Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп для Скорпіона на квітень має багато негативних трендів, але вони будуть впливати на не найважливіші сфери – це спілкування і навчання, робота і звички, може бути порушено здоров’я і поїздки. Зате багато позитивних періодів, що впливають знову ж на роботу і здоров’я, любов, творчість і розваги. Найкраще відпочивати в перших 2 тижні квітня, а потім приступати до плідної праці та зайнятися здоров’ям.

З 10 лютого до 17 квітня триватиме період який підсилює інтелект, більше спілкування, навчання, можна займатися письменництвом, вести переговори, дізнавайтеся більше про любов, дітей, хобі та захоплення. З 26 березня по 20 квітня триватиме період романтичності, можливості оновити любов або отримати нову, забути стару, хороші дні для відпочинку і розваг, творчості, у Скорпіонів більше чарівності. З 31 березня по 16 травня триватиме період активності в фінансових, боргових, спадкових, психологічних питаннях, час перероджуватися психологічно.

Пік 5 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік дасть нове або можна починати нове, можуть бути конфлікти і егоїзм. Акцент на роботу і здоров’я, обов’язки, звички, тварин. Заведіть нового вихованця. Починайте виробляти нову звичку, корисний патерн. Проведіть співбесіду для нового співробітника або самі шукайте нову роботу, новий проект або нові обов’язки. Займіться своїм здоров’ям.

З 8 по 12 квітня постарайтеся берегти здоров’я, не навантажувати себе занадто. Обережніше з інформацією, документами і переговорами, намагайтеся планувати свій графік. Можуть бути проблеми на роботі, намагайтеся їх вирішувати, не перекладати на потім і не звалюйте на інших. Бійтеся конфліктів з керівництвом.

Відпочивайте з 8 по 11 квітня, творіть, розважайтеся, кохайте. Використовуйте інтуїцію і творчість для любові і творчості, хобі. Але остерігайтеся обманів у відносинах особистих, через фантазій, які потім приведуть до великих образ. Можуть бути любовні інтриги.

З 11 по 15 квітня, знову, бережіть своє здоров’я, особливо психіку і відкладіть операції. На роботі можуть бути конфлікти, скандали, тиск. У ці дні Скорпіони будуть занадто домінантні, Вам складно буде проводити м’які переговори. Можна кардинально змінити, прибрати, роботу і обов’язки, клієнтів, співробітників.

Приплив енергії для роботи і збагачення з 12 по 16 квітня, намагайтеся себе більше показати на роботі, перед керівництвом і покровителями, беріться за складні і масштабні завдання (бажано старі).

З 14 по 17 квітня намагайтеся багато не витрачати, не роздувайте свої витрати і інвестиції в любов і творчість, захоплення і розваги. Схильність до зрад і романам в ці дні. У ділових відносинах можуть бути інтриги і перебільшення.

Період роботи, багато спілкування, новин, клієнтів, проектів і завдань на роботі з 17 квітня по 6 травня. Займіться вивченням своєї роботи і проектів, клієнтів. Можете записатися на курси. Приділяйте увагу здоров’ю і дізнавайтеся нове про здоров’я і оздоровлення, лікування.

Пік 19 квітня, подібний до того що був 21 березня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Кульмінації, завершення, усвідомлення і вирішення. Внутрішній світ і таємниці, життя, комплекси. Бережіть здоров’я, менше сил в ці дні. Гарний час побути наодинці і подумати про життя, про те, що можна завершити. На відміну від 21 березня, в цей раз події і рішення можуть бути раптовими, несподіваними і дуже швидкими. Просто підводьте підсумки. Можуть бути підсумки в питаннях роботи і здоров’я.

Дуже стрімкий тренд, можуть бути нові починання, але можуть бути і руйнування існуючого в важливих відносинах, Ваш імідж, вітальності, кар’єрі і репутації. Бажання свободи і оновлення, розвитку. Тренд з 20 по 25 квітня, багато що залежить від особистих гороскопів.

З 20 квітня по 15 травня ще один період який впливає на роботу і здоров’я, здебільшого він позитивний, тільки в самому початку травня будуть проблемні короткострокові тренди. Цей період може вплинути на відносини на роботі, з клієнтами і співробітниками. Можливість поліпшити відносини, проводити важливі переговори, укладати договори. Для здоров’я цей період підходить для косметичних процедур, зміни зовнішності.

Бійтеся травм і інтриг, любовних скандалів з 24 по 30 квітня. Посилиться схильність до розбещення у Вас. Травми можуть бути через необережність і неуважність. У справах, активностях, суперечках і бажаннях може бути неуважність. Іншими словами, кажучи, Ви самі не зовсім будете розуміти, що хочете. Це сприятливі дні для відпочинку, але не для серйозних проектів і романів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на квітень 2019

5 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, зміни, акцент на роботу і здоров’я.

З 17 квітня по 6 травня – багато роботи, вчіться для роботи, дізнавайтеся більше про здоров’я.

19 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і завершення, розберіться в своїх глибинах і підведіть підсумки.

З 20 квітня по 15 травня – налагоджувати робочі відносини і свою зовнішність.

Гороскоп опублікований 31.03.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168