Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже сприятливий місяць для Стрільців. Можуть бути несильні конфлікти з друзями, на роботі, але тренди не надто сильні для Стрільців. У цьому місяці у Вас буде багато харизми і чарівності, плануйте подорожі, публічні виступи, приділіть увагу відносинам. Багато таємниць можете переосмислити і дізнатися, розібратися (особливо в середині листопада). Багато духовної енергії і різкий занепад фізичних сил. В кінці місяця можете починати нове життя. З гороскопу на листопад розпочнеться низка важливих періодів, що впливають на Ваше багатство.

З 3 жовтня дізнавайтеся таємне, містичне, духовне і приховане по 9 грудня, гарний час для переосмислення і повторення з 31 жовтня до 20 листопада (можете повернути старі відносини). З 4 жовтня публічна активність по 19 листопада. З 14 жовтня розвивайте своє багатство (особливо духовне) і зміцнюйте сімейну сферу по 30 листопада.

З 1 листопада у Вас буде більше гармонії на душі, оптимізму, харизми і привабливість по 26 листопада. Це чудовий час для жінок Стрільців, більше привабливості і гарний час зайнятися своїм іміджем і стилем, зовнішністю, гардеробом. Для всіх Стрільців цей період дасть публічний успіх, сприятливий час для особистих і ділових відносин, успіх в судах і поїздках, договорах і переговорах. Намагайтеся більше виступати і бути на публіці. Дуже сприятливий час для поновлення відносин, пошуку компромісів, можна розривати стосунки які не склалися. Варто зайнятися всіма важливими відносинами, у всякому разі будете більше уваги звертати на них.

З 2 по 8 листопада намагайтеся не ризикувати дружбою і грошима, не скандалити публічно. Але тренд не дуже впливовий для Вас.

З 7 по 10 листопада духовні дні, хороші для відпочинку і розваг, творчості. У ці дні намагайтеся допомагати рідним, побути з сім’єю, відпочити.

З 8 по 17 листопада великий приплив енергії і фізичних сил. Особливо для публічної активності. Ставте перед собою масштабні цілі і досягайте їх.

З 12 по 15 і з 26 по 30 листопада намагайтеся більше спілкуватися з рідними. Сприятливі дні дізнаватися свої і чужі таємниці, проводити таємні переговори і угоди, використовуйте свою інтуїцію і творчий потенціал.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це рішення, маса важливих новин, кульмінації. Новин дійсно буде дуже багато і енергії, енергії духовної і фізичної. Розберіться в своїх і чужих таємницях. Приділіть дещицю уваги своєму здоров’ю і духовному світу. Завершуйте проекти на роботі. Можете отримати результати співбесід. Важливу, ймовірно таємну, інформацію по роботі і здоров’ю.

З 13 по 16 листопада відпочивайте, обережніше з любовними інтригами, намагайтеся багато не витрачати грошей на розваги та сім’ю.

З 19 листопада по 3 січня занепад фізичних сил, але приріст духовних. Вам простіше буде працювати одному, ніж в колективі. Від суспільства більше роздратування, а на самоті зможете себе розкривати. Це час духовного розвитку та оновлення. Працюйте над своїм здоров’ям, комплексами, страхами. Активніше будете в таємних питаннях, таємні сексуальні романи, таємних конфліктах і всьому таємному.

З 22 по 27 листопада бережіть таємниці і здоров’я, є ймовірність травм, для Стрільців в гороскопі на листопад цей тренд найбільш напружений. Бійтеся конфліктів таємних, особливо на роботі.

З 22 по 25 листопада починайте нове або завершуйте в договорах, судах, конфліктах, подорожах, важливих переговорах, публічних виступах, особистих або ділових відносинах. Дуже сприятливі дні для дорогих покупок і публічності. Маса харизми і оптимізму.

З 26 листопада по 20 грудня період сильний, що змінює, повинен принести поліпшення і нові можливості, але прибрати слабке і неміцне, в питаннях багатства. Цей період вплине на Ваші заробітки, накопичення, інвестиції, покупки, збагачення. Проводьте важливі переговори, укладайте договори, хватайте всі можливості для збагачення.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це найважливіший пік для Стрільців в 2019 році, він дасть нове. Нові бажання, нові можливості, нові починання, нові події в житті. Саме час розпочати нове життя і завершувати старе. Починати в будь-якій сфері життя щось нове. Головне в ці дні не скандальте на роботі. Дуже вдалі дні для нових відносин, фінансової і сімейної сфер, зміни себе.

З 27 по 30 листопада беріться за всі можливості збагатитися, вдалий тренд для несподіваних покупок, інвестицій в роботу і здоров’я, укладання важливих договорів на роботі. Робота принесе дохід.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – гармонія, харизма, відносини.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на таємниці, роботу, здоров’я.

З 19 листопада по 3 січня – духовні сили і енергія для таємниць.

З 26 листопада по 20 грудня – збагачення.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове життя.

Гороскоп опублікований 30.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 77 T. 0,186