Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Дуже багато повернення старого, повернення до старого, переоцінки себе, можливості духовного розвитку, трансформації, перебудови. Багато повторних періодів, які дозволять Вам поліпшити себе і розвинути. Багато можливостей для перенавчання, дізнатися більше про професію і статус. Сприятливий період для духовного відпочинку. Але, початок місяця небезпечно травмами і скандалами, до 10 або 13 серпня потрібно бути обережніше.

У цьому місяці дуже багато періодів, які розпочалися раніше, будуть повертати Вас до старого. З 27 червня по 28 серпня переоцінка себе, повернення до старого, більше внутрішніх сил і яскравих скандалів (особливо до 13 серпня), з 27 червня по 13 серпня переоцінка сім’ї і можливість старих сімейних скандалів, з 13 серпня до 28 серпня переоцінка знань і можливо скандалів зі знайомими. З 29 червня по 6 вересня більше інформації про статус і професію, час вчитися і заводити знайомства, відрядження, але з 26 липня по 19 серпня буде більше повернення старого і затримок, переоцінка інформації. З 9 липня по 7 серпня хороший соціальний період і для дружби. З 18 липня по 6 жовтня сприятливий період для зміцнення та розбудови відносин, ділового співробітництва, роботи над знайомствами і зв’язками. З 25 липня по 10 \ 13 серпня чреда конфліктних періодів і можливість травм. Дуже багато періодів почалося в старих гороскопах для Скорпіона, вони детально описані в минулих гороскопах.

З 1 серпня по 1 вересня період творчості, розваг, можливості налагодити і поліпшити відносини з дітьми та коханими, час віри і надій. Час розширювати свої межі, світогляд, бажання, особливо в творчості і любові, переоцінювати творчість і любов, покращувати їх, знаходити романи. Може бути велика лінь в ці дні. Буде сильна інтуїція. Період вже був у Вас в 2017 році з 23 листопада по 14 грудня і в 2018 році з 11 травня по 13 червня.

Намагайтеся не перебільшувати обіцянки і проекти на роботі і в спілкуванні з керівництвом, будьте скромніше в бажаннях і хвастощах з 4 по 9 серпня, не беріться за багато.

Романтичний період з 6 по 9 серпня, особливо для таємних романів. Посилення сексуальності, більше харизми.

З 7 серпня по 9 вересня сприятливий період для відпочинку, усамітнення, більше задоволення від самотності. Можуть бути таємні романи і таємні відносини, переговори. Займіться своїми таємницями.

З 8 по 11 серпня намагайтеся не витрачати багато грошей, серйозніше ставитися до фінансових питань, відносин, ділових переговорів.

З 9 по 13 і з 26 по 30 серпня обережніше з переговорами, укладенням угод, намагайтеся не братися за багато і не розпорошуватися, будьте уважніше з документами, не обіцяйте багато чого керівництву і діловим партнерам. Обережніше з поїздками і навчанням, інформацією.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – багато новин, спілкування, нових бажань і можливостей, можливе повторення старого, посилення трендів. Акцент на кар’єру і статус, становище в суспільстві. Час діяти, починати нове, а краще повторно перезапускати старе в сфері кар’єри і питаннях статусу. Нова посада, новий важливий проект який впливає на Вашу репутацію, можливе укладання шлюбу з розрахунку. Під час піку намагайтеся не брехати, не перебільшувати. Можуть бути і просто нові зміни або повернення старого в професії і статусі.

З 13 серпня по 10 вересня повториться ще один період, Ви станете активніше в спілкуванні зі знайомими і родичами, більше спілкуватися і навчатися, до 28 серпня можуть повернутися скандали зі знайомими і родичами. Період вже був з 18 березня по 16 травня.

Пара сприятливих періодів для всіх видів відносин – дружби, шлюбних, ділових, любовних, ворожих, знайомств, для роботи спільної над проектами і планів на майбутнє з 23 по 27 серпня, вони будуть посилені піковим періодом. Час для позбавлення, оновлень, перебудови, набуття нових, зміцнення існуючих, переходу на новий рівень, укладення договорів, проведення переговорів, розібратися в партнерах та стосунках.

Обережніше з таємними романами і маніпуляціями, розтратою грошей, фінансовими аферами з 24 по 29 серпня. У ці дні Скорпіони будуть дуже сексуальні, марнотратні, владні.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, додасть Вам енергії, емоцій, бажань, посилить тренди, принесе новини та результати, кульмінації. Сприятливі дні для прийняття рішень щодо відносин, любові, творчості. Час змінювати і отримувати результати, завершувати або переходити на новий рівень. Найбільший акцент буде на любові, творчості, розвагах і захоплення – подумайте про це, приймайте рішення.

Після 28 серпня Ваше життя стане розвиватися швидше, Ви станете активніше, період переоцінки і повернення завершиться. Період розпочався 27 червня.

Останній період так само торкнеться сильно Скорпіонів, він теж повторюється. Період з 30 серпня по 23 вересня і був з 31 грудня 2017 по 10 лютого 2018 і з 21 березня по 2 травня 2018 року, детальніше він описаний в старих гороскопах. Період дозволить Вам зміцнити віру в себе, переродитися, сприятливі дні для змін філософії і планів на майбутнє, цілей і бажань, розширення. Займіться своїми знайомствами і знання, цінностями, філософією і духовним світом – це все можна відродити і змінити, позбутися. Період змінює Вас.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Скорпіона

З 1 серпня по 1 вересня – творчість, розваги, сильна інтуїція і багато бажань, віра, лінь.

З 7 серпня по 9 вересня – таємні романи і переговори.

11 серпня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, повернення старого, акцент на статус і кар’єру.

З 13 серпня по 10 вересня – активність в навчанні і спілкуванні, скандали зі знайомими.

З 23 по 27 серпня – час змінювати відносини, будь-які.

26 серпня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – прийняття рішень і кульмінації, результати. Акцент на любов, творчість, дітей.

З 30 серпня по 23 вересня – час змінюватися.

Гороскоп опублікований 2.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,177