьому нове краще не починайте.

З 26 по 29 січня допомагайте рідним або просіть у них про допомогу. Романтичні дні, але для серйозних стосунків і ділової активності не підходять. Може бути не варто здійснювати дорогих покупок, інвестицій, особливо для сім’ї або відносин.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – енергія і оновлення життя, бажань.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, зміни, акцент на багатство і витрати.

З 13 січня по 7 лютого – покращуйте сімейну сферу.

З 16 січня по 3 лютого – спілкування, поїздки, навчання.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподіване, в інформації, роботі, здоров’я.

Гороскоп опублікований 24 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 78 T. 0,181