Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Кінець місяця буде краще початку, хоча весь жовтень буде напруженим, конфліктним для Вас, як і частина листопада, зате з кінця листопада буде краще. Багато спілкування та інформації, плануйте навчатися чомусь новому або заводити знайомства в жовтні. Багато акценту на відносинах і фінансах, як сприятливого, так і негативного, але помітного. В кінці місяця важливий пік для Скорпіонів, завершальний, кульмінації в Вашому житті.

З 18 липня по 6 жовтня час зміцнювати і розвивати контакти і відносини. З 9 вересня по 31 жовтня помітний період для відносин і збагачення, оновлення, повернення, щодо гармонійний і вдалий, але буде парочку складних і скандальних періодів. З 11 вересня по 15 листопада активний період в сімейних питаннях, відстоювання прав, але і більше скандалів з рідними або через сімейні питань і нерухомості, партнерами, конкурентами і ворогами, та й просто дратівливості і незадоволеності в інших питаннях і сферах буде більш ніж достатньо, в жовтні будуть поспішні скандали, а в листопаді – масштабні. Час таємниць і пліток з 21 вересня по 10 жовтня, вивчення таємного, духовного, містичного.

З 5 жовтня по 12 листопада період повернення та переоцінки у відносинах і фінансах, затримок з розвитком існуючих, безрезультатного або з незадовільними результатами початку нового. Не робіть покупки, не укладайте нові угоди, не беріть в борг і не інвестуйте. Поверніться до старого. У відносинах, будь-яких важливих (любов, шлюб, ворожнеча, ділове співробітництво) будуть затримки і переоцінки, повернення до старого, теж не слід вступати в шлюб, оформляти відносини, переходити на новий рівень у відносинах, ділових і особистих, ворожих, але гарний час переоцінити їх, розібратися в них. Для Скорпіонів до 31 жовтня акцент буде на явних відносинах і фінансах, а з 31 жовтня по 12 листопада на таємних. Більше деталей в загальному гороскопі, період впливає на весь Зодіаку.

З 22 квітня по 1 жовтня був фоновий період переоцінки себе і своїх знань, повернення до минулого.

Перший конфліктний період буде з 8 по 13 жовтня, він уже був з 5 по 12 вересня, конфлікти можуть повторитися. Час посилення сексуальності в ці дні. Несприятливий час для покупок, скандалів з рідними і ворогами, це все буде надто запекло.

Пік 9 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, бережіть своє здоров’я в ці дні, пік посилить всі тренди, ймовірності скандалів, жорстокість, грубість, можуть бути втрати в ці дні. Під час піку почніть вивчати щось духовне, таємне. Можна спробувати виїхати кудись далеко або побути на самоті, дізнатися свої глибини, комплекси, почати нові таємниці.

Багатократно посилиться Ваш інтелектуальний тонус з 10 по 31 жовтня, вчіться новому, повторюйте старе, покращуйте свої знання. Багато інформації і спілкування в ці дні, час для письменників, ораторів, які працюють з інформацією.

Дуже хороші дні для переговорів з 15 по 16 жовтня.

З 17 по 21 жовтня несприятливі дні для скандалів, небажання приймати чужу думку, бажання нав’язувати свою. Відкладіть переговори.

З 21 по 27 жовтня час зміцнювати відносини, зв’язки, фінансове становище. У ці дні Скорпіони можуть показати свою серйозність, серйозніше будете ставитися до питань відносин і фінансів. Час тверезо поглянути на фінанси і відносини, переоцінити їх, постаратися зміцнити або позбутися від непотрібних.

Час звільнятися або руйнувати, оновлюватися і змінюватися, реформуватися, змінювати себе з 22 по 25 жовтня, свою зовнішність, свою вітальність, спосіб життя і самовираження. Особливо під час піку.

Пік 24 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Один з 2\4 найсильніших піків на рік для Скорпіона, цей жовтневий пік дозволить Вам розібратися, завершити, дасть результати і кульмінації. Багато енергії, емоцій, бажань, прагнень, готовності до дій, новин. Найбільший акцент на відносинах, партнерах, ворогів, на другому місці – Ви і Ваше життя. Розберіться в цьому, приймайте рішення. Час підбивати підсумки, можуть бути несподівані результати або події, рішення. Буде готовність до звільнення і змін.

Багато харизми, привабливості, еротичності у Скорпіонів з 25 по 27 жовтня, період дозволяє провести важливі переговори, показати себе, приділіть увагу відносинам та фінансам в ці дні, час просити в борг повторно і проводити переговори.

З 26 по 30 жовтня хороші дні для зміцнення репутації, організації різних заходів і проектів, професійних і громадських питань. Показати себе керівництву. Можна братися за складні завдання, зайнятися своєю репутацією і повагою.

Багато новин, можливостей завести знайомства або вивчити і дізнатися корисне з 27 по 31 жовтня, вдалі дні для відряджень, публічних виступів, письменства.

З 27 жовтня по 4 листопада другий напружений період для відносин, фінансів, сімейних питань, вже був з 9 по 15 вересня. Скоріш за все буде повторення, бажання руйнувати або вчинення необдуманих вчинків. Обережніше з витратами і скандалами. Можете завести інтригу, посилиться сексуальність. Можете розірвати відносини.

З 31 жовтня по 1 грудня багато інформації про заробітки, можливості знайти нові навички та знання для заробляння грошей або використовувати існуючі для заробітку. Гарний час розібратися в своїх цінностях, як матеріальних так і духовних, а також довідатися більше про накопичення. Проводити ділові переговори і укладати угоди.

З 31 жовтня по 2 грудня буде повторення ще одного періоду, який був з 7 серпня по 9 вересня. Сприятливий період для відпочинку, усамітнення, більше задоволення від самотності. Можуть бути таємні романи і таємні відносини, переговори. Займіться своїми таємницями. Спочатку до 12 листопада вдалий час для повернення до старого і переоцінки існуючого, а після 12 вже можна починати нові романи, відносини, переговори.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Скорпіона

З 5 жовтня по 12 листопада – повернення, затримка, переоцінка у відносинах і фінансах.

9 жовтня пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – усунення, нове.

З 10 по 31 жовтня – вчіться і спілкуйтеся.

24 жовтня пік, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, розуміння, акцент на відносини.

З 31 жовтня по 1 грудня – вчіться новому для заробітків і заробляйте знаннями.

З 31 жовтня по 2 грудня – таємні фінанси, переговори, відносини, час відпочивати.

Гороскоп опублікований 28.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,174