Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на травень для Скорпіона буде мати важливі пікові періоди, особливо другий пік в середині місяця. Початок у місяця може бути проблемним, конфліктним, але з середини тільки хороші тренди. У цьому місяці буде дуже активна сфера відносин, нові можливості для відносин і нові відносини, як хороші і погані. Впливовий період для відносин, поновлення їх, можливості знайти нових партнерів, знайти компроміси і знайти мир з ворогами, більше романтики. З середини місяця більше фізичних сил. І з середини місяця повторення сприятливого тренду для любові, творчості, духовного світу, навчання. Цей травень буде хорошим для Вас, намагайтеся оновити своє життя і переоцінити, почати нове.

З 31 березня по 16 травня зросли витрати, активніше стали брати в борг, активніше стали боротися за борги. З 17 квітня по 6 травня робоча інформація та інформація про здоров’я, багато роботи. З 20 квітня по 15 травня робочі стосунки, косметичні процедури, ділове співробітництво

З 3 по 8 травня можуть бути фінансові та матеріальні втрати, намагайтеся не брати в борг, не здійснювати великих покупок. У скандалах не перебільшуйте, не порушуйте правила.

Пік 4 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, пік посилить емоції і тренди, нові бажання, нові події в житті, нові починання. Великий акцент на відносини з іншими людьми, любов, конфлікти, ділові відносини і шлюб. Можливість для нового, нового ворога або ділового партнера, новий шлюб або нову любов. Можете забути старі відносини, переключитися на нові. Пік може бути конфліктним.

З 6 по 21 травня період принесе спілкування і інформацію про інших людей, дізнавайтеся про ворогів і партнерів, шлюб. Обговорюйте ділові угоди, контракти, оформляйте документи. Період буде хорошим і багато новин.

З 6 по 9 травня будьте стриманішими у розтратах, доходах, відносинах особистих і ділових, бережіть репутацію і не порушуйте правила.

З 8 по 11 травня два тренди, хороший і поганий, обидва будуть впливати на витрати і доходи, відносини, робочі відносини. При негативі, на роботі можуть бути конфлікти, в особистих відносинах багато ревнощів, можуть бути матеріальні і фінансові втрати. При позитиві, можливість швидко заробити, використовуючи повторні джерела і способи, можливість поліпшити відносини ділові та особисті, розширити.

З 9 по 13 травня зміцнюйте ділові відносини і контакти, гарний час показати себе, проявити активність, похвалитися своїми якостями. Непоганий період для зміцнення особистих відносин, особливо по вигоді.

З 12 по 16 травня трансформуйте відносини і контакти, ділові та особисті стосунки, можна боротися з ворогами. У цей час у Скорпіонів буде багато сили волі і вітальності, харизми. Час змінювати інших і себе, хороші дні для позбавлення і розривів, тиску.

З 15 травня по 9 червня хороший період для відносин, Вашу увагу буде більше звернено до партнерів і ворогам, різних важливих відносин для Вас, акцент на сферу відносин. Можливість знайти компроміси, помиритися. Хороший період, щоб оновити важливі відносини і розвивати їх, припиняти. Усвідомити краще і більше партнерів, коханих, ворогів. Можна вступати в шлюб або укладати важливі ділові угоди, хороший час для судів, пошуку балансу.

З 15 травня по 19 липня (максимум 30 липня) повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня. Тренд хороший і результативний, якщо діяти, а не сидіти склавши руки. Тренд хороший для творчості, самонавчання, поїздок, спілкування, любові, допомоги іншим, відносин з дітьми. Можливість зміцнити творчість, любовний роман, близькість з дітьми, більше захоплень і розваг. Можливість розширити свої контакти і знання, самоосвіта і навчання.

З 16 травня по 2 липня період дасть енергії для водних знаків. Скорпіонам більше духовних сил, філософської енергії, енергії для прагнень до своїх ідеалів і знань, навчання і наставництва над іншими. Реалізуйте свої бажання та ідеали в ці дні, ставлення до життя. У Вас буде більше фізичних сил, психологічна стабілізація. У червні можуть бути конфлікти з наставниками і учнями, судові, з іноземцями, під час негативних трендів.

З 17 по 20 травня тренд нейтральний, як хороший, так і поганий, несподіваний і швидкий. Акцент на відносини і фінанси. Несподівані покупки і угоди, несподівані події і зміни у відносинах.

Пік 18 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, дуже важливий пік, посилить тренди, багато емоцій, чутливості, бажань. Пік можливість розібратися в собі і відносинах, прийняти рішення, нова віха в стосунках і свого життя. Завершуйте, усвідомлюйте, переходьте межу. Важливі дні для усвідомлення себе і свого життя, для дій щодо чогось важливого.

З 20 по 23 травня багато спілкування, можливість показати себе і свої знання. Хороші дні для ділового спілкування.

З 21 травня по 4 червня період дасть інформацію про психологію і сексуальності, грошових питаннях, боргах і виплати, боржниках і кредиторів. Дізнавайтеся більше, вчіться новому, укладайте боргові угоди, проводьте переговори. Вивчайте психологію, містику, сексуальність. Час працювати над кризовими питаннями, розібратися в них, дізнатися про них більше. Приділіть увагу боргам і спадку.

З 30 травня по 2 червня тренд хороший для зміцнення відносин, дуже хороший для ділових відносин, але і для особистих теж непоганий. Важливі переговори, укладання угод, зміцнення співпраці та нові зобов’язання.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

З 6 по 21 травня – дізнавайтеся інших.

З 15 травня по 9 червня – хороший період для відносин.

З 15 травня по 19 червня – працюйте над любов’ю, творчістю, знаннями і контактами.

З 16 травня по 2 липня – більше енергії, час прагнення до ідеалів.

Пік 18 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінація, акцент на відносини і Ваше життя.

З 21 травня по 4 червня – цікавтеся боргами, кредитами, психологією.

Гороскоп опублікований 01.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,425