Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Активний місяць для кар’єри і статусу, зможете багато досягти, багато нових можливостей, а спочатку місяця змін. З кінця місяця увагу буде звернено до соціального життя, можна буде відпочити з кінця серпня по початок вересня. Але поки, краще присвятити себе своїм цілям, професії, репутації. Дуже багато хороших трендів для статусу. І багато хороших трендів для відносин.

З 2 липня по 18 серпня енергія для кар’єри, прагнете до своїх цілей, працюйте над складними проектами. З 19 липня по 11 серпня вчіться і спілкуйтеся. З 28 липня по 21 серпня харизма, можливість оновити і поліпшити ділові відносини.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, пік насичений і непрогнозований, несподівані нові події, зміни, починання. Ексцентрична і егоїстична поведінка і бажання. Можуть бути зміни в стосунках, розриви або набуття нового роману з керівництвом. Великий акцент на кар’єру, набуття нового професійного шляху або посади, зміни до існуючої. Обережно і обдумано починайте новий шлях або новий проект, які принесуть Вам статус і повагу.

З 5 по 9 серпня хороші дні для здійснення масштабних покупок і інвестицій, особливо для кар’єри і статусу. Слухайте свою інтуїцію. Це оптимістичні дні.

З 7 по 21 серпня дуже хороший термін для ділових відносин, публічних ділових виступів, налагодження контакту з важливими людьми. Ці дні гарні і для особистих відносин, романтичний період. Але краще під час нього займатися своєю кар’єрою, використовуйте харизму і чарівність.

З 7 по 10 серпня ще одні хороші дні для ділових відносин і публічності. І вони теж гарні для особистих відносин. Але тепер варто все розширювати і розвивати. А так же можете здійснювати покупки і робити інвестиції, дні можуть принести велике збагачення. Інвестуйте в професію, якщо буде можливість, свою репутацію.

З 11 по 28 серпня використовуйте свій розум для репутації. Свої контакти для кар’єри та оновити ділові контакти, знаходьте нові. Навчайтеся новому для досягнень, напрацьовуйте професійні навички. Дізнавайтеся про керівництво і важливих людей. Займіться складними проектами які вимагають інтелектуального навантаження.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це кульмінації, рішення, завершення і результати. Акцент на Вашу сім’ю, нерухомість, кар’єру, досягнення, репутацію, важливі для Вас відносини. Він сильно впливатиме на особисті і ділові відносини. Пік хороший для змін, завершень та результатів. Дійте!

З 18 серпня по 4 жовтня соціальний період, багато громадської активності, енергії для публічних дій, відносин з друзями і колективами, час для політиків та активістів. Перша частина періоду буде дуже хороша, а в середині вересня можуть бути проблеми. Але все ж період оновить дружбу, ідеї про дружбу і планах на майбутнє. Дасть енергію для публічних дій.

З 21 серпня по 14 вересня ще один соціальний період, але він дасть харизму, зможете схилити публіку на свою сторону, приділіть увагу і обновіть відносини з друзями, а можуть бути і романи з ними. Хороший період для громадської активності в серпні, багато хороших трендів. Але обережніше у вересні, багато поганих.

З 21 по 27 серпня романтичний і сексуальний тренд, Скорпіонам дасть багато бажань і харизми, звабливості, енергії. Дні гарні для публічної активності, заробітків, інвестицій, відносин з друзями, здійснення покупок.

З 25 по 28 серпня ще один романтичний тренд, але так само хороший для дружніх відносин і суспільних процесів. Можуть бути несподівані хороші зміни у відносинах.

З 25 по 31 серпня багато енергії, хороші дні для реалізації будь-яких короткострокових планів.

З 27 серпня по 8 вересня енергійний період для громадської активності, час сяяти, показати себе на публіці. Дні дадуть Вам багато вітальності і впевненості в собі, багато творчої енергії. Але можуть бути і скандали.

З 28 серпня по 14 вересня більше спілкування, інформації про друзів і клубах, суспільстві.

З 28 по 31 серпня ще один хороший тренд для публічної активності, сяяти в суспільстві, змін в дружбі і відносинах.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподіване, багато енергії. Можуть бути несподівані, але хороші, події в дружбі і суспільстві, набуття нових друзів або вступ в якісь колективи. Хороші дні для початку нових планів та ідей.

З 31 серпня по 3 вересня останній тренд в гороскопі на вересень і він буде стосуватися суспільства, дружби, важливих для Вас відносин. Можливість зміцнити це. Хороші дні для публічної активності. Можна здійснювати покупки.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус.

З 11 по 28 серпня – інформація про кар’єру і статус.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на сім’ю, нерухомість, кар’єру і статус.

З 18 серпня по 4 жовтня – громадська активність.

З 21 серпня по 14 вересня – громадська харизма.

З 28 серпня по 14 вересня – інформація про друзів і суспільстві.

Гороскоп опублікований 31.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171