Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


Активність у розтратах і збагаченні. Дізнаєтеся більше про сім’ю і нерухомості, несподіване нове почнете або почнеться в сімейній сфері. Спілкування, поїздки, різні новини і можливість розібратися зі знаннями. З кінця січня для Скорпіонів любовний і харизматичний період.

З 19 січня зміцнюйте себе, змінюйте себе, своє майбутнє і цілі, свої знання, коло спілкування, слабке може бути зруйновано по 9 лютого або березень. З 20 грудня поліпшення в сімейній сфері по 13 січня. З 29 грудня спілкування, поїздки, новини по 16 січня.

З 1 по 4 січня багато новин, вдалі дні для поїздок, поновіть і розширте знайомства і знання, робіть великі угоди і переговори.

З 3 січня зросте Ваша активність в багатстві, заробітках і витрати по 16 лютого. Можете багато заробити, буде бажання заробити грошей, відстояти свої права, енергія щоб збагачуватися. Оновлюйте свої джерела доходів, реалізуйте складні проекти та ідеї, відстоюйте свої права. Але зростуть і витрати, особливо того що вже накопичили, будете більше витрачати на свої бажання. Особливо в кінці січня зростуть витрати і ризик втрат, конфліктів.

З 7 по 13 січня багато інформації, енергії для навчання себе та інших, нових знайомств і спілкування зі старими друзями. Покажіть себе в колі своїх знайомих, свої знання, свою обізнаності. Хороші дні для угод.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік не буде настільки поганим для Скорпіонів в гороскопі, але все ж можуть бути якісь обмеження, зміни, необхідність все слабке зміцнити. Сильний акцент на Вашу філософію життєву, Ваші знання, ідеали та ідеї, усвідомленість – це все намагайтеся зміцнити і змінити. У житті можуть відбутися кардинальні зміни, але для Скорпіонів цей пік не такий вже й поганий. Ймовірно, що зміни можуть бути до 15 числа. Намагайтеся змінюватися самі і прибирати з життя ненадійне і слабке, що віджило своє, зміцнювати то що цінуєте.

Після 11 січня відносини, будь-які важливі для Вас, будуть розвиватися швидше. Зміни у відносинах відбуватимуться швидше. Затримки і переоцінка в стосунках, фоновим періодом, була з 12 серпня 2019 року.

З 13 січня по 7 лютого період для любовних романів і творчості, гармонія в любовних відносинах. Можете поліпшити існуючий любовний роман або знайти новий. У Скорпіонів більше романтичності і привабливості буде в ці дні. Він так само дасть творчу енергію. Можете покращувати відносини з дітьми. Більше задоволення будете отримувати від розваг. В кінці січня з розвагами треба бути обережніше.

З 16 січня по 3 лютого спілкування з рідними, дізнаєтеся більше про свій дім і сім’ю. Цікавтеся покупкою або продажем нерухомості, інформацією про ремонти і подібному. Спілкуйтеся зі своїми рідними та родичами, можете дізнатися важливе про них або розповісти їм.

З 21 по 25 січня негативний тренд, конфлікти в родині і відносинах, бажання змін і звільнення, порушення правил.

З 23 по 30 січня конфліктний тренд для всіх, Скорпіонам найсильніше конфлікти в стосунках, любовних питаннях, фінансах і багатстві. Намагайтеся не ризикувати грошима і любов’ю. Бійтеся дурних витрат.

З 25 по 31 січня обережніше з розпиленням своєї активності в збагаченні, не беріться за занадто складні і масштабні проекти або витрати. Обережніше з сексуальністю і розвагами.

Пік 25 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, нові бажання або починання, а може бути зовнішні події і зміни, але це буде несподіваним і руйнівним (ймовірно руйнування, бунтарство, звільнення, порушення). Акцент на сім’ю і будинок найсильніше. Це переїзд, несподівана подія в родині, продаж або купівля нерухомості, подія з нерухомістю або з родичами. Будьте обережні! А трішки меншеакцент на відносинах, теж зміни несподівані від Вас або від партнерів \ ворогів.

З 26 по 29 січня творчі дні і дуже романтичні, сприятливі для любовних романів. Але для серйозних стосунків і бізнесу, покупок і інвестицій вони невідповідні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – активні доходи і витрати.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – розберіться в собі, своїх знаннях і ідеях, світогляді. Пік змін.

З 13 січня по 7 лютого – творчість, розваги, любов.

З 16 січня по 3 лютого – інформація про сім’ю і нерухомості.

Пік 25 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, несподіване в сім’ї і нерухомості, відносинах.

Гороскоп опублікований 24 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,175