Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон, народжені з 23 жовтня – 01 листопада, перша декада – Ґасбрук


Скорпіон першої декади – це народжені з 23 жовтня – 01 листопада

В цьому характері в єдиному сплаві представлені енергія, привітність, хоробрість і особиста сила. Чутливість конфліктує зі схильністю до практичності.

Позитивний стан виражається в привабливості, емоційності, відданості, товариськості і обдарованості в щирому дружелюбності. П’ятірка Скорпіона благородна, терпляча, гостинна й доброзичлива. Намагається виправити несправедливість, допомогти нещасним. Невтомна у праці і в задоволеннях. Храбра, заповзятлива і наділена живою уявою. Насолоджується життям до кінця і любить, коли інші насолоджуються з ним поруч. Постійно активна, відкрита до нових ідей і порад. Поняття не має, що таке межі власних можливостей до успіху. Старанна, дуже популярна, найчастіше має багато друзів.

Негативний стан. Постійно далеко заходить у всьому, – в роботі, грі та фізичних насолодах. Справжню любов замінює пристрастю, люб’язність – деспотизмом. Вимотує, терзає себе і своїх близьких, створюючи навколо себе напружену і обтяжливу атмосферу. Стає фанатичною, особливо в гуманітарній сфері, де її ідеї успіху несуть руйнівний характер. Негативною п’ятірку Скорпіона бракує критичності і самоконтролю, ось тому вона і витрачає свою блискучу енергію на непотрібні починання і чуттєву нестриманість. Стає скандальною, впертою, з друзів створює ворогів. У негативному апогеї може стати боягузом, зрадником, невірною і невдячною.

Рівновагу. Стримування емоцій і збереження енергії – ось що направить в рівновагу П’ятірку Скорпіона. Схильність до крайнощів у радості чи болю, доброті чи жорстокості, нейтралізується самоконтролем і постійної критичністю, яка утримає її на середині обраного життєвого шляху. Вона зобов’язана тримати узаперті свої руйнівні тенденції і замість них розвивати вроджену доброзичливість і привітність. Їй дуже важко бути об’єктивною до самого себе, відокремити розум від почуттів і бажань, але саме це і може бути об’єктивною позицією для П’ятірки Скорпіона і найкращим способом у досягненні щастя та практичного успіху.

Коментарі. Енергія і сила частоти Марса подвоюється позитивної активністю потенціалу П’ятірки, таким чином створюється явно діяльна особистість. Встановлено, що П’ятірка Скорпіона може працювати багато годин підряд і задовольнятися набагато меншим сном, ніж який-небудь інший тип нашої системи. За античної міфології, Марс був богом війни, і його зазвичай пов’язують з боротьбою, гнівом і зіткненнями.

Уважне вивчення символів і людей, народжених в частотах Марса, показало нам, що сила, яка надається Марсом означає в психологічному сенсі бажання міняти все на краще, навіть якщо цей процес буде сплачений значними руйнівними втратами. Тому для нас не стало несподіванкою зустріти серед відомих людей цієї декади фанатичних борців, фанатичних реформаторів і невтомних трудівників.

Цікавий приклад П’ятірки Скорпіона – президент США Теодор Рузвельт, прозваний «Велика дубина», інший президент Ділан Томас – палкий і саморуйнівної геній. Художник Пабло Пікассо, диктатор Чан Кай Ши, філософ Еразм Роттердамський, скрипаль Николло Паганіні, дослідник крижаної Арктики, адмірал Річард Берд, (російський художник Петров-Водкін – прим. Пер.). Всі вони типові представники цього періоду, що поєднують енергію подвижника і силу.

«Втрата в насолодах» – ось назва Таро-карти, акцент попередження звернений до негативного стану цієї особи. Цим, мабуть, хотіли відзначити схильність доходити до крайнощів у всьому, коли П’ятірка Скорпіона навіть готова зробити підкоп під свої можливості щастя та успіху. Покласти на бік кубки, не звертаючи уваги на зникле вино, – це символ розчарування, яке виникло як наслідок помилково спрямованої або неукрощенной енергії у праці, насолодах, в боротьбі проти зла або в поступках своїм емоціям, у творенні або в руйнуванні. Очевидно, що для блага П’ятірки Скорпіона життєво важливо древнє розуміння чесноти «в помірності і стримуванні себе».

Вивчаючи й аналізуючи особистості, що належать цій декади, в них відкрили сильну емоційну направляючу, яка іноді призводить їх в зіткнення з практичним життям. Вони так інтенсивно відчувають, настільки жагучі, що забувають про розумі і зовсім не критичні до власних імпульсам. Може бути тому так глибоко і страждають, що порушується їхня рівновага. Запис Таро підкреслює швидше їх слабкість, ніж силу, хоча сила цієї особистості безсумнівна. Самое найбільше якість їх у тому, що вони вміють бути «просто людьми», а це, за висловом американського психолога, перша і найголовніша бажана людська цінність.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,178