Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


Для Стрільців гороскоп на липень здасться нудним, нового особливо нічого не буде, а лише продовження і повторення старих вказівок. З іншого боку, Стрільцям гороскоп трішки більш сприятливий, ніж більшості знаків. Повторна можливість для збагачення і поліпшення будинку, зміни віри і життєвої філософії. Повторно можете зміцнити своє багатство або втратити слабкі джерела доходів.

З 3 квітня по 7 серпня триває дуже важливий період для відносин, в липні і серпні сфера відносин буде сприятлива, лише в кінці місяця 5 оманливих днів. З 28 травня по 5 серпня дізнавайтеся про борги і фінансах, але нове до 12 липня не починайте. З 3 червня по 19 липня зміни в матеріальному і багатстві, цінностях, філософії. З 27 червня по 7 січня дієвий період для розваг, любові, хобі, в кінці липня будуть негативні тренди.

З 2 липня по 18 грудня повториться період, який був з грудня 2017 до березня 2020. Періоду, що впливає на Ваш матеріальний світ, фінансовий, цінності, Вашу забезпеченість. Ви будете більш прагматичні в фінансових питаннях, покупках, може навіть станете жадібніше або схильні тільки витрачати гроші на корисне. Період може змінити Ваші джерела доходів, нова робота, наприклад. Багато що буде залежати від особистих гороскопів, буде він на краще або гірше. Буде він вимагати Вас змінити роботу і економити гроші або дозволить правильніше використовувати свої матеріальні блага. Будуть в цих питаннях проблеми або зміцнення. Так само, як і для всього Зодіаку, у Вас зросте амбітність і кар’єрність, може через бажання пошани Ви і поміняєте свою роботу.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, рішення, пік кульмінацій і усвідомлення, переломний. Акцент на Ваші борги і доходи – вирішуйте виникаючі питання, дізнавайтеся більше, отримуйте результати. Нове тільки не починайте, якщо це стосується документів. Але можна давати в борг, просити повернути борг і повертати борги. Займіться своїми цінностями, чим дорожите. Можете завершувати ділові проекти, просити про оплату. Приймайте рішення про доходи та витрати, багатстві і боргах.

З 6 по 10 і з 25 по 29 липня намагайтеся менше конфліктувати в спілкуванні через борги, допомоги іншим, розтрат на свої захоплення і розваги. Не ризикуйте грошима і зв’язками.

З 10 липня по 23 серпня, сприятливий тренд для збагачення і сім’ї, нерухомості. Але крім того, цей період дасть багато духовності Стрільцям, релігійності, посилить Вашу віру. Він посилить Вашу інтуїцію. Постарайтеся більше допомагати іншим, але можете і самі просити про допомогу. Просіть про матеріальну допомогу у рідних або ж їм допомагати в цей час найкраще. Розвивайтеся духовно. Цей тренд був в лютому-березні, можете повторити те, що робили тоді.

З 10 по 14 липня покажіть себе рідним і допомагайте їм, нагадайте про себе боржниками і кредиторам. Тренд пом’якшить скандали, якщо вони є.

З 12 по 16 липня намагайтеся багато не витрачати, не давати і не брати в борг.

З 13 по 17 липня остерігайтеся ризикувати чужими і своїми грошима, можуть бути втрати.

З 19 по 22 липня будьте серйозніше з боргами і багатством, можуть бути обмеження, краще не порушувати правила, намагайтеся, знову, багато не витрачати і не давати в борг.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – подібний пік був в кінці червня. Нове, з акцентом на борги, виплати, спадок, отримання підтримки від інших людей. Але на цей раз пік буде несприятливим, будьте серйозніше зі своїми і чужими грошима, не вимагайте занадто багато. Бійтеся втрат.
З 25 по 30 липня перший і єдиний несприятливий тренд для відносин, обережніше з обманами і ілюзіями, зросте схильність до зрад і образ. У цей період обмани можуть бути в сім’ї і нерухомості. Обережніше будьте з бізнесом, угодами, допомогою іншим.

З 31 липня по 8 серпня конфліктний тренд для Зодіаку, але Стрільцям не такий небезпечний. Обережніше будьте з розвагами, судами, бажанням показати себе.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації і новини. Бійтеся ексцентричної поведінки, порушення правил на роботі, в навчанні, в спілкуванні з оточуючими. Буде велике бажання повчати інших як їм жити, але постарайтеся його стримувати. Можуть бути несподівані зміни світогляду, релігії, філософії, зміни в навчанні. Обережніше з судами, поїздками, спілкуванням, угодами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте багатство.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і результати, акцент на доходи і витрати.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайте багатство і сімейну сферу, свої цінності і духовне.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на борги, витрати.

Гороскоп Опубліковано 6 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,166