Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон, народжені з 02 листопада – 12 листопада, друга декада – Ґасбрук


Скорпіон другої декади – це народжені з 02 листопада – 12 листопада

Магнетична привабливість, ефектність, творча уява і витривалість, – ось так виражаються прояву головних напрямних цього характеру. Прагнення до особистого успіху конфліктує з вродженим благородством і добротою серця.

Позитивний стан виражає домінуючу особистість, яка наділена великою силою привабливості і широкими можливостями для досягнення успіху. Для Шістки Скорпіона цілком природно бути лідером. Вона займає середину будь сцени як би по милості божої, з успіхом і чарівністю поєднуючи непохитну волю з благородством поведінки. Підкорює тонко і … неминуче, наділена природженою здатністю отримувати бажане. Благородство в її натурі – вона обожнює ділитися з іншими всім, що має. Чутлива і пристрасна як у любові, так і у відданості. Гостинна, невтомна як в розвагах, так і в насолодах. З однаковим запалом Шістка Скорпіона працює і розважається. Куди б вона не з’явилася – усюди зустрічає дружбу і любов. У самій собі несе ключі успіху.

Негативний стан виражається в гордовитості, неспокої, суєтності, нетерпимості, жорстокості, невмінні міркувати. Намагається скрізь самостверджуватися, не рахуючись з почуттями і стражданнями інших людей. У неї одна мета – досягти успіху, добитися бажаного і йти своїм шляхом, нав’язуючи свою волю іншим. І це бажання настільки сильно, що переважує всі інші, особливо доброзичливість і справедливість. Негативна Шістки Скорпіона – чуттєва особистість, для неї особисте задоволення – єдиний сенс у житті. Це можуть бути фізичні задоволення і насолоди, милування власним могутністю і багатством, але незалежно від прийнятої форми, ці властивості мають таку страхітливу силу, що негативну Шістку Скорпіона майже неможливо змінити. Вона не приймає ні порад, ні попереджень і часто є першокласним супротивником.

Рівновага виражено в постійному розвитку і прояві привітності і благородства – це найкраще з того, що може Шістка Скорпіона направити в рівновагу. В цьому характері любов і відданість до людини – панівна риса, а якщо слідувати природному імпульсу доброти, то з усією його потенційною силою особистість Шістки Скорпіона автоматично стане врівноваженою. Амбітно бажання бути в центрі уваги часто наражає на небезпеку збереження справедливості відносно інших. Досягнувши рівноваги, Шістка Скорпіона негайно виявляє, наскільки ж вона сама стає привабливішою, коли привітна, терпима і м’яка. Врівноважена Шістка Скорпіона – благородна.

Коментарі. Дана декада доводиться в році на вершину третього, за рахунком, сплеску сонячної активності. Серед вищих декад року, цей обдарований, мабуть, найбільшою творчою силою і незборимим чарівністю. Таке пояснюється гнучкістю і благородством знака Води, що дає необхідний (рецептивний або сприйнятливий) противагу дворазової позитивної (або чоловічий) силі, властивій частоти Сонця, а також і потенціалу Шість.

Славетні імена говорять в цій декаді самі за себе: Мартін Лютер, що підірвав вплив римсько-католицької церкви і визначив нові форми богослужіння; Федір Достоєвський – геній російської літератури, досліджував у своїй творчості проблеми злочину і покарання, фізик Марія Кюрі, двічі лауреат Нобелівської премії, революціонер Лев Троцький, алхімік і фізик Парацельс, в пошуках втрачених лікувальних рецептів об’їхав увесь світ, відомий учасник Другої світової війни генерал Джордж Паттон, Біллі Грехем, євангеліст, скульптор Огюст Роден, інтерпретував у своїй творчості тіло людини як «щось божественне», письменники Альбер Камю, Курт Воннегут, Іван Тургенєв, артисти Кетрін Хепберн, Хеді Ламарр, коміки Віллі Роджерс і Джонатан Вінтерс, (Анатолій Луначарський, Михайло Ломоносов, сценограф радянського балету Тетяна Бруні, солісти балету Карлотта Замбеллі, Мікаел Денар, Асаф Мессерер, Микита Долгушин – прим . пер.).

Основна проблема всіх шісток Скорпіона – домогтися згоди з іншими, особливо, якщо інші знаходяться ще й у лідируючому положенні. Рядовий потенціал Шістки нелегко підпорядковується авторитетом і дисципліні, навіть тоді, коли немає вибору. Коли ж вона бунтує, то витрачає стільки ж сил і енергії, скільки необхідно для досягнення значного успіху в позитивному стані. Скажімо однозначно – Шістки Скорпіона – твердий горішок!

Якщо Шістка Скорпіона знаходиться в позитивному стані і в рівновазі, то більше прівлекателной особистості не знайти ні в якій іншій декаді. В дану декаду року, в якій проходить третій за рахунком сплеск сонячної активності, можливості для щастя і успіху настільки значні, що якби була можливість вибрати для себе дату народження, то в цій декаді ви зробили б свій найкращий вибір.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,164