Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Бійтеся нових конфліктів і повторення старих, бережіть своє здоров’я. Хоч в роботі проблемних багато вказівок, але для кар’єри буде сприятливий період, якщо кар’єра залежить від відносин. У цьому місяці багато спілкування і новин, з кінця місяця інтелектуальний тонус. З вересня по листопад буде переоцінка життя, повернення, уповільнення. Багато публічної активність у вересні.

З 27 червня по 7 січня розвиток здоров’я та роботи, з середини вересня по листопад активність зменшиться в цих сферах, з третьої декади вересня по жовтень багато негативних трендів.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і кульмінації, акцент на дружбу, плани, суспільство, любов, творчість, дітей – це буде сприятливо і вирішуйте питання в цьому. Паралельні тренди будуть посилені і можуть принести проблеми в стосунках і багатстві, на роботі.

З 2 по 6 вересня обережніше з конфліктами на роботі, зросте Ваша дратівливість, бережіть особисті і ділові відносини.

З 5 по 27 вересня період прихованого і таємного спілкування, пліток, новин та інформації про щось прихованому, таємному, пліток, інтриг. В цей час будете більше спілкуватися таємно від інших, таємні угоди і переговори. Дізнавайтеся таємниці інших, вивчайте свої таємниці, цікавтеся духовним і містичним. Можете дізнатися щось важливе про своїх прихованих захворюваннях. У періоду буде багато негативних трендів з другої декади, так що багато інформації може бути негативною. Будьте обережніше з плітками.

З 6 вересня по 2 жовтня сприятливий період для відносин, пов’язаних з кар’єрою і професією, що впливають на Ваш статус і репутацію, цілі та досягнення. Час сподобатися і розвинути відносини з тими, від кого залежить Ваша кар’єра і статус. Знаходьте партнерів для досягнення цілей. Оновлюйте та покращуйте стосунки з керівництвом. Період цього року сприятливий, лише один маленький негативний тренд з 13 по 17 серпня. Розвивайте відносини по вигоді, любовні романи і інтриги. Можна офіційно оформляти відносини, шлюбний договір чи договір по роботі.

З 7 по 11 вересня сприятливі дні для публічних виступів, багато новин в ці дні. Можна вирушати в повторні поїздки.

З 10 по 13 вересня дуже романтичні дні, обережніше з романами з друзями.

З 10 вересня по 14 листопада у Вас станеться різке і помітне уповільнення життя, переоцінка в житті, переоцінка своїх бажань і прагнень і уповільнення в них, зменшиться Ваша активність, більше пасивності. В цей же період зменшитися активність у сфері праці та здоров’я, в цих сферах краще не починайте важливе. Бійтеся проблем зі здоров’ям через великі навантажень, фізичних травм, краще не робити операції (але можна «переробляти» старі). Та й взагалі в цей період Скорпіонам краще не починати нове важливе в житті, а завершувати старе, повертатися до старого. Бійтеся початку нових конфліктів, особливо на роботі. У Вас буде багато різних бажань, але мало реалізації їх.

З 12 по 16 вересня відроджуйте дружбу і відносини з суспільством, відроджуйте свої знайомства. У ці дні будете мати вплив на суспільство, друзів, знайомих. А можна легко позбавлятися від цього. Для Скорпіонів ці дні сприятливі, щоб показати себе в суспільстві, колі друзів і знайомих.

З 13 по 17 вересня поспішні розтрати і вчинки у відносинах, образливість, ексцентрична поведінка, бунтарство. Обережніше з особистими і діловими відносинами.

З 15 по 19 вересня зміцнюйте свій статус, репутацію, в суспільстві і дружбу. Зміцнюйте свою дружбу. Хороші дні для серйозних виступів і угод.

З 16 вересня по 3 листопада, в останній раз, повторення сприятливого тренда. Тренд сприятливо впливатиме на Ваш внутрішній світ. Розвивайте свою творчість і свої хобі. Ще цей тренд дасть романтичність, любовну мрійливість, дуже хороший для розвитку романтичних відносин. Під час цього повторення, при бажанні, можете спробувати повторно завагітніти (не перша вагітність і не перша спроба). Тренд був в лютому-березні і липні-серпні. До травня 2021 року сильних вказівок для творчості, любові, розваг і питань дітей не буде.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для початку нового або повторного починання і зміцнення. Акцент на дружбу, ідеї, плани на майбутнє, громадську активність.

З 19 вересня по 6 жовтня можуть бути кардинальні перепади енергії, активності, здоров’я, агресивності. В більшій мірі буде занепад, який іноді буде змінюватися конфліктністю. Бережіться конфліктів і проблем на роботі, з клієнтами і зі знайомими, далекими родичами. Імовірність травм.

З 27 вересня по 28 жовтня інтелектуальний тонус, багато новин і спілкування, поїздок, сприятливий період. За цей час дізнаєтеся багато нового, а в жовтні зможете повторно щось дізнатися і переоцінити свої знання, новини, інформацію. Період до середини жовтня буде приносити нову інформацію і краще для нового, а після для старого. Нове в навчанні, угодах, переговорах, початку знайомств, відряджень, досліджень починайте до 14 жовтня, а повторюйте і повертайтеся до старого після 14. У кінці листопада і початку грудня період буде повторюватися.

З 27 по 30 вересня дуже сприятливий тренд для розвитку романтичних і ділових відносин, відстоювати свої права, настояти на своєму. Відносин з клієнтами, співробітниками, керівництвом, партнерами, коханими.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, результати, усвідомлення. Акцент на роботу і здоров’я, таємниці, відпочинок, духовне. У ці дні завершуйте проекти на роботі і більше відпочивайте, стережіться конфліктів на роботі. Розберіться з таємницями, духовним світом.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, новини, дружба і любов, суспільство і діти, захоплення.

З 5 по 27 вересня – таємниці, приховане спілкування.

З 6 вересня по 2 жовтня – відносини для кар’єри і репутації.

З 10 вересня по 14 листопада – занепад сил, переоцінка життя, менше активності.

З 16 вересня по 3 листопада – розвивайте любов, творчість, спробуйте повторно завагітніти, вчіться новому.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, дружба і суспільство, плани.

З 27 вересня по 28 жовтня – нова інформація і переоцінка старої, товариськість, здатність до навчання нового і старого.

Гороскоп опублікований 2 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,180