Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець, народжені з 13 грудня – 23 грудня, третя декада – Ґасбрук


Стрілець третьої декади – це народжені з 13 грудня – 23 грудня

Рішучість, вірність, творча сила і найпотужніша воля складають структуру цієї особистості. Різноманітність всіх позитивних характеристик цієї особистості викликає єдиний внутрішній конфлікт.

Позитивний стан проявляє владну, сильну і дуже творчу особистість. Десятки Стрільця готові до старту у великих справах і важкої відповідальності. Об’єднують енергію зі здоровим глуздом, ентузіазм з логікою, ініціативу з терпінням. Прагнуть до умов впевненою безпеки для здійснення тривалої і продуктивної активності в практичних справах. У житті люблять поетапність, традиційні та чесні методи. Довірливі, по-справжньому порядні, більш їм важливий успіх справи, ніж особиста слава. Наділені величезною життєвою силою, здатні впливати на інших людей, спонукаючи і направляючи їх працю. Мають вроджені адміністративні здібності, широкі погляди і високі ідеали. Дисципліновані вірні друзі, також наділені сильним почуттям відповідальності – етичним, сімейних і перед колективом.

Негативний стан виражено нетерпимістю, жорстокістю, зарозумілістю, слабкостей не прощають, у них немає відчуття співчуття. Замість того, щоб взяти відповідальність на себе, безцеремонно перекладають її на плечі інших, вимагаючи при тому підвищеної дисципліни. Якщо негативні, то завжди себе протиставляють, відкидають нові ідеї, поради та критику. Не пристосовуються, диктатори, уперті і догматичні. Єдине їх бажання – будь-якою ціною аж до жорстокості утримати панівне становище в ділових, особистих і сімейних відносинах. Якщо мова йде про мислення – вони не поступливі, завжди впевнені у своїй правоті і без коливань нав’язують іншим свою волю.

Рівновагу. Дійсно, справжня сила завжди добра, і суть таємниці рівноваги найсильнішої особистості – всього-навсього у розвитку істинного співчуття до інших. Ця видатна сила може виразитися повністю, якщо прощенням пом’якшить строгість, а дисципліну – благородством і терпимістю. Для рівноваги Десятці Стрільця необхідні пристосовність, а також почуття гумору, з яким вона буде і щасливіше і продуктивніше.

Коментарі. У даній декаді властивості особистості набувають набагато більш різноманітні модифікації, ніж це було в минулих восьми декадах, в яких і частоти, і потенціали мали подібні психологічні властивості. Але стільки подібності між рішучої наполегливо потенціалу Десятки і чистої інтенсивністю частоти Сатурна, що здається ніби тут, в структурі особистості, діє односпрямований сила. І, скажімо так, замість пом’якшення цю силу збільшує динамічний знак Вогню.

Комбінація цих всіх сильних направляючих створює сильну особистість. У середньовіччі силу Сатурна називали «алхімією» і вважали, що вона сталася з солі. Судячи по якостях позитивних Десяток Стрільця, ми могли б сказати, що вони «сіль землі». Але не варто забувати про «пересіл» – саме так виражається негативний стан цієї особистості.

Відомих людей в цій декаді мало, але ті, кого тут ми зустріли, дуже значні. Вірять, що в цій декаді був народжений Нострадамус, найбільший астрологічний пророк, так і не розкрив світові своєї системи. Серед Десяток Стрільця Джордж Сантайяна, сучасний філософ, Бетховен, Джейн Остін, Ноел Коувард, антрополог Маргарет Мід, письменник Гюстав Флобер, один з найбагатших людей у ​​світі Жан Поль Гетті, британський гуморист Саки, художник Пауль Клеї, драматург Расін, Джин Гені, реформатор і продюсер американського ТБ Давид Зускінд, британський політик Дізраелі, (М. А. Балакірєв, І. В. Сталін, Л. І. Брежнєв – прим. пер.).

Люди, народжені в цьому періоді, наділені твердістю і витривалістю. На карті зображено людину, що несе важкий тягар, але очевидно, що цей вантаж він нести може. Назва Таро-карти «пригнічення» відповідає скоріше всього негативної стороні цього характеру. Опис «Т» закінчується позитивно, приписуючи Десяткам Стрільця «благородство, безкорисливість і самовідданість», але сама основна для них трудність – схильність до надзвичайної серйозності, дуже часто виникає в частоти Сатурна. Для будь же особистості з частотою Сатурна саме слушна чарівництво полягає в доброму слові, ніжному дотику і серцевому сміху. Ось вже це перетворить «сіль» сил Сатурна в приправу, яка ніколи не стане гіркою, а буде завжди смачною зі всякою їжею.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,382