Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець, народжені з 03 грудня – 12 грудня, друга декада – Ґасбрук


Стрілець другої декади – це народжені з 03 грудня – 12 грудня

Особиста твердість і чарівність, інтуїція і енергія поєднуються з величезною динамічною силою. Любов до задоволень конфліктує з прагненням до творчої активності.

Позитивний стан Дев’ятки Стрільця виражено потужним характером з величезною життєздатністю, опірністю і особистою силою. Їх пристосовність еластична, але без підпорядкування або покірності, це позитивна пристосовність. Піддається впливу, дуже інтуїтивний, – розуміє бажання людей, більш того, вона знає, як ці бажання здійснити. Має безліч різних інтересів і майже у всьому може процвітати, в тому, чого вона дійсно хоче, за допомогою зосередженого і наполегливої ​​праці. Дуже емоційна, глибоко віддана і пристрасно. Ненаситна в праці, розвагах і насолодах, гостинна і благородна, привітна й доброзичлива і, звичайно, звичайно обожаема всіма і всіма улюблена. Її енергійний і динамічний підхід до життя пом’якшується особистої привабливістю і співчуттям до людей.

Негативний стан Дев’ятки Стрільця перетворює силу і здатність чинити опір у впертість, вона продовжує повторювати помилки всупереч їх очевидності. Слід своїм емоційним імпульсам до самого гіркого дна, переживаючи і переносячи важкі наслідки, розтрачує енергію на зовсім даремні справи. Поступлива до самої себе, не помер в насолодах і не дисциплінована в поведінці. Поступається своїм емоціям і бажанням повністю собою розпоряджатися. У негативному стані схильна до втрати почуття міри, не стримуючись, переходить з крайнього оптимізму в крайнє відчай.

Рівновага Дев’ятки Стрільця найкраще проявляється при виникненні почуття відповідальності. Якщо вона може направити свою природну силу і міць в русло, контрольованої активності, при цьому твердо пам’ятаючи про відповідальність перед самим собою, іншими людьми і самим життям, то вона може досягти рівноваги, необхідного для звільнення власної потенційної величини. Для фізичного, ментального і духовного блага Дев’ятки Стрільця обуздиваніе емоцій істотно важливо як для успіху в практичному справі, так і особисте щастя. Ключ рівноваги, спокою і успіху Дев’ятки Стрільця укладений в помірності, розбірливості у задоволеннях, в постійному і впорядкованому, активному працю, підприємливості, а також простих справ повсякденного життя.
Коментарі. Як у деяких інших декадах дуже напружену особистість порівнюють з важко укротімим тваринам, точно так само невихований і незбалансований характер Дев’ятки Стрільця нагадує втік локомотив. Коли ритмічна сила частоти Місяця, завжди асоціюють з символом Води, і пов’язана з власним числом потенціалу і функціонуюча в динамічному знаку Вогню, то таке поєднання створює паровий котел, який може запросто вибухнути при недбалої експлуатації, і тоді вся енергія випаровується без всякої користі. Подібне може відбуватися від дії неприборканої і ненаправленої енергії негативної і незбалансованою Дев’ятки Стрільця.

Але сила пари під механічним контролем завоювала континенти, точно так само життєві можливості можна використовувати для практичного успіху. Наїценнейший якості Дев’ятки Стрільця – привабливість, вплив на інших людей і прочувственно розуміння того, що бажають люди.

У цій декаді народжений Уолт Дісней, його життя повністю підтвердила, що Місяць в цій декаді не тільки символ пам’яті, але ще і символ мрії. Творча мрія Уолта Діснея подарувала світові Міккі Мауса, Піноккіо, Плуто і Білосніжку. Гуморист Джеймс Турбер, і після смерті збирає з роками все більше і більше своїх відданих шанувальників; письменники Джозеф Конрад і Семюель Батлер; поети Емілі Дікінсон і Джон Мільтон, який своїм внутрішнім баченням і своєю поезією збагатив і англійську літературу та англійську мову; (один з засновників МХАТ – реформатор сучасного театру – Вол. Ів. Немирович-Данченко, А. І. Солженіцин, автор «Архіпелагу ГУЛАГ» – прим. пер.).

Цим динамічним особистостям запис у книзі «Т» обіцяє «величезний успіх, але через боротьбу і енергію» і приписує їм «величезну і тверду силу, яку ніхто не може похитнути». З негативної сторони описує їх як «неприборканих і впертих».

Вивчення та аналіз підтвердили, що подібні напрямні дуже часто зустрічаються серед людей, народжених в цій декаді. Вони швидко набувають друзів, впливають на своє оточення, потім … іноді цих друзів обманюють, оскільки начебто подальші зусилля вже й не потрібні, забуваючи, що це все лише тільки підготовка майбутнього успіху. Але якщо Дев’ятки Стрільця будуть дотримуватися простих правил поведінки людей і стануть уважні при управлінні «своїм локомотивом», який котить по рейках, підкоряючись їх твердій руці, то, безсумнівно, можливості успіху необмежені. Це єдина декада в році, в якому частота Місяця позитивно спрямовує і активізує знак Вогню.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,378