Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Час відпочивати, постарайтеся завершити всі свої завдання до середини листопада, щоб відпочити в цьому місяці або відкладіть завершення на кінець листопада. В середині листопада хороший пік для початку відпочинку. В кінці листопада важливий і сприятливий пік для завершень та рішень, не тільки для проектів, а для багато чого в житті у Стрільців, особливо для відносин. Перша половина місяця буде багатою на спілкування і новини, друга на таємниці і усамітнення. Вас чекає багато таємниць і таємних відносин в листопаді.

З 27 червня по 7 січня діяльний період для розваг, любові, хобі, намагайтеся в жовтні і листопаді не конфліктувати через це, не руйнувати, не витрачати багато. З 10 вересня до 14 листопада не беріться за складні проекти. З 27 жовтня по 21 листопада публічність, відносини з публікою і друзями. З 28 жовтня по 10 листопада дізнаєтеся багато про друзів і публіці, планах на майбутнє, інформація може бути не приємною. З 29 жовтня по 3 грудня зміни багатства і Вашої системи цінностей, джерел доходів, колекцій.

З 8 по 11 листопада обережніше з любовними романами, особливо з друзями і різними інтригами. У ці дні можуть бути проблеми з відносинами діловими, не робіть дорогих покупок інвестиції.

З 8 по 12 листопада духовна гармонія, відпочивайте якщо можете, дні для творчості. Зможете допомогти своїм рідним або попросити у них про допомогу.

З 11 листопада по 1 грудня період таємниць, більше таємного спілкування, дізнаєтеся свої і чужі таємниці. Можете розвиватися духовно, вивчати містику і релігію. Більше будете спілкуватися за допомогою Інтернету або листування, нові таємні знайомства, таємні угоди.

З 14 по 20 листопада низка поганих вказівок для любовних романів, дружби, багатства, відносин. Намагайтеся менше витрачати і інвестувати, погані дні для договорів.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік, новини, нові починання, але може бути занепад сил. Гарний час щоб починати відпочинок і духовний розвиток. Займіться своїм здоров’ям і психологічним станом, зайнятися самоаналізом. Можна починати таємниці, дізнатися щось важливе про чужі таємниці і свої.

З 21 листопада по 15 грудня час для відпочинку, будете отримувати задоволення від самотності, душевна гармонія. Можна вирушати за кордон або зайнятися лікуванням себе. Під час періоду буде розвиток таємних відносин або початок їх. Таємні любовні романи і таємне ділове партнерство будуть сприятливі в цей час.

З 26 по 29 листопада обережніше з витратами, відносинами на роботі і таємними відносинами. Вказівка на розриви, втрати, несподівані події.

З 29 листопада швидше буде розвиватися сімейна сфера, переїзди, ремонти, допомога рідним або від рідних, питання з нерухомістю і сім’єю. Період уповільнення був з 23 червня.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – для Стрільців пік один з найважливіших в році, дуже важливе значення для Стрільців народжених в ці дні. Він хороший для результатів, прийняття рішень, розумінь, завершень, кульмінацій. Акцент на Ваших відносинах, отримання важливих новин від партнерів або ворогів, прийняття важливих рішень як бути з відносинами. Можна завершувати ділові проекти, продавати бізнес, остаточно укладати важливі договори, проводити переговори. Переговори проводити краще таємні. Можна прийняти рішення по особистим стосункам, обговорити важливе з дорогими людьми. Робити пропозицію шлюбу або ділового партнерства. Корисну таємну інформацію дізнаєтеся про себе, інших, своє багатство.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – вивчайте свої таємниці, містику, духовне, чужі секрети.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці, самоті, лікуванні, духовному.

З 21 листопада по 15 грудня – відпочинок, душевна гармонія, таємні відносини.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – хороші дні щоб розібратися в стосунках.

Гороскоп опублікований 3 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,409