Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий гороскоп для Скорпіонів, в жовтні багато Ваших періодів, що впливають на Вас і оновлюють. В кінці жовтня важливий пік для змін в житті. У цьому місяці мало фізичних сил і варто берегти здоров’я. Багато харизми і товариськості, відносин, збагачення, інформації, поїздок, торгівлі та угод. Повториться сприятливий тренд для любові і творчості, духовного розвитку.

З 18 серпня більше активності з друзями і публікою по 4 жовтня. З 14 вересня відпочинок, таємні романи і таємні відносини по 8 жовтня. З 14 вересня таємна інформація та спілкування по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня багато спілкування, поїздок, різної інформації, знайомств нових і повернення старих, угод. Ваш інтелект буде на піку, розвивайте свої знання, займіться навчанням або більш поглибленим вивченням придбаних раніше знань. Більше важливих новин, угод, торгівлі. Все нове починайте до 31 жовтня і після 20 листопада. З 31 жовтня по 20 листопада нове краще не починати. Розвивайте свої знання і контакти.

У Вас був період переоцінки себе, повернення до старого, більше копання в собі з 24 квітня, він завершиться 3 жовтня.

З 4 жовтня по 19 листопада менше фізичних сил, варто берегти своє здоров’я і таємниці, буде багато негативних трендів. Але більше духовних сил, енергії для духовного розвитку і різних таємниць, від містики і езотерики до таємних дій, інтриг, розвитку та оновлення особистих секретів.

З 5 по 10 жовтня бережіть здоров’я, остерігайтеся таємних конфліктів, особливо з керівництвом і знайомими. Може бути депресія і фрустрації.

З 8 жовтня по 1 листопада сприятливий період, дасть Вам більше гармонії і привабливості. Можливості налагодити відносини, більше уваги до партнерів і ворогам, більше товариськості. Період дасть можливості для збагачення, заробітків, отримання підтримки від інших людей, рішення судових питань та будь-яких конфліктів, зможете сподобатися іншим. Це час оновить Ваші важливі відносини, дозволить в них розібратися, поліпшити їх, змінити або позбутися від них. Ви можете забути стару любов і знайти нову. Хороший період для набуття нових особистих і ділових відносин. Період матиме сильний вплив на жінок Скорпіонів, для жінок більше чарівності, привабливості, магнетизму. Жінкам варто зайнятися своєю зовнішністю і стилем. Тільки 1 негативний тренд і маса сприятливих.

З 11 по 14 жовтня негативний тренд для відносин і багатства, несподівані зміни, розриви, втрати, образи, поспішні вчинки.

З 12 по 16 жовтня Ви будете занадто владні і жорстокі, можуть бути сильні таємні і явні конфлікти. Є ймовірність травм або аварій. Бережіть своє здоров’я.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, важливі події та розуміння. Під час піку треба бути обережніше, він буде грубим, найбільш проблематичні питання роботи і здоров’я, таємниць, духовного. Можуть бути психологічні фрустрації, незадоволеність. Не найкращий час для операцій. Бережіть своє здоров’я і таємниці.

З 14 жовтня по 30 листопада буде повторення тренда. Він уже був з 8 січня по 4 березня і з 15 травня по 19 (30) липня. Тренд хороший і результативний, якщо діяти, а не сидіти склавши руки. Тренд хороший для творчості, самонавчання, поїздок, спілкування, любові, допомоги іншим, відносин з дітьми. Можливість зміцнити творчість, любовний роман, близькість з дітьми, більше захоплень і розваг. Можливість розширити свої контакти і знання, самоосвіта і навчання.

З 14 по 17 жовтня займайтеся творчістю, особливо інтелектуальною. У Вас буде сильна інтуїція, яку можете використовувати в спілкуванні, навчанні, творчості, справах, торгівлі.

З 18 по 21 жовтня дуже сильний тренд для аналізу інформації, документів, знайомих. Можете ораторствувати в ці дні, переконувати інших.

З 19 по 22 жовтня час для капітальних покупок, збагачення, депозитів, важливих договорів, зміцнення ділових зв’язків.

З 20 по 23 жовтня романтика. Використовуйте інтуїцію для поняття своїх партнерів і ворогів. Але краще в ці дні відпочивати.

З 23 по 27 жовтня тренд сприятливий для змін відносин і фінансів. Можете позбавлятися від боргів або неприбуткових джерел доходів. Оновити або позбутися від відносин.

З 24 по 30 жовтня занепад духовних і фізичних сил, бережіть своє здоров’я. Бійтеся конфліктів, особливо таємних.

З 26 по 30 жовтня несподівані вчинки, бунтарство, звільнення, егоцентризм. Особливо в стосунках і вираженні себе, своєї життєвої позиції і дій, стилю.

Найважливіший пік в році, особливо для тих, хто народився під час цього піку. 28 жовтня, плюс-мінус 5 днів пік і спад 10 днів. Нові бажання, нові можливості, нові починання, позбавлення від старого і початок нового. Зміни будуть швидкими, ймовірно несподіваними. Рішення і бажання будуть поспішними. Ви можете звільнитися, бажати свободи в різних сферах і питаннях. Дуже хороший і сильний пік для початку нового життя, початку чогось нового в будь-якій сфері життя. Нова глава в житті, а може бути і книга. Багато емоцій і бажань.

З 31 жовтня по 20 листопада переучуватися, відновлюйте старе навчання і старі ділові проекти, завершуйте старі проекти. Але не починайте нове. Бережіть техніку і документи, все уважніше перевіряйте. Чекайте затримок в бюрократії і розвитку нових проектів. Відкладіть відрядження і початок нового навчання. Можете відродити старі контакти і глибше пізнати інших людей.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – вчіться і спілкуйтеся.

З 4 жовтня по 19 листопада – занепад фізичних сил, обережніше зі здоров’ям і таємницями.

З 8 жовтня по 1 листопада – відносини, збагачення, харизма.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, здоров’я, таємниці, робота.

З 14 жовтня по 30 листопада – зміцнюйте творчість і любов, знання, інтуїцію.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, несподівані зміни і починання в житті.

З 31 жовтня по 20 листопада – затримки і переоцінки знань, інформації, знайомств.

Гороскоп опублікований 27.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169