Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


У цьому місяці дуже активною буде сфера багатства, доходи і витрати, відстоювання своїх прав і конфлікти, можливість заробити і втратити, оновити свої колекції цінного і позбутися від нього. Багато спілкування з рідними, можливості вирішити сімейні питання і прийняти рішення про кар’єру, а може бути зовнішні події в кар’єрі та сім’ї. Можливості для початку нової творчості або любові, а може бути вагітності. Сприятливий період для роботи і здоров’я. Активний період для спілкування та навчання.

З 16 лютого Стрільці стали активніше з багатством, витрачати, відстоювати свої права, заробляти гроші, період завершиться 30 березня і в березні дуже багато вказівок, що змінюють. З 17 лютого переоцінка сім’ї, відносин ділових і особистих, кар’єри до 10 березня і не починайте нові проекти.

З 1 по 5 березня бережіть свої гроші, уважніше ставитеся до договорів, обережніше з будь-якими важливими відносинами, намагайтеся не витрачати багато на свої розваги.

З 4 по 16 березня період спілкування, обновить контакти, багато новин, поїздок. Для Стрільців він підходить для поверхневого навчання, курсів, навчитися чомусь новому, але нетривале навчання.

З 5 березня по 3 квітня сприятливий період, тільки на початку його можуть бути несподівані зміни або події, для роботи і здоров’я. Особливо хорошим він буде в кінці березня. Зміцнюйте здоров’я, вдалі будуть косметичні процедури, дієти, лікування хронічних захворювань. Зміцнюйте стосунки на роботі, наймайте нових співробітників або звільняйте старих, знаходьте мир в конфліктах з працівниками та клієнтами. Підписуйте і починайте важливі договори і переговори з клієнтами і співробітниками. Період поліпшить обстановку на роботі. Можуть бути романи на роботі.

З 7 по 11 березня обережніше з нестандартними вчинками і відносинами на роботі та особистому житті, ексцентричною поведінкою, порушенням порядку. У ці дні намагайтеся не витрачати багато грошей.

Пік 9 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік принесе рішення і кульмінації, пік досить сприятливий, головне до інформації підходити тверезо, багато не мріяти і не лінуватися. Пік хороший для завершень ділових проектів, етапа в кар’єрі, прийняття рішень по професії, дізнатися про свій статус. Але найбільше і вдаліше всього Стрільцям вирішувати щось в домашній сфері, з рідними, з будинком. Робити ремонт, купувати або продавати нерухомість, приділити увагу рідним.

З 16 березня по 11 квітня період, коли можете дізнатися більше про сім’ю, нерухомості. У цей час багато спілкування з рідними, новин нових. Починайте оформлення нових документів на нерухомість, переговорів, угод. Дізнавайтеся корисну інформацію.

З 16 по 24 березня багато енергії для заробляння грошей і багато енергії для розтрати накопиченого. Тренд нейтральний, залежить від особистих гороскопів і Вас. Вдалими будуть як розтрати, так і заробітки.

З 19 березня по 7 травня в багатстві, тому що Ви дорожите (матеріальному), джерелах доходів, накопичення матеріальних і цінностях духовних, Вашої життєвої філософії та ідеалам можуть відбутися зміни. Ці зміни будуть кардинальними і масштабними, хорошими чи поганими залежить від особистих гороскопів.

З 20 по 25 березня намагайтеся не ризикувати грошима, найкраще оперувати фінансами таємно. Бійтеся конфліктів через гроші, вони можуть принести втрати. Цей тренд допоможе Вам позбавлятися і змінювати свої джерела доходів.

З 22 березня по 2 червня перше починання періоду, який повториться з грудня 2020 року по 2023 рік. Для Стрільців, ймовірно, цей період особливого значення не має. Хоча з його приходом стане легше з збагаченням. Сам період буде впливати на Ваше коло спілкування, знайомства і знайомих, недалекі поїздки, відносини з далекими родичами і сусідами, навчання і різну інформацію. Як він вплине на Вас? Стрільці люблять подорожувати, починати й кидати навчання, маса шапкових знайомих (часто навіть дат народжень їх не знаєте, а іноді і прізвища), то під час цього періоду Ви просто серйозніше будете ставитися до цих питань. Несерйозного просто стане менше, Ви самі його зруйнуєте або зовнішні події. Для Стрільців найбільше змін в цьому в 2021 році.

Пік 24 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це сприятливий пік для початку нової любові, нової творчості, нового захоплення. Пік дасть масу енергії і вітальності, творчих сил, бажання розваг. Пік посилить тренди, обережніше будьте з грошима і багатством, намагайтеся не конфліктувати. Цей пік дає Вам шанси на вагітність, постарайтеся завагітніти, якщо хочете. Або почати щось важливе з дітьми.

З 25 по 30 березня тренд для інвестицій, судів, договорів, розвитку ділових і особистих відносин, розвитку відносин з працівниками та клієнтами, дорогих покупок.

З 27 по 31 березня тренд для змін в ділових і особистих стосунках, договорах, відносин з працівниками та клієнтами, можна позбавлятися від цього.

З 28 березня по 3 квітня намагайтеся не конфліктувати, буде бажання порушувати правила.

З 30 березня по 13 травня період дасть активність в спілкуванні, навчанні, поїздках. Спочатку періоду можуть бути конфлікти зі знайомими, сусідами та іншими людьми, які Вас оточують, конфлікти на роботі і варто поберегти здоров’я до середини квітня. А після розвивайте свої знайомства, домагайтеся поставлених цілей у відрядженнях і навчанні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на березень

З 4 по 16 березня – спілкування і навчання.

З 5 березня по 3 квітня – гармонія в роботі і здоров’я.

Пік 9 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – акцент на сім’ю і будинок, кар’єру і статус.

З 16 березня по 11 квітня – спілкуйтеся з рідними, дізнавайтеся про будинок.

З 19 березня по 7 травня – зміни в багатстві і цінностях, матеріальному і духовному.

З 22 березня по 2 липня – зміцнює період для поверхневих відносин і знань.

Пік 24 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на захоплення, творчість, дітей, любов.

З 30 березня по 13 травня – активні в спілкуванні та навчанні.

Гороскоп опублікований 29 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,487