Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон, народжені з 13 листопада – 22 листопада, третя декада – Ґасбрук


Скорпіон третьої декади – це народжені з 13 листопада по 22 листопада

Вроджене чарівність, творча сила, пристосовність і сильна воля окреслюють особистість, народжену в цьому знаку. Підсвідомий творчий порив стикається з лінню, бажанням задоволень.

Позитивний стан цієї особистості проявляється елементами справжнього величі. Можливості досягнення успіху настільки широкі і різноманітні, що просто супроводжують цієї особистості у всіх областях творчої і творчої праці. Позитивна Сімка Скорпіона вчиться легко, глибоко осягаючи і вбираючи дуже швидко нові ідеї. Чарівність її настільки велике, що без видимих ​​зусиль і клопоту зі свого боку вона привертає до себе увагу і любов з боку оточуючих, де б не виявлялася. Співчуває страждань інших, інтуїтивно розуміє почуття і бажання інших людей. Її сила невловима, поступливість еластична, а особистий магнетизм значний і привертає до себе. Наділена і не меншою силою опору і дуже швидко себе відновлює. Віддана і глибоко пристрасна в коханні.

Негативний стан виражається у відмові від усіх ідей, пов’язаних з навчанням і дисципліною, тренуваннями, підвищенням майстерності, – бо, вірячи в нереальне, страждає від ілюзій. Різнобічність стає поверхневою і непостійною. Не концентрується достатньо часу ні на одному предметі, щоб його зрозуміти. Негативна Сімка Скорпіона лінива, брехлива, розпещені, розпещена, хитра і підступна. Залежить не від власних зусиль, а від чужої праці. Уникає відповідальності, позбавлена ​​ініціативи, нерішуча і боязка, не тримає ні слова, ні домовленості. У глибоко негативний стан втрачає свою незалежність разом з етичними поняттями і нормами, перетворюючись в безвідповідального егоїста.

Рівновага досягається творчою активністю, самодисципліною і незмінною прихильністю високим ідеалам етики та поведінки при прагненні до успіху – ось таємниця рівноваги різнобічної Сімки Скорпіона. Всіляко слід чинити опір пасивності, інерції, лінощам духу – головним спокусам в цьому знаку. Найкращий метод досягнення успіху полягає у встановленні певного і незмінного робочого режиму по відношенню до певної мети, великої чи малої, духовної або фізичної. У всьому необхідні розумна помірність і стриманість в емоціях. Але не можна зовсім відмовляти собі в бажаному і доводити себе до аскетизму.

У стародавніх символічних записах з числом Сім пов’язували, найчастіше, поняття про мощі. У цій декаді поєднання потенціалу Сімки з частотою Венери (позначеної також числом Сім) подвоює силу цих напрямних, з яких будь достатньо, щоб особи, яку вони визначають, подарувати величезну силу. Ми встановили, що у всіх декадах нашої системи, де зустрічаються потенціал Сім і частота Венери, – самодисципліна і стриманість є найважливішими якостями. Число Сім оцінюється в Таро як сила, що височіє над усім, подібно короні. Але для цієї сили потрібна відповідна і гідно голова, щоб цю «корону» носити і не впустити. Силу подібної якості можна порівнювати хіба що з домашнім тигром. Господар зобов’язаний приборкати «тигра» або стати його жертвою. Як приборкати тигра? Або як його тримати за вуса? Бути успішною Сімці Скорпіона нелегко.

Але те, що таке приборкування цілком досяжно, доводять відомі люди, що народилися в даній декаді. Особливо вражає широке розмаїття їхніх інтересів, яке дуже характерно для представників цієї декади. Роберт Льюїс Стівенсон, письменник, який збагачує і радує своїми творами не одне покоління дітей; французький художник-імпресіоніст Клод Моне розширив наше уявлення про колір і освітленні; Андре Жид, французький письменник і нобелівський лауреат; диригент Юджин Орманді; блискучий англійський драматург XVIII століття Олівер Голдсміт ; індійський політик Індіра Ганді; філософ, історик, поет, драматург і скептик Франсуа Аруе де Вольтер; Вільям Гершель, астроном, який відкрив планету Уран.

Слабкість цієї особистості виражається в недоліку аналітичних здібностей і стрімкого сприйняття. Сімка Скорпіона наділена активної інтуїцією і ясновидінням. Але її найсильніші бажання автоматично тлумачать це ясновидіння так, як воно підходить їм найкраще. У випадку з потенціалом Сім ці помилки відбуваються головним чином тому, що він не хоче вивчати найтяжкий досвід помилок і користуватися здоровим глуздом. Віддаватися ілюзіям – в характері Сімки Скорпіона, це властивість досить часто призводить до того, що при виборі мети вона просто може прийняти тінь за тверду основу.

Але попри все, Сімка Скорпіона – людина волі, відданість її діє, як магніт приймає і дає без кордонів любов і дружбу. І якщо одного разу Сімка Скорпіона все ж таки зважиться вибрати собі мету і залишиться їй вірна, – немає нічого всередині розумних меж, а іноді і поза цими межами, щоб їй щось перешкодило цю мету досягти.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,189