Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


У гороскопі багато акценту на багатство, заробітки, джерела доходів. Стрільцям настане пора збагачення, розвиток і поліпшення цінностей матеріальних і духовних. У грудні Ви будете товариські і більше публічності, поїздок, знайомств. Можливості налагодити відносини зі знайомими. Фізичних сил буде небагато, але багато духовних і багато енергії на самоті.

З 3 жовтня багато інформації про таємниці, духовному, таємного спілкування по 9 грудня. З 19 листопада багато духовної енергії, але менше фізичної, краще працювати на самоті, багато активності таємницею і духовної по 3 січня 2020 року. З 26 листопада період збагачення, питань багатства по 20 грудня.

У гороскопі для Стрільців в грудні, з 2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року, буде дуже впливовий період для багатства. Він змінить і розвине, розширить і покращить Ваше багатство. Це може бути матеріальне або духовне багатство. Матеріальне – Ваші джерела доходів, здійснення дорогих покупок або отримання дорогих матеріальних і фінансових речей. Може бути нова робота або більше будете отримувати. Почнете свій бізнес, якусь інвестицію. Розширите свою колекцію або щось почнете колекціонувати. Він збагатить Вас духовно, розвине духовні і філософські цінності, чимось Ви почнете в житті дорожити, нові цінності для Вас. Період може принести зміни в тому, що Ви не задоволені в багатстві, заробітках, колекціях – від незадовільного Ви можете нарешті-то зважитися позбутися. Звільнитися з роботи, де мало платять. Продати свою колекцію, тому що вона перестане Вас задовольняти. Змінити свої духовні цінності, життєві. У другій половині 2020 року у Вас зростуть витрати, можуть бути конфлікти.

З 6 по 10 грудня багато мрій і ліні, обманів. Обережніше з сім’єю і нерухомістю, своїми таємницями, духовним і релігією.

З 8 по 23 грудня багато енергії і швидкий розвиток питань роботи, обов’язків, багатства. Ловіть момент, можливості для вдалих інвестицій і покупок, особливо якщо це впливає на роботу і здоров’я. Приплив енергії для Стрільців.

З 9 по 29 грудня дуже багато спілкування, поїздок, новин. Намагайтеся планувати свій графік в справах, справ додасться. Період сприятливий для навчання, багато різного. Багато новин. Можете завести нові знайомства і оновити існуючі або отримати важливу інформацію про знайомих. Вдалий період для торгівлі та угод.

З 9 по 23 грудня нейтральний тренд, залежить від особистого. Вплив сильний на багатство і цінності, відносини. Може зміцнити або зруйнувати. Намагайтеся бути серйозніше з грошима і відносинами, щоб не втратити. Намагайтеся зміцнити те, що дорого Вам, важливі договори і переговори, капітальні покупки, різні важливі відносини. Але, можуть бути, обмеження і розчарування, руйнування.

Приплив духовних сил з 10 по 16 грудня, духовної енергії. Сприятливий тренд для духовного розвитку і допомоги рідним.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливий пік для прийняття рішень, кульмінацій, в стосунках і у Вашому житті, Вашому Я. Розібратися в собі і відносинах, прийняти рішення. Пік сприятливий, посилить тренди. Слабкі відносини можуть бути зруйновані, якщо Ви не зважитеся їх зміцнити і працювати над ними. Сильні відносини будуть укріплені.

З 12 по 15 грудня нейтральний тренд, залежить від особистих гороскопів. Він так само буде сильно впливати на багатство і відносини. Від цього можете позбутися або воскресити. Намагайтеся не ризикувати, якщо можете втратити, але втрачати не хочете. Можете позбавлятися, якщо треба.

З 19 грудня по 9 лютого або до кінця лютого, триватиме тренд, що змінює Вашу кар’єру і матеріальне становище. Особливо якщо Ви політик або працюєте на державу. Тренд може як відродити і відновити, так і прибрати і знищити. Ви можете самі зважитися на звільнення або бути звільнені. А можете самі відновити свій статус і кар’єру. Він змінить Ваше багатство, систему цінностей, плани на інвестиції та збагачення. Під час цього тренда необхідно все зміцнювати, побоюватися втрат і руйнувань. Але, якщо бажаєте, то можете легко звільнитися, позбутися від цінностей.

З 20 грудня по 13 січня багато спілкування, угод, торгівлі, більше задоволення від спілкування і навчання, відряджень. Сприятливий період для відряджень і спілкування, знайомств. Оновлення відносин зі знайомими, далекими родичами, оточуючими.

З 21 по 24 грудня остерігайтеся витрат і порушення правил у відносинах, на роботі і ділових, зі знайомими.

З 23 по 26 грудня енергійний період для роботи і здоров’я, розвитку проектів, планів, вирішення справ. Найкраще розвивати старі проекти і справи.

З 25 по 30 грудня прилив вітальності і оптимізму, успішності. Дуже сприятливий для збагачення, дорогих покупок, торгівлі, інвестицій, переговорів щодо багатства.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нові можливості і бажання. Пік змінить Ваше багатство і джерела доходів, Ваші цінності духовні і матеріальні Слухайте свою інтуїцію і осяяння. Можете починати щось колекціонувати або змінити своє ставлення до накопиченого. Починайте масштабні проекти або зміни в сфері багатства, доходів, заробітків. Шукайте нову роботу, новий проект, джерело доходів. Здійснюйте дорогі покупки і інвестиції.

З 29 грудня по 16 січня ще один період впливає на багатство. Новини, інформація, переговори, знання, контакти, відрядження – це все може впливати на Ваше багатство або дізнається більше про багатство і для збагачення. Цікавтеся інвестиціями, придбання чого-небудь, пошуком джерел доходів. Використовувати свої знання для збагачення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – розвиток і зміни багатства – духовного і матеріального.

З 9 по 29 грудня – багато спілкування, поїздок, новин.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і усвідомлення, кульмінації, акцент на Вас і Ваших відносинах.

З 19 грудня по 9 лютого – зміни в багатстві і цінностях.

З 20 грудня по 13 січня – спілкування.

З 26 грудня по 16 січня – інформація і новини для багатства.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, починання, акцент на багатстві.

Гороскоп опублікований 30.11.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,171