Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


У цьому місяці намагайтеся менше витрачати, можуть бути конфлікти через гроші і розваги, хоча конфліктні вказівки для Стрільців будуть слабкими, але витрати можуть бути значними. Протягом місяця будуть можливості для навчання і розвитку себе, з кінця серпня приділяйте увагу інформації про кар’єру і професію, статус. У перших дві декади місяця збагачуйтесь і вирішуйте боргові питання, в кінці місяця обережніше з боргами.

З 3 квітня по 7 серпня триває дуже важливий період для відносин, в липні і серпні сфера відносин буде сприятлива. З 28 травня по 5 серпня дізнавайтеся про борги і фінансах, але нове до 12 липня не починайте. З 27 червня по 7 січня діяльний період для розваг, любові, хобі. З 10 липня по 23 серпня сприятливе вказівку для розвитку сфер сім’ї і багатства, але для сфери багатства буде багато інших несприятливих трендів, тому з грошима в серпні можуть бути проблеми.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації і новини. Бійтеся ексцентричної поведінки, порушення правил на роботі, в навчанні, в спілкуванні з оточуючими. Буде велике бажання повчати інших як їм жити, але постарайтеся його стримувати. Можуть бути несподівані зміни світогляду, релігії, філософії, зміни в навчанні. Обережніше з судами, поїздками, спілкуванням, угодами.

З 5 по 20 серпня інтелектуальний тонус, час для публіцистики, публічних виступів, інтелектуальної творчості, навчання інших і навчання себе. Буде багато новин з далека, нової інформації про життя і ставлення до життя, філософії, віри і релігії.

З 7 серпня по 6 вересня період для вирішення питань боргів, взяття або повернення, переговорів про допомогу, налагодження відносин з боржниками і кредиторами, можливості поліпшити відносини зі спонсорами. Можете робити покупки до 24 липня, покупки за рахунок кредитів або допомоги від інших людей. Займіться спадщиною, отриманням виплат, обговоріть свої виплати іншим. До 24 липня гороскоп сприятливий для отримання допомоги від інших і вирішення питань боргів, розтрати своїх накопичень (здійснення покупок), після проблемні вказівки.

З 8 по 19 серпня обережніше з ризиком матеріальним, втрати фінансові, конфлікти через гроші. Будьте обережніше, якщо вагітні.

З 13 по 19 серпня енергія для творчості, розваг, поїздок, публічних виступів.

З 15 по 19 серпня публічно виступайте, діліться своїми знаннями, спілкуйтеся. Багато новин в ці дні.

З 18 серпня по 3 вересня конфлікти через багатство, витрати, можуть бути конфлікти з керівництвом. Менше витрачайте на свої розваги.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове. Починайте нове навчання, нове ставлення до життя, філософію, нові прагнення до розвитку. Вивчайте себе або вчіть інших. Можна вирушати за кордон або в якусь поїздку. Можете починати доводити свою правоту, в судах або публічних дебатах.

З 20 серпня по 5 вересня розвивайте свої навички для кар’єри, знаходьте професійні знання. Буде інформація про статус, дізнавайтеся, як можна більше про це. Використовуйте свої вміння для репутації та кар’єри, і отримуйте нові вміння. Час проводити важливі переговори, спілкуватися і показувати керівництву свої знання.

З 24 по 27 серпня не витрачайте багато грошей і не беріть в борг, не порушуйте боргові зобов’язання. Краще відкласти судові розгляди, доведення істини в сфері відносин і багатства, спадщини.

З 28 серпня по 1 вересня не ризикуйте грошима своїми і чужими, можуть бути витрати. Проблеми в стосунках.

З 31 серпня по 4 вересня енергія для роботи і кар’єри, досягнення цілей.

З 31 серпня по 4 вересня останній негативний тренд для боргів, фінансів, витрат. Не порушуйте правила.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – рішення, кульмінації, акцент на сімейну сферу і кар’єру. Завершуйте проекти в сферах кар’єри і сім’ї. Можуть бути важливі новини про кар’єру і статус, сім’ї та будинку. Пік для цього хороший. Але поганий пік для витрат і конфліктів з керівництвом.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, несподівані події, акцент на інформацію та поїздки.

З 5 по 20 серпня – інтелектуальний тонус, багато спілкування.

З 7 серпня по 6 вересня – фінансові питання, спадок, виплати.

Пік 19 серпня, плюс-мінус – нове, починайте навчання і особистий розвиток.

З 20 серпня по 5 вересня – інформація про кар’єру і репутацію.

Гороскоп опублікований 4 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,395