Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Важливими будуть пікові періоди в цьому гороскопі, акцентують важливі сфери в житті Скорпіонів – кар’єру і сім’ю. Періоди ж не особливо важливі. Буде більше харизми і товариськості, легше ставлення до життєвої філософії. Буде період інформації про кар’єру і період інформації про дружбу.

З 3 квітня по 7 серпня сприятливий період для вирішення боргових і фінансових питань, для фінансової сфери. З 28 травня по 5 серпня інтелектуальний тонус і товариськість. З 3 червня по 3 серпня змінюйте свої знання і коло спілкування, свою філософію життя. З 27 червня по 7 січня розвиток здоров’я та роботи, активність в цих сферах, весь серпень і пізніше буде чреда поганих трендів. З 10 червня по 23 серпня любовно-романтичний тренд, посилення творчих здібностей, більше душевної гармонії.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і результати, пік принесе ексцентричну поведінку, бунтарство, бажання свободи або звільнення. Раптові зміни, події в житті. Акцент на відносини, кар’єру, сімейну сферу.

З 5 по 20 серпня інформація про кар’єру, проектах, важливі переговори і угоди, відрядження, навчання новому для професії, новини про посади і керівництві, дізнаєтеся про свою репутацію і своїх проектах. Використовуйте знання для кар’єри і репутації.

З 7 серпня по 6 вересня період харизми для Скорпіонів. По 24 серпня період дуже сприятливий, будьте публічні, вчіть інших, налагоджувати відносини з наставниками і учнями. Більше впевненості в своїй життєвій філософії, пом’якшить Ваш характер і ставлення до життя. Вдаліше будете в публічних виступах, судах, можливості показати себе. Після 24 буде більше негативних трендів, але Скорпіонам не особливо небезпечних.

З 8 по 19 серпня конфліктний тренд, таємні сильні конфлікти будуть на роботі. Під час тренда Скорпіони будуть готові на кардинальні дії, усунення, зміни. Ймовірно, що конфлікти будуть таємними. Вам варто берегти своє здоров’я, не робіть операції в ці дні. Зросте Ваша дратівливість.

З 13 по 19 серпня енергія для реалізації проектів, досягнення цілей, займіться кар’єрою і репутацією.

З 15 серпня по 13 січня 2021 року сповільнюватися Ваші нові зміни у відносинах і нова зміна себе. Повернення старого в змінах.

З 15 по 19 серпня виступайте перед керівництвом, покажіть свої знання на роботі і в суспільстві, інформація дасть репутацію.

З 18 серпня по 3 вересня другий конфліктний період для роботи, сильніше конфлікти будуть з керівництвом. Занепад фізичних сил.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік посилить тренди, новини, починання. Сприятливими будуть нові починання в кар’єрі, початок нових проектів і цілей, розвитку репутації і статусу, вступу на нову посаду і планів для неї або нової професії. Можете отримати новини про кар’єру і свою репутацію. На жаль, пік посилить паралельні тренди, які можуть дати занепад сил і конфліктність.

З 20 серпня по 5 вересня дізнаєтеся більше про друзів і спільних планах з проектами, про суспільство і політику. Буде більше товариськості і публічних виступів. Сприятливий період для публічних виступів, донести інформацію до світу, планувати і обговорювати спільні проекти.

З 24 по 27 серпня бажання більшого від відносин, витрати грошей, обережніше будьте з витратами. Тренд Скорпіонам не особливо страшний.

З 28 серпня по 1 вересня, ще один для Скорпіонів не особливо небезпечний тренд для відносин і багатства. Ревнощі і бажання керувати партнерами, бажання позбуватися і трансформувати відносини. У багатстві бажання ризикувати і використовувати інших.

З 31 серпня по 4 вересня покажіть себе суспільству і партнерам, енергія для розвитку і змін у відносинах і дружбі, суспільному становищі.

З 31 серпня по 4 вересня розчарування у відносинах і багатстві, філософії ставлення до них, можуть бути обмеження в грошах і відносинах, порушення і руйнування.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і кульмінації, акцент на дружбу, плани, суспільство, кохання, творчість, дітей – це буде сприятливо і вирішуйте питання в цьому. Паралельні тренди будуть посилені і можуть принести проблеми в стосунках і багатстві, на роботі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 5 по 20 серпня – інформація про кар’єру і репутації.

З 7 серпня по 6 вересня – харизма, публічність, до 24 серпня гармонія в світогляді.

З 15 серпня по 13 січня 2021 – в стосунках і Вашої особистості відбудуться затримки в змінах і регрес.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру.

З 20 серпня по 5 вересня – інформація про дружбу і суспільство.

Гороскоп опублікований 5 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,412