Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Багато уваги будете приділяти сім’ї і нерухомості в лютому і березні. Для Стрільців лютий сприятливий місяць, багато енергії, творчих сил, почнеться любовно-творчий період. Можливість переоцінити свої стосунки і кар’єру, повернутися до старого. Зросте активність з багатством, джерелами доходів і збагаченням, але можуть зрости і витрати.

З 3 січня у Стрільців багато енергії, фізичних сил, бажань і дій по 16 лютого. З 13 січня поліпшення відносин з родиною і поліпшення (прикраса) будинку по 7 лютого.

З 3 лютого по 4 березня період, коли можете дізнатися більше про сім’ю, нерухомості, нової інформації до 17 числа, а після 17 лютого старої і переоцінити інформацію. У цей час багато спілкування з рідними, новин нових і після 17 лютого додаткової інформації про старе. До 17 лютого починайте оформлення нових документів на нерухомість, а після 17 лютого краще займатися старими.

З 7 лютого по 6 березня любовний і романтичний період, але ще дасть творчості і бажання розваг. У цей час у Вас буде сильне бажання розваг, більше задоволення будете отримувати від своїх хобі та захоплень, любовних романів, творчості. Більше творчої енергії. Стрільцям період дасть харизму. Можливість забути стару любов і знайти нову. Не обов’язково, що романи в цей період приведуть до шлюбу або серйозних стосунків. Але вони будуть приємні. В кінці лютого намагайтеся не порушувати правила, не потурати занадто своїм бажанням, менше витрачати.

З 8 лютого по 9 березня або закінчення березня, сприятливий тренд для збагачення і сім’ї, нерухомості. Але крім того, цей період дасть багато духовності Стрільцям, релігійності, посилить Вашу віру. Він посилить Вашу інтуїцію. Постарайтеся більше допомагати іншим, але можете і самі просити про допомогу. Просити про матеріальну допомогу у рідних або ж їм допомагати в цей час найкраще. Розвивайтеся духовно.

Перший пік 9 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, рішення, важливі новини та усвідомлення, результати. Він дасть енергії Стрільцям, ідей, прагнень. Акцент на навчання, поїздки далекі і близькі, зарубіжжі і знайомих, Ваші ідеї і прагнення, філософію і релігію, багато новин.

З 16 лютого по 30 березня багато енергії для збагачення і розтрат накопиченого. Ви будете активні з грошима, енергія для заробляння грошей і відстоювання своїх прав. Багато важливих трендів буде, які будуть впливати на цей період, сприятливо і нейтрально, в лютому тільки сприятливі тренди. Беріться за складні проекти, але дають доходи. У лютому можете добре заробити.

З 17 лютого по 10 березня період переоцінки відносин і кар’єри, повернення старого. В цей час краще не починайте нові відносини, не беріться за нові проекти. Будуть затримки з документами, навчанням, відрядженнями, переговорами, проблеми з технікою.

З 18 по 24 лютого перший сприятливий тренд для збагачення, енергія для швидких дій на роботі і заробітків. Беріться за масу швидко вирішуваних завдань, але можете братися і за складні завдання. У ці дні будете активно заробляти і активно витрачати. Робота буде давати Вам гроші і багато енергії для роботи, але можна братися і не за основну роботу, а побічні проекти і фріланс.

З 18 лютого по 2 березня ще один сприятливий тренд для збагачення, але це вже можливість заробити за допомогою сім’ї та нерухомості. Покажіть себе перед рідними, попросіть у них інвестиції в Ваш проект. Допомагайте рідним. Можете самі інвестувати в сім’ю і нерухомість. Дуже сприятливі дні відстоювати свої права на нерухомість і в родині.

З 21 по 25 лютого намагайтеся багато не витрачати на розваги, обережніше з любовними романами і важливими відносинами.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік дасть нове. Акцентує увагу на сім’ю і нерухомість, новини від рідних, можливість початку переїзду або купівлі-продажу нерухомості. Але намагайтеся занадто багато не витрачати. Найкраще повторно переоцінити сімейну обстановку і нерухомість, повторно укласти угоди, а не починати нове.

З 27 лютого по 1 березня не ризикуйте грошима і любов’ю, є ймовірність незадоволення і втрат.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – інформація про нерухомість і сім’ї.

З 7 лютого по 6 березня – любовний період.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на світогляд.

З 16 лютого по 30 березня – енергія для збагачення і розтрат.

З 17 лютого по 10 березня – переоцінка кар’єри і відносин, проблеми з проектами і документами.

З 18 лютого по 2 березня – енергія для збагачення і сім’ї.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і нерухомість.

Гороскоп опублікований 3 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,427