Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець, народжені з 23 листопада – 02 грудня, перша декада – Ґасбрук


Стрілець першої декади – це народжені з 23 листопада – 02 грудня

Живий інтелект, критичність, швидка реакція і об’єктивність – основні напрямні цього характеру. Нетерплячість конфліктує з логічним передбаченням.

Позитивний стан. Вісімка Стрільця розумна, прониклива і практична. Кмітлива і спритна, прекрасно координує дух і тіло. Одно і природно вправна в роботі і головою, і руками. Як оглядач чи аналітик, наділений ініціативою і рішучістю, вона підходить до життя безпосередньо і без компромісів. Дотримується фактів і відкидає ілюзії. Здатна більше інтерпретувати, ніж творити, але вміє володіти словом і пером. Наділена виконавськими здібностями, даром втілювати в життя ідеї, акуратна і надійна, чудово справляється з справою, що вимагає підвищеної точності. Як до бізнесу, так і до особистих проблем підходить об’єктивно. Наділена надійною здатністю короткострокового передбачення.

Негативний стан виражається в надмірній безпосередності, імпульсивності й короткозорості. Занадто критична, поспішність у рішеннях і жорстока у вчинках. Зовсім забуває користуватися своїм найкращим властивістю – аналітичної об’єктивністю. Швидкі реакції перетворюються в нетерпіння. Безкомпромісність позиції стає безцеремонністю по відношенню до почуттів і бажань інших. Проникливість стає хитрістю і спритністю. Красномовство служить для того, щоб уникнути відповідальності. Використовує майстерність і вміння, щоб не допускати неприємностей замість практичного їх завершення. У негативному стані Вісімки Стрільця дуже холодні, егоїстичні, нетерпимі і навіть відштовхуюче.

В рівновагу найкраще направлять Вісімку Стрільця терпіння і толерантність. Люди цього знаку надходять в житті набагато логічніше, ніж інші, їх реакція швидше, і тому їм трапляється бути нетерплячими, грубими з людьми емоційними, які, природно, думають повільніше. Потенціал Вісімки нетерплячий – бажання прискорити біг часу заважає їх рівноваги. Вирішити проблеми цієї напруженої особистості допоможе навчання мистецтву очікування, розуміння людей з розвитком в собі людських та інтелектуальних симпатій. Якщо все перераховане виявиться засвоєним, то відкривається шлях до успіху як в матеріальному, так і особистому плані.

Коментарі. Подвоєна проникливість інстинктивного розуму стала причиною ментального занепокоєння Вісімки Стрільця, яке важким тягарем лягло на неї і її найближче оточення. Ця особистість вимагає від оточуючого їх світу логічного й інтелігентного поведінки, що вже саме по собі є занадто велике побажання. А коли, за їх власним розумінням, світ в цьому їх обдурить, то їх розчарування може прийняти обурливий вигляд. Думається, вони частіше за інших потрапляють у неприємні положення, особливо в тих випадках, коли потрібно встановити успішні взаємини. І якщо вони вимагають занадто багато від чужих, то вже від своїх вимагають просто неможливого досконалості.

Вісімки Стрільця не пихаті. Список відомих людей, народжених в цій декаді, досить коротким. Марк Твен, американський письменник і гуморист; Джонатан Свіфт, англійський сатирик; англійський політик Уїнстон Черчілль; англійський поет і художник Вільям Блейк; оперна примадонна Марія Каллас; коміки ХАРП Маркс і Вуді Аллен; (Георгій Жуков, Федір Тютчев, Віктор Коклюшкін, Олександр Суворов – прим. пер.). Дуже не просто робити узагальнення, але в даному випадку одна обставина різко впадає в очі, у всіх вищезазначених людей є одна загальна властивість – називати речі своїми іменами. Це якість особливо цінно у творчості Джонатана Свіфта, Марка Твена. І якщо хто-небудь і коли-небудь мав дар майстерно застосувати слово, то вже ці то двоє, воістину, найяскравіші і найдосконаліші приклади такого таланту.

Всі народжені в осінніх декадах з подібними частотою або потенціалом схильні перевантажувати свої основні якості. Це пов’язано, ймовірно, з недоліком пом’якшуючих стану напруги, протилежних або компліментарних направляючих, – настільки все інакше в інших декадах. Ця тенденція своєрідно проявляється між вісімки Стрільця, так динамічна енергія Вогню підсилює спрямованість замість того, щоб її пом’якшити. Восьмеркам Стрільця важко осягнути мистецтво розслаблення, а їх постійне і висока напруга нервового стану часто є причиною багатьох бід і помилок.
Їх Таро-карта називається «Швидкість». У природі Вісімки Стрільця тривалий конфлікт виражається в постійному, імпульсивному бажанні – якнайшвидше і будь-якими засобами йти вперед, навіть ціною зниження дисципліни свого аналітичного та логічного розуму. У свою чергу подібне бажання є додатковим пальним, що підтримує високий жар напруженості, часто веде до ситуації вибухоподібного стану і жахливо кепського настрою. Єдиний і простий спосіб дати перепочинок перенапруги нервах – просто заспокоїтися. І хоча Вісімки Стрільця за великим рахунком не досягають слави, – вони зовсім не пусте місце! Життєздатні, сильні і вище середнього наділені можливостями практичного успіху. Але може бути саме тому більше ніж іншим, вісімка Стрільця необхідно врівноважено ставитися до життя, щоб з’явився невичерпний запас терпимості і терплячості.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,484