Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць почне тренди для сфери заробітків і фінансів, багатства і цінностей, любові, інтрижок, творчості та розваг, навчання, кола знайомств і поїздок, а потім 2 рази повторить протягом року. Більше активності в роботі і здоров’я, потрібно бути обережніше, багато конфліктних трендів і берегти здоров’я. Можливість почати нове навчання, завести знайомства і відправитися в поїздку. Результати в питаннях статусу та кар’єри, завершення.

Будете активніше в роботі і питаннях здоров’я, більше енергії для роботи і здоров’я. Більше будете відстоювати свої права і бажання, вдалий час для складних завдань, заняття спортом. Можуть зрости конфлікти з клієнтами та колегами. У спорті і здоров’я намагайтеся не перестаратися. Період з 1 січня по 14 лютого.

З 2 по 26 січня, можливо по 1 лютого, період роздмухує, розмиває, ліні, великих бажань, обманів в питаннях любові, фінансів, творчості, розваг, захоплень, інтриг, інвестицій і доходів. Обережніше з романами на роботі і ризиком. У любові можете бажати більшого і схильність все пробувати. Намагайтеся обдумано витрачати свої гроші і здійснювати покупки. Менше обманів і маніпуляцій, більше перевіряйте факти, остерігайтеся брати на себе багато обов’язків або великих бажань, лінь може сильно всьому нашкодити і складність в концентрації. Період буде повторюватися в 2019 році ще 2 рази. Це духовний і творчий час, можуть змінитися Ваші духовні і релігійні цінності. Період важливий. Бійтеся втрат фінансових, джерел доходів.

Вчіться і спілкуйтеся, поновіть знання, запишіться на курси, знаходьте нових знайомих з 5 по 24 січня. Може бути маса поїздок.

Більше будете купувати, можливість добре заробити, зробити вдалі інвестиції або укласти угоди з 7 січня по 3 лютого. Постарайтеся тільки все не перебільшувати і бути серйозніше, все перевіряти і планувати.

Перший пік 6 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік дасть можливість для нового, новини і зміни, посилить інтуїцію і творчість, посилить тренди. Гарний час для нових знайомств, навіть для любовних романів. Дуже гарний час для початку нового навчання.

Другий важливий період і тренд, тривалістю з 8 січня по 4 березня, а можливо до серпня і з повторенням від 2 до 3 разів за рік. Період, якщо будете працювати, дозволить зміцнити Вашу творчість, любовні інтриги, захоплення і розваги, зміцнити Ваші знання і контакти. Займайтеся самоосвітою і навчанням, знаходьте нові хобі та захоплення. Відправляйтеся на курси або у відрядження довгострокові. Результати будуть тільки при старанності.

Вдалий час для зміни себе, трансформації, прибрати з життя і кар’єри, статусу, спілкування і навчання зайве з 9 по 13 січня, а так же відродити бажане. У ці дні багато емоцій, глибинних бажань. Займайтеся психологією, знаннями, колом спілкування, навчанням. Багато харизми для Скорпіонів, вітальності і впевненості в собі. Час обміркувати життя, працювати над інформацією і знаннями. Гарні дні для операцій.

Продовження гороскопу на січень 2019 для Скорпіонів після 5го.

Гороскоп опублікований 30.12.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,481