Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіона на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Скорпіони, якщо Ви думали про новому положенні, або про кар’єру, тоді у Вас є всі шанси реалізувати свої задумки! Вже після 6го серпня Вас помітять, подякують, дадуть медаль або ж підвищення. Хоча, може бути це буде пов’язане і не з кар’єрою, може просто покращитися Ваш соціальний статус. А може бути й так, що Ваша дитина прославить Вас! Або ж Ви станете зіркою якоїсь світської вечірки, може і самі організовуєте її. Плани – не варто тримати в голові, потрібно їх реалізовувати!

Ви помітите, що справи і проекти реалізуються набагато простіше і швидше, ніж у липні. Починаючи з 5го по 8ме серпня будьте напоготові, в один з цих днів має відбутися щось важливе. Нові можливості з просування до ваших вищих цілей чи положенню.

Особливо пощастить тим Скорпіонам, які працюють у творчій області. Ви будете здивовані, наскільки легко до Вас приходять нові творчі ідеї та фантазії і як легко їх реалізовувати. Так само пощастить з тими проектами, які пов’язані із закордоном. Найбільші «оберти» розвитку кар’єри та соціального стану ви відчуєте після 27го серпня, постарайтеся досягти якомога більшого і реалізувати якомога більше планів до 15го жовтня – саме в цей період у вас все буде виходити. Хоча, з іншого боку, варто бути трішки обережніше після 27го серпня, щоб не потрапити в аварію. На жаль, але в серпні Скорпіонам не дано буде відпочити. Навіть якщо і вдасться вирватися кудись відпочити, все одно залишайтеся «на лінії», що б не втратити важливу новини або повідомлення, що Вам прийшов лист.

Приділіть увагу своїм речам, будинку, автомобілю – відремонтуйте їх, зробіть профілактику.

Приділіть більше уваги для перевірки укладених Вами договорів. Краще навіть попросити про допомогу кваліфікованих фахівців. Скорпіони, не самі довірливі люди (можна, навіть, сказати, що навпаки), але навіть Ви іноді буваєте дуже мрійливі, можете покластися на людину, і не помітите як Вас обдурять.

Будьте обережні з водою. Може бути, що у Вас вдома статися прорив. Або ж Ви можете посковзнутися на вологій підлозі. І не дай бог, щось трапитися з Вами на море або річці … Не варто запливати далеко від берега.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 108 T. 0,203