Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


Багато хороших періодів почнеться для Скорпіонів в гороскопі на травень. Період дає енергію і вітальність, можливості для розвитку творчості та любові. Період дає інтелектуальний тонус для навчання, подорожей, публічності. Період дає оцінку відносин і повернення старих відносин і цей же період дасть переоцінку фінансів і боргів. Важливий пік на початку гороскопу для завершення і прийняття рішень.

З 30 березня поспішність в реалізації бажань і конфліктність, велика активність в сімейній сфері по 13 травня. З 3 квітня вирішуйте фінансові та боргові питання, отримання коштів від інших, в травні період негативний, але тривати буде по 7 серпня. З 29 квітня по 25 травня негативний тренд для фінансів, відносин, любовних романів. З 17 квітня по 11 травня інформація про відносини.

З 3 по 6 травня важливі переговори і показати себе у відносинах, свою обізнаність, показати свої знання.

Пік 7 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це один з двох найважливіших і сильних піків в 2020 році для прийняття рішень і завершень. Акцент на Вашому житті і Ваших відносинах з іншими людьми. Важливі новини і розуміння, кульмінації в події, житті і відносинах.

З 11 по 28 травня період для інформації з фінансів, боргами, спадок, отримання підтримки від інших людей, переговорів зі спонсорами і кредиторами, боржниками. Нові угоди і договори не треба укладати в цей період. Але зможете дізнатися більше корисної інформації.

З 13 по 17 травня приплив енергії, вітальності, сили волі і внутрішньої трансформації. Змінюйте себе і свої відносини, впливайте на інших людей, покажіть себе публіці.

З 13 травня по 25 червня Скорпіонам цей період принесе сильну переоцінку відносин особистих і ділових важливих відносин (можуть навіть конфліктні бути), повернення до старого в стосунках або старих відносин (конфліктів), уповільнення розвитку існуючих відносин (конфліктів). Нові розпочаті відносини і конфлікти будуть тривалими і несприятливими, тому краще не починати. Цей період принесе переоцінку, уповільнення в новому, повернення в старому в питаннях фінансів, боргів, допомоги від інших людей. Не варто давати або просити про нову допомоги. Спробуйте відродити старі джерела і повернути старі борги або отримати.

З 13 травня по 26 червня приріст творчих сил, сексуальної енергії, вітальності і енергії в цілому. Активніше будете творити, хороший період для творчих особистостей. Активні будете в любовних відносинах, активно вони будуть розвиватися. Енергії буде більше і фізичних сил. На початку червня буде негативний тренд для цього.

З 15 по 19 травня проводьте, бажано повторно, важливі переговори, поїздки, публіцистику, виступи.

З 20 по 24 травня хороший тренд для фінансів і сімейної сфери, серйозних рішень і починань.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для початку нового, але краще повторного, з акцентом на фінанси, але буде сприятливим і початок в сімейній сфері. У фінансовій сфері приділіть увагу боргам і витратам. Може бути вийти повторно укласти кредит, отримати спадок, будь-яку іншу підтримку або виплатити борги. Пік сприятливо вплине на Вашу психологію і стан, вдалими будуть нові зміни в психології, позбавлення від чогось. Можливо, що в цей час Ви щось втратите, але втрати не будуть поганими.

З 28 травня по 5 серпня період дасть інтелектуальної енергії, навчатися, виступати публічно, писати, навчати інших, дізнаватися нове, а з 18 червня по 12 липня відроджувати свої знання і переоцінювати.

З 31 травня по 13 червня остерігайтеся травм, уникайте матеріальних і фінансових втрат, витрат. Можуть бути проблеми з любовними романами, конфлікти в любові. Проблеми з захопленнями і творчістю. Конфлікти з дітьми. Можуть бути хворобливі втрати. Бійтеся операцій.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і завершення важливого для Вас.

З 11 по 28 травня – інформація про фінанси і борги.

З 13 травня по 25 червня – переоцінка і повернення в стосунках, уповільнення відносин.

З 13 травня по 26 червня – енергія, творчість, любов і розваги.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на фінанси, втрати і зміни.

З 28 травня по 5 серпня – інтелектуальна енергія.

Гороскоп опублікований 2 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,477