Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


У Вас ще триває період підвищеної активність, який почався після 9 грудня, так що займайтеся собою і своїми бажаннями. Цей місяць не надто важливий для Скорпіонів, якщо чесно зовсім вже немає важливих вказівок. Час відпочивати або працювати – вирішуйте самі. Місяць почне сприятливий сімейний тренд. В кінці місяця зростуть Ваші витрати і активність в заробітках. Непоганий час для навчання, буде багато недалеких поїздок і новин.

З 11 січня час вчитися чомусь практичному і швидко вивчати, яким-небудь курсів або просто читання книг до 1 лютого. Може бути більше поїздок і новин в ці дні.

З 12 по 17 січня будьте обережніше з фінансами і відносинами, не дуже поспішаєте і не дуже нервуйте партнерів, роботодавців, кредиторів і улюблених, це напружені дні приносять нестандартні вчинки і бажання. Можете розірвати відносини або фінансові угоди, бережіть репутацію.

Пік 16 січня принесе несподівані новини або стимулюватиме до нестандартного навчання, вивчення чогось нового, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Може бути і поїздка несподівана, якісь новини. Варто бути уважніше до колег і клієнтам в ці дні, можете з ними надто поскандалити або завести небажаний роман, бережіть репутацію.

Сприятливий час для поліпшення відносин з рідними і прикрашення будинку з 18 січня по 11 лютого. Хот в лютому і будуть тренд, коли Ви будете надто вже багато хотіти від рідних або житла, наприклад, захочете зробити капітальний ремонт не маючи на нього грошей або попросіть занадто велику суму у рідних. Але поки, час покращувати свою житлову площу, здійснювати покупки для дому та сім’ї, допомагати рідним, налагоджувати з домочадцями контакт.

З 27 січня Ви станете більш активно працювати, намагатися заробити побільше, станете здійснювати активніше покупки, оновлювати своє матеріальне і фінансове становище до 18 березня. З іншого боку, в ці дні Ви і витрачати будете більше звичайного. Намагайтеся звести свої витрати з доходами. Період сприятливий для витрат і доходів. Час відстоювати свої фінансові та матеріальні права, бажання, реалізовувати ідеї, попрацювати над оновленням і поліпшенням цих питань.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Скорпіона

З 11 січня до 1 лютого – вчіться і знайомтеся.

16 січня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – несподівані новини і знайомства.

З 18 січня по 11 лютого – будинок і рідні.

З 27 січня по 18 березня – активність в матеріальних і фінансових питаннях.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,390