Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


У першій половині місяця гороскоп для Стрільців дуже конфліктний, але буде багато енергії і рішучості, в гіршому випадку буде багато суєти і запальності – цей тренд почався ще в травні. У гороскопах для Стрільців навесні почалося багато важливих періодів і трендів, які будуть тривати і повторюватися влітку, дивіться старі гороскопи. Буде затримка і переоцінка в боргах і відносинах, краще справи нові в червні не починати. Буде активний період для розваг, любовної сфери, творчості.

З 3 квітня триває дуже важливий період для відносин, з 13 травня по 25 червня він може відродити і повернути старе, в травні міг дурманити, але з середини червня він буде сприятливим, після 25 червня починайте нове у відносинах. З 13 травня по 25 червня не робіть дорогих покупок і нових договорів. З 13 травня по 27 червня період активності в сфері сім’ї, але дасть конфліктність Стрільцям (особливо на початку червня). З 28 травня по 5 серпня дізнавайтеся про борги і фінансах, але нове до 12 липня не починайте.

З 1 по 4 червня – це найконфліктніші дні, особливо для старих конфліктів і конфліктів через сім’ю.

З 3 червня по 3 серпня повториться тренд, який був з березня до початку травня. У багатстві, тому що Ви дорожите (матеріальному), джерелах доходів, накопичення матеріальних і цінностях духовних, Вашої життєвої філософії та ідеалам можуть відбутися зміни. Ці зміни будуть кардинальними і масштабними, хорошими чи поганими залежить від особистих гороскопів. Ймовірно, повторення подій, які були навесні, ще цей тренд повториться восени.

Пік 5 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливий пік в гороскопі для Стрільців, один з найважливіших в році. Пік кульмінацій, новин, розумінь, рішень, результатів. Акцент на Ваших відносинах, щось важливе має відбутися або зважитеся на щось важливе. Акцент на Вашому житті, усвідомлення себе і своїх бажань, вирішуйте про важливе для життя і стосунків. Пік конфліктний, обережніше з ворогами, конфліктами в сім’ї, бережіть здоров’я, можуть бути травми.

З 9 по 13 червня в сімейній сфері і відносинах можуть бути обмани, хвастощі, багато обіцянок. Відкладіть важливий бізнес, важливі переговори.

З 10 по 16 червня нейтральний тренд, може бути неуважність в бажаннях і неакуратність у вчинках, а може навпаки бути велика цілеспрямованість до бажань і навіть фанатизм. У сімейній сфері стережіться конфліктів, але допомагайте рідним і іншим людям.

З 18 червня по 12 липня переоцінюйте свою фінансову сферу і не починайте в ній нічого нового з інформацією і документами, можна переробляти старі договори або завершувати. Оцініть борги, спадок, виплати, інформацію про боржників і кредиторів, спонсорів, але не починайте нове, а повертайтеся до старого. Крім того, в цей період бережіть документи (будь-які) і техніку (цифрову, транспорт), краще не починайте будь-які нові переговори і оформлення документів, поїздки, дорогі покупки.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове. Акцент Стрільцям на борги, витрати, отримання підтримки від інших, спадок, кризи психологічні, втрати, сексуальність. В цьому році, краще не починати нове в фінансах, якщо це стосується витрат або оформлення документів. Наприклад, не беріть і не давайте в борг, якщо треба оформляти договір. Але якщо фінансові питання не вимагають договорів, то можна починати. Наприклад, можете почати бажати взяти в борг кошти або важливі звістки отримаєте про фінанси. До того ж в цей період нове може бути в психології, зміна психологічного стану, початок кризи. Нове в містиці, вплив на інших людей. Нове в сексі.

Фоновий період, що не дуже помітний, з 23 червня по 29 листопада буде уповільнення розвитку в сфері сім’ї та будинку, повернення старого. Краще не починати переїзди або щось з нерухомістю, щось важливе в сімейній сфері.

З 27 червня по 7 січня 2021 року період енергії для Стрільців, найбільше енергії для розваг, творчості, любовних романів і відносин з улюбленими, енергії для відносин з дітьми, активності в цих питаннях. Завойовувати улюблених і бажаних. Розвивати свої хобі та творчість. Виховувати дітей. Та й в цілому період дасть Вам бадьорості, впевненості в собі, енергійності. На жаль, у періоду буде багато негативних трендів з серпня місяця, коли можуть бути втрати, конфлікти, незадоволеність і занадто багато ризику. Протягом всього періоду краще бути обережніше вагітним.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, рішення, пік кульмінацій і усвідомлення, переломний. Акцент на Ваші борги і доходи – вирішуйте виникаючі питання, дізнавайтеся більше, отримуйте результати. Нове тільки не починайте, якщо це стосується документів. Але можна давати в борг, просити повернути борг і повертати борги. Займіться своїми цінностями, чим дорожите. Можете завершувати ділові проекти, просити про оплату. Приймайте рішення про доходи та витрати, багатстві і боргах.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – зміни в багатстві і цінностях.

Пік 5 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на відносинах і у Вашому житті.

З 18 червня по 12 липня – переоцінка відносин, фінансової інформації, краще не починати нові проекти.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на борги, психологію, сексуальність.

З 23 червня по 29 листопада – уповільнення в сімейній сфері.

З 27 червня по 7 січня 2021 року – енергія, розвиток і зміни, руйнування в творчості, любові, дітей.

Гороскоп опублікований 1 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,411