Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Проблемними сферами будуть: робота, здоров’я, таємниці і духовне. Мало фізичної енергії в жовтні. Завершуйте старі цілі, робіть те, що раніше відкладали, не могли зважитися зробити. Не починайте нове складне і важливе. Багато спілкування і важливої інформації, в першій половині нове, з другої – переоцінка. Вдалими будуть публічні відносини і з друзями до кінця жовтня, з кінця жовтня таємні відносини. У цьому місяці подумайте про своє життя і результатах.

З 27 червня по 7 січня розвиток здоров’я та роботи, з середини вересня по листопад активність зменшиться в цих сферах, з третьої декади вересня по жовтень багато негативних трендів. З 10 вересня – 14 листопада уповільнення життя, розвитку, переосмислення, робіть те, що раніше не зробили, на що не наважилися. З 16 вересня – 3 листопада розвивайтеся духовно, розвивайте творчість, розвивайте стосунки з дітьми, новий любовний роман. З 27 вересня до 28 жовтня інтелектуальний тонус і товариськість

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, результати, усвідомлення. Акцент на роботу і здоров’я, таємниці, відпочинок, духовне. У ці дні завершуйте проекти на роботі і більше відпочивайте, стережіться конфліктів на роботі. Розберіться з таємницями, духовним світом.

З 3 до 27 жовтня хороший період для розвитку суспільних відносин і дружби. Займайтеся спільними проектами, політикою, позиціонуванням себе, оновлюйте суспільні зв’язки. Харизма і задоволення від суспільства. Найкращі вказівки у періоду з 9 – 12 жовтня і з 17 – 26 жовтня.

З 3 – 24 жовтень чреда поганих вказівок для здоров’я і роботи, таємниць. Аварії, травми, скандали і руйнування. Найгірше з 13 до 18 жовтня. Беріться тільки за надійні і легкі цілі, не порушуйте закони, не навантажуйте себе фізично і психічно, стежте за здоров’ям.

З 4 жовтня життя і зміни стануть відбуватися швидше.

З 5 – 12 жовтня і 16 – 22 жовтень інтелектуальна неуважність, труднощі з концентрацією. Беріться за швидкі та легкі завдання в бізнесі і навчанні. Імпульсивність в спілкуванні.

З 9 до 12 жовтня змінюйте відносини.

З 9 – 20 жовтень бережіть здоров’я фізичне і психологічне, чреда поганих вказівок, занепад вітальності. Проблеми з таємним і інтригами.

З 10 – 13 жовтень хороші дні для спілкування і угод.

З 14 жовтня до 3 листопада загальний період, проблеми з технікою, інформацією, бюрократією, документами, угодами, переговорами, поїздками і навчанням. До 29 жовтня Скорпіонам треба переоцінити знання про себе і свої цілі в житті, переоцінювати всі відносини і знайомства, свій інтелект і можна переучуватися. З 29 жовтня переоцінюйте таємниці.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, але пік конфліктний і руйнує. Акцент на таємниці, духовний світ, самоту, здоров’я. Бережіть здоров’я і репутацію, остерігайтеся попадання в лікарню, скандалів на роботі. Не проводьте важливі переговори. Пік змусить задуматися про життя, почати підводити підсумки, які закінчите на пік в кінці місяця.

З 17 – 21 жовтень чреда хороших трендів для спілкування, трохи поліпшать відносини і хорошими будуть покупки, угоди, договору. Можете купувати важливе і дороге.

З 27 жовтня до 21 листопада важливими будуть таємні відносини, активність в таємних відносинах, романах, договорах, союзах. Період хороший для відпочинку і самоти, задоволення від самотності і духовного розвитку, задоволення від таємних відносин. До 8 листопада період хороший – розвивайте, починайте, покращуйте. З 8 листопада проблемний, погані вказівки.

З 28 жовтня до 10 листопада період інформації про таємниці, пліток, таємного спілкування і угод. Це буде поганий період. Бережіть свої таємниці, обережно спліткуйте, не довіряйте новим таємним знайомим, проблеми з угодами. Період дуже обмежує, буде руйнувати слабке. Розчаровуюча інформація про таємне. В духовному світі, духовних знаннях, релігійному, будуть розчарування. Бережіть здоров’я.

З 29 жовтня до 3 грудня повторення важливого тренда, був в березні-травні. Він дасть зміни в життєвих цілях, колі спілкування, знаннях, якщо Ви віруюча людина – змінить віру, точно може змінити життєву філософію. Ці зміни будуть кардинальними і великими. Час цієї вказівки дуже сприятливий для змін в житті, хоча багато що залежить від особистих гороскопів. У Вас може бути приплив сил та оптимізму, готовності до кардинальних змін у житті, позбавлення та очищенню, початку нового масштабного. Особливо помітно це буде в колі спілкування і навчанні.

З 29 жовтня – 11 листопада проблеми з проектами, договорами, поїздками та спілкуванням.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – результати, рішення, можливість розібратися. Один з помітних піків, важливий для Скорпіонів в 2020 році. Увага буде до відносин і свого життя, підводьте підсумки. Вирішуйте на зміни в житті та відносинах, які раніше відкладали. Зовнішні події будуть руйнівні. Несподіванка, імпульсивність, бунтарство, звільнення, руйнування і зміна – це якості періоду. У листопаді почнете нове життя.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, новини, увагу на здоров’я, роботу, таємниці.

З 3 до 27 жовтня – відносини з суспільством і друзями.

З 14 жовтня до 3 листопада – переоцінка багато інформації, проблеми з інформацією і поїздками.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, увагу на таємниці, акцент на здоров’я.

З 27 жовтня до 21 листопада – таємні відносини.

З 28 жовтня до 10 листопада – таємні інформації.

З 29 жовтня до 3 грудня – зміна життєвої філософії і віри.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і зміни в житті та відносинах.

Гороскоп опублікований 9 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,165