Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Для Стрільців почнеться дуже важливий період для відносин, який буде тривати з квітня по серпень місяці. Багато товариськості і інтелектуальної творчої енергії в цьому місяці. Новий важливий період для роботи і здоров’я. В кінці місяця можете почати щось важливе в роботі і здоров’ї.

З 16 березня новини про нерухомість і рідних, корисна інформація по 11 квітня. З 19 березня в багатстві будуть масштабні зміни по 7 травня. З 30 березня активна товариськість, здатність до навчання, поїздки і можуть бути конфлікти в цьому по 13 травня.

З 3 квітня по 7 серпня важливий період, який буде сильно впливати на Ваші важливі відносини. Це серйозна любов, шлюб, ділові відносини і партнерство, конфлікти і конкуренція. Під час цього періоду буде нове на початку його, в середині з травня по червень повернення старого, затримка існуючого і переоцінка, в липні і серпні нове. Цей період пом’якшить конфлікти, крім травня місяця, дасть шанси налагодити відносини і поліпшити їх. Любовні романи будуть сприятливо розвиватися, а може бути нова любов або важливі особисті стосунки. Ділове партнерство дасть кращі результати, знаходьте нових партнерів або розвивайте стосунки існуючі. Приділіть увагу своїм відносинам. У травні, з кінця квітня, сильний негативний тренд. Але квітень дуже сприятливий місяць.

З 4 по 10 квітня остерігайтеся скандалів на роботі, зі знайомими, травм і бережіть здоров’я.

З 7 по 28 квітня для Стрільців в гороскопі це дуже сприятливий, вдалий, енергійний тренд для розвитку і поліпшення відносин, розібратися з проблемами в стосунках. Любовні романи будуть яскравими і активними, ймовірно швидко будуть починатися і завершуватися, але можете і серйозно закохатися. Спілкуйтеся, заводьте нових друзів, нові знайомства, нові відносини особисті і ділові. Хороший тренд для конфліктів. Боріться зі своїми ворогами, а можна з ними помиритися.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, рішення, важливі новини. Для Стрільців пік досить непоганий, приймайте рішення і обмірковуйте свої плани, ідеї, дружбу і любов, творчість, дітей, суспільства, розваги та захоплення. Займіться вирішенням питань в цих сферах, підведіть підсумки.

З 11 по 27 квітня багато інформації про кохання, захоплення, дітей та творчості. Тонус для поезії, листування, публічних виступів, хороший інтелектуальний період, тільки останніх 5 днів не зовсім сприятливі.

З 12 по 17 квітня бережіть вагітність, обережніше з витратами та інвестиціями, азартом, інтригами, в любовних відносинах.

З 19 по 23 квітня бережіть здоров’я, будьте серйозніше з проектами на роботі.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, спочатку пік може бути таким, що розчаровує, а в кінці несподіваним і навіть руйнівним. Акцент на проекти і завдання, роботу, обов’язки, звички, здоров’я. Щось може несподівано зруйнуватися і початися, нове починати треба обережніше.

З 27 квітня по 11 травня період новин про роботу і здоров’я. Можна вивчити свою роботу краще, підвищити свою кваліфікацію, готуйтеся до того що треба буде багато працювати. Займіться своїм здоров’ям, лікуванням хронічних захворювань, дізнайтеся про здоров’я. Спробуйте виробити нову корисну звичку.

З 29 квітня по 25 травня несприятливий тренд для відносин в сім’ї та інших важливих для Вас відносин. В важливих відносинах і сім’ї можуть бути зради або розчарування, обмани. Намагайтеся не жертвувати багато грошей на сім’ю і стосунки. Взагалі, постарайтеся в цей час багато не витрачати на необдумане, оманливе і ненадійне. Притримуйте свої бажання витрат, зрад і обманів в стосунках. Бережіться таємних ворогів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – відносини.

З 7 по 28 квітня – вдалий тренд для відносин і спілкування.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, акцент на суспільство, друзів, дітей, любов і творчість.

З 11 по 27 квітня – інформація про захоплення, дітей, творчості, любові.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, несподіване і руйнівне, акцент на роботу і здоров’я.

З 27 квітня по 11 травня – інформація про роботу і здоров’я.

З 29 квітня по 25 травня – несприятливий тренд для важливих і сімейних відносин.

Гороскоп опублікований 5 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,166