Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць багатий на новини, багато спілкування, таємниць, духовного розвитку, питань заробітків і багатства, дуже багато важливих трендів для любовно-романтичної теми і творчості. Гороскоп на вересень не поганий для Скорпіонів, багато негативних трендів для Вас будуть ослаблені, але треба бути обережніше зі сферою багатства і збагаченням (заробітками, джерелами доходів і тд.). Варто бути обережніше з романами і інтригами, друзями та спільнотами, але тренди для Скорпіонів не такі небезпечні. Перша половина місяця дуже соціальна, а друга змусить задуматися про своє життя, більш духовна і відокремлена.

З 18 серпня по 4 жовтня активні в реалізації планів і громадських заходів, соціальна активність. З 21 серпня по 14 вересня ще один період соціальної активності, бажання публічності, харизма, відносини з друзями. З 28 серпня по 14 вересня період дізнаватися інформацію про соціум, друзях, групах, планах на майбутнє.

З 1 по 6 вересня обережніше з любовними романами і розвагами, особливо на публіці, важливими відносинами і любов’ю. У ці дні намагайтеся занадто багато грошей не витрачати, не здійснювати дорогі покупки.

З 2 по 6 вересня хороші дні для публічних виступів, перед суспільством, друзями, масами людей. Багато творчих ідей та ідей, планів, про майбутнє.

З 5 по 8 вересня зміцнюйте свої плани на майбутнє, дружбу, знайомства, непоганий тренд для кар’єрних питань.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня повторення тренда, який був з 1 червня по 3 (10) липня і з 2 по 26 січня. Тренд роздмухує, розмиває, ліні, великих бажань, обманів в питаннях любові, фінансів, творчості, розваг, захоплень, інтриг, інвестицій і доходів. Обережніше з романами на роботі і ризиком. У любові можете бажати більшого і схильність все пробувати. Намагайтеся обдумано витрачати свої гроші і здійснювати покупки. Менше обманів і маніпуляцій, більше перевіряйте факти, остерігайтеся брати на себе багато обов’язків або великих бажань, лінь може сильно всьому нашкодити і складність в концентрації. Це духовний і творче час, можуть змінитися Ваші духовні і релігійні цінності. Бійтеся втрат фінансових, джерел доходів.

З 5 по 8 вересня багато харизми для Скорпіонів і привабливості. Хороші дні для змін у відносинах особистих і ділових, дружбі, знайомствах, оновлювати і позбавлятися. Дні гарні для фінансових маніпуляцій.

З 6 по 12 вересня багато концентрації та цілеспрямованості, реалізовуйте свої плани, працюйте над проектами, приділіть увагу кар’єрі. Хороший тренд для фізичних навантажень і складних проектів.

З 6 по 12 вересня обережніше з любовними романами, фінансовими джерелами, творчістю і розвагою, публічної активністю, дружбою. Менше хваліться собою і менше вимагайте від інших, менше обіцянок. Для Скорпіонів тренд не особливо небезпечний, небезпечніше за все в фінансових питаннях, заробітках, багатстві, покупках.

З 8 по 17 вересня ще один тренд, коли треба бути обережніше з любовними романами, фінансовими джерелами, розвагами і творчістю, публічної активністю і дружбою. Але в цей період можливі конфлікти, швидкі і масштабні. Знову, небезпечніша за все він для Ваших грошей, джерел доходів, заробітків і накопичень. Обережніше з витратами.

З 10 по 17 вересня багато спілкування, знайомств, угод, до 14 вересня – публічно, а після 14 вересня – таємно.

З 11 по 22 вересня прилив енергії, харизми, можливість змінити коло друзів і знайомих, свої плани на майбутнє, свої знання. Хороший тренд для зміни себе, більше впевненості в собі.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, завершення і рішення. Найбільший акцент на любов, інтриги, розвага, творчість, дітей, друзів і колективи. Важливі новини, результати, зміни або можливість завершити. Гарний час щоб змінювати і позбуватися, а можна відроджувати старе.

З 14 вересня по 3 жовтня період таємного спілкування, пліток, спілкування про таємне, духовному, інтереси езотеричні. Хороший період розібратися у своїй психіці, свої таємниці.

З 14 вересня по 8 жовтня ще один період для таємного, але цей для таємних відносин, період хороший, тільки кілька негативних днів. Займіться таємними відносинами, любовні або ділові, таємна ворожнеча. Період, так само, гармонізує Ваш духовний світ, психологічний стан. Хороший період для духовного відпочинку, самотності.

З 24 по 27 вересня економте гроші, намагайтеся не укладати договорів і дорогих покупок, можуть бути розчарування в відносинах, обережніше з таємницями.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нові події в житті, новини. Пік нейтральний. Для Скорпіонів найбільше акцент на таємниці, духовному і езотеричному, віщі сни і посилення інтуїції. Для Вас же в ці дні може бути занепад сил, багато роздумів про суть буття, свого життя. Може бути ізоляція і усамітнення в ці дні. Можете починати щось таємне в ці дні. Обміркуйте своє життя і в кінці жовтня зможете почати нове!

З 29 вересня по 2 жовтня тренд ревнощів і грубості, обережніше з особистими відносинами, таємними зв’язками, діловими контактами і знайомствами. Великий ризик матеріальних втрат, витрат.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – роздування всього в любові і розвагах, багатстві і збагаченні.

З 14 вересня по 3 жовтня – таємні розмови і інформація.

З 14 вересня по 8 жовтня – таємні відносини і можливість відпочити душею.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і зміни, акцент на любов, дітей, друзів, розваги.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці і духовне.

Гороскоп опублікований 31.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,186