Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Після літнього періоду застою, регресу, переоцінки з приходом цієї осені Ви відчуєте весну, життя стане розвиватися швидше. Все ж літо було багатим на повернення у Скорпіонів. Вересень буде місяцем скандалів, ймовірних травм, конфліктів. Багато різних акцентів в цьому місяці у Вас. Готуйтеся відстоювати свої права в сім’ї, стосунках, фінансових питаннях. Місяць принесе період акценту на Ваших відносинах, дасть харизми Вам і звабливості. А в жовтні життя у Вас прискориться ще сильніше!

Фоновий і не важливий для Скорпіонів період з 18 квітня по 6 вересня затримував навчання і знайомства, переоцінювали свої знання. З 13 серпня по 10 вересня активніше були в навчанні і спілкуванні. З 7 серпня по 9 вересня могли бути таємні романи або відпочинок. Багато новин про кар’єру і професію з 29 червня по 6 вересня. З 18 липня по 6 жовтня час зміцнювати і розвивати контакти і відносини. З 30 серпня по 23 вересня час змінюватися, трансформуватися, відроджуватися, особливо в поглядах на життя і цілях.

З 5 по 15 вересня можуть бути конфлікти з партнерами, розтрати, несприятливі дні для судових питань та з’ясування стосунків, хіба що Ви хочете розірвати відносини. Спочатку конфлікти можуть бути, більше, з близькими партнерами і членами сім’ї до 12 вересня, а з 9 по 15 вже в більшій мірі з діловими партнерами і конкурентами. Намагайтеся не витрачати багато в ці дні і відкладіть дурні покупки.

Спілкуйтеся більше з друзями, дізнавайтеся про них з 6 по 21 вересня.

Гарний час відпочити з 6 по 9 вересня, багато творчих поривів. У питаннях дружби будьте серйозніше і інтриг.

Приплив енергії для Вас, впевненості в собі, вітальності з 9 по 13 вересня. Вдалі дні щоб бути з друзями і покращувати дружбу. Гарний час зайнятися своїм іміджем в суспільстві.

З 9 вересня по 31 жовтня Ви будете активніше, більше уваги приділяти і звертати, в фінансових питаннях і відносин. Оновлення, поліпшення, набуття нового. Але, до 15 числа можуть бути проблеми і в кінці цього періоду, в жовтні. Приділіть увагу відносинам, налагоджувати стосунки з коханими, можете знайти нову любов. Проводьте важливі переговори. Робіть покупки, робіть інвестиції, заробляйте. У Скорпіонів буде багато харизми, посилиться еротичність, більше привабливості. Вдалі дні зайнятися своїм гардеробом і зовнішністю. Хороші дні для жінок Скорпіонів.

9 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік буде багатим на новини та різні події, найбільший акцент на дружбу і планах на майбутнє. Вдалі дні щоб вступити в нову групу, стати членом колективу, знайти нових друзів. Починайте планувати нові плани на майбутнє в ці дні, слухайте свою інтуїцію і бажання.

З 10 по 16 вересня хороші дні для здійснення капітальних, але обдуманих, покупок. Спроби зміцнити відносини, особливо кар’єрні або ті що впливають на Ваш статус.

З 11 вересня по 15 листопада активність в сімейній сфері, по початку і в кінці жовтня будуть конфлікти з рідними, але все ж час відстоювати свої права і робити ремонти, направити енергію в потрібне русло. Період вже був з 16 травня по 13 серпня. Доробіть розпочаті ремонти, захистіть рідних. Головне не дуже скандальте.

З 11 по 24 (27) вересня ще один конфліктний період, який вже був з 10 по 22 травня і з 26 липня по 10 серпня. Бійтеся травм в ці дні. Конфлікти з рідними і партнерами, ворогами і конкурентами, бажання домінувати, готовність до розривів і насильства.
Багато різної інформації, пліток, можливість таємних переговорів з 19 по 23 вересня.

З 21 вересня по 10 жовтня багато таємної інформації, езотеричного характеру, пліток, можливість дізнатися таємниці і розібратися в таємному. Приділіть увагу своєму здоров’ю, комплексам, дізнайтеся нові способи лікування або більше про проблеми. Особливо з 22 по 25 вересня.

23 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік посилить тренди, завершить, дозволить усвідомити. Акцент на роботу і здоров’я. Результати на роботі і зі здоров’ям. Приділіть увагу цим сферам, розберіться з ними. Вирішуйте про звільнення або пошуку нової роботи, новий проект, обов’язки. Особливо приділіть увагу здоров’ю і бережіть його в ці дні. Період може бути таким, що розчаровує до 27 числа, варто відноситься серйозніше до роботи і здоров’ю.

З 25 вересня по 1 жовтня постарайтеся більше показувати себе в сімейних питаннях, проявити активність, енергії буде багато, особливо якщо Ви самі будете займатися сімейними питаннями або чимось таємним.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Скорпіона

З 5 по 24 (27) конфліктні періоди, особливо в стосунках і ворожнечі, сімейній сфері.

З 9 по 21 вересня – спілкування.

З 9 вересня по 31 жовтня – більше харизми, фінансових можливостей і відносин.

9 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і плани.

З 11 вересня по 15 листопада – енергія і активність в сімейній сфері.

З 21 вересня по 10 жовтня – дізнавайтеся більше про таємне.

23 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення і усвідомлення, акцент на роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 2.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,391