Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць для Стрільців, багато ідей, подорожей, спілкування, посилення Вашої ідеології і прагнень, багато харизми і публічності, багато можливостей для навчання новому. Все як Ви любите. Перша половина місяця буде присвячена знанням, філософії, віри і подорожам або відносинам із зарубіжжям. Друга половина місяця – це час для статусу, багато періодів з середини серпня по вересень місяць будуть акцентувати і оновлювати Ваш статус.

З 2 липня по 18 серпня приплив енергії і активності, багато сил, особливо духовних, багато енергії для публічності, просування своїх ідей, навчання. З 19 липня по 11 серпня інформація про фінанси. З 28 липня по 21 серпня багато харизми, особливо в серпні місяці, чарівності, хороший період вести за собою суспільство, публічно виступати і бути на публіці.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, великий приплив енергії, можливості почати нове, новини. Можливо нові починання будуть ексцентричними, несподіваними і непрогнозованими, зміни в роботі і навчанні, ідеалах, прагненнях, судах, зарубіжних питаннях. Під час піку можете зважитися кинути або почати щось з перерахованого. Пік трохи негативний, через необдуманість та поспішність, обережніше з бажаннями і роботою.

З 5 по 9 серпня маса харизми і оптимізму, дні дуже везучі для Стрільців, гарні для розширення в усьому, будь-яких бажаннях, а особливо для навчання та світогляду, цілей на майбутнє та ідеалів.

З 7 по 21 серпня романтичний період для вогненних знаків і багато творчості. Стрільцям він хороший найкраще для відносин зарубіжних, як особистих так і ділових. Але і ближчі стосунки теж будуть хорошими. У ці дні варто більше виступати і бути на публіці, хороші дні для політиків і громадських діячів.

З 7 по 10 серпня багато оптимізму і харизми, ще один любовний тренд, але і хороший для навчання і спілкування. Можна вдало укладати угоди і здійснювати покупки, дні можуть принести успіх у судах і скандалах, відносинах з іноземцями і покровителями.

З 10 квітня Ваше життя сповільнилося, був регрес, повернення старого, більше інтровертності. Після 11 серпня цей період завершиться, життя швидше стане розвиватися, Ви станете активніше, більше нових цілей та ідеалів.

З 11 по 28 серпня інтелектуальний тонус, хороший і продуктивний. Займіться навчанням себе або інших, кореспонденцією, письменством, піар активністю. Проповідуйте свої ідеї і покажіть свої знання. Або можете просто більше спілкуватися і читати книг.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, новини, рішення. Багато енергії, творчих сил, великий акцент на знайомства і відносини. Ці дні так само принесуть можливість розібратися з інформацією, знаннями, знайомствами. Зробити вдалі угоди і покупки.

З 18 серпня по 4 жовтня активність і енергія перейдуть до питання кар’єри, статусу, досягнень і пошани. Більше енергії для зростання кар’єрного і репутації. У серпні тільки хороші тренди і на початку вересня, а в середині вересня вже можуть бути конфлікти. Протягом періоду Стрільці будуть більш агресивні і передчасні, більше дратівливості, можуть бути конфлікти через репутацію і повагу. Але все одно, цей період оновить Ваш статус і дасть енергію і сили для нових досягнень, реалізації важливих і складних планів.

З 21 серпня по 14 вересня ще одні період впливає на кар’єру і статус. Період дасть Вам харизму, можливість використовувати харизму і чарівність для статусу і кар’єри. Оновлення ділових відносин або використання відносин заради своїх справ. Може бути шлюб або відносини по вигоді. Постарайтеся налагодити відносини з керівництвом, можливість їх поліпшити. У серпні буде чреда хороших трендів, а в вересні поганих.

З 21 по 27 серпня перший хороший тренд для кар’єри і статусу, ділових відносин. Але це і романтичні дні для Зодіаку, хоча у Стрільців може бути невелике роздратування від романтики. Проводьте важливі переговори, можна скандалити в ці дні, вимагати більшого для своєї кар’єри і статусу.

З 25 по 28 серпня хороший тренд для несподіваних покупок, прохань про підтримку, важливих переговорів і угод, особливо якщо це впливає на кар’єру і статус.

З 25 по 31 серпня хороший тренд для реалізації дрібних, але великої кількості і які вимагають швидке рішення, завдань. Знову, найкраще во ім’я кар’єри і статусу.

З 27 серпня по 8 вересня нейтральний тренд. З одного боку, Ви будете активні в роботі і досягненні своїх цілей, буде можливість і бажання себе показати, свою репутацію і статус, реалізувати складні проекти. З іншого боку, Ви можете бути дуже горді собою і конфліктувати з іншими, особливо керівництвом і конкурентами.

З 28 липня по 14 вересня використовуйте знання і інформацію для кар’єри і статусу. Знаходьте нові знання і контакти, які можуть бути корисні для кар’єри. Період принесе багато новин про кар’єру і статус, керівництві, спілкування, ділових переговорів, відряджень.

З 28 по 31 серпня ще один енергійний період для вирішення питань та проектів для кар’єри і статусу.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, багато енергії і бажань, може бути багато дратівливості і готовність до змін. Великий акцент на професію, статус, кар’єру, досягнення і цілі. Можете починати щось нове в цьому, змінювати порядок.

З 31 серпня по 3 вересня хороший тренд для ділових відносин, зміцнення їх, особливо з керівництвом. Але і особисті відносини можна зміцнювати. Дні дуже слушно для інвестування і збагачення, здійснення важливих покупок і угод.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на філософію життя і навчання.

З 11 по 28 серпня – інтелектуальний період і багато спілкування.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на навчання і важлива інформація.

З 18 серпня по 4 жовтня – оновлення статусу і кар’єри, енергія для них.

З 21 серпня по 14 вересня – харизма для статусу і кар’єри, оновлення ділових відносин.

З 28 липня по 14 вересня – інформація і контакти для кар’єри і статусу.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус.

Гороскоп опублікований 31.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,160