Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Результати або рішення в кар’єрі і сімейних питаннях. Дуже енергійний місяць, багато фізичних сил і інтелектуальних. Можливості поліпшити своє здоров’я і зовнішність, відносини на роботі. В кінці місяця можливість для нової любові або творчості.

З 3 січня по 16 лютого активніше були у витратах і доходах. З 13 січня по 7 лютого творчий і романтичний період.

З 3 лютого по 4 березня інтелектуальний тонус, багато інтелектуальної енергії, для роботи, спілкування, навчання. Але найбільше для творчості і любові! Дізнавайтеся нове про творчість, пишіть вірші і працюйте інтелектуально над тим, чим захоплюєтеся. Дізнайтеся про хобі, свої захоплення.

З 7 лютого по 5 березня період для оздоровлення та косметичних процедур, дієт, покращуйте свій зовнішній вигляд. Цей же час добрий для поліпшення відносин на роботі, важливих переговорів, договорів. Можете знайти примирення з клієнтами і співробітниками. Можуть бути любовні романи з клієнтами і співробітниками. Після 20 чисел негативні тренди, постарайтеся все небезпечне і складне до 20 зробити.

З 8 лютого по 9 березня, максимум до кінця березня, прилив духовної і творчої енергії. Тренд сприятливо впливатиме на Ваш внутрішній світ. Розвивайте свою творчість і свої хобі. Ще цей тренд дасть романтичність, любовну мрійливість, дуже хороший для розвитку романтичних відносин.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, рішення, завершення, нейтральний пік і багато що залежить від особистих гороскопів. Акцент на сім’ю і нерухомість, кар’єру, репутацію, статус в суспільстві.

З 16 лютого по 30 березня період дасть енергії для спілкування, можливо дасть сили для навчання новим навичкам. Не занадто важливий для Скорпіонів, але все ж будете більше спілкуватися. Під час цього періоду є ймовірність поновлення кола спілкування, кола знайомих.

З 17 лютого по 10 березня проблеми з технікою, бюрократією і документами, поїздками, навчанням. Але можете завершувати старе, головне не починайте нове. Ви можете переоцінити свою любов і творчість, повернутися до старого.

З 18 по 24 лютого прилив енергії і активності, фізичних сил. Тренд сприятливий для змін у відносинах, дій Ваших у відносинах. Реалізовуйте свої бажання і права.

З 18 лютого по 2 березня ще один період дає енергію Скорпіонам, але він дає вітальність і життєві сили, впевненість в собі. Дуже багато енергії для любові і творчості. Покажіть себе в любовних зв’язках, легко буде проявляти свої почуття.

З 21 по 25 лютого обережніше з любовними романами, особливо на роботі. Є ризик витрат, намагайтеся не робити дурні покупки.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, дуже сприятливий пік. Для Скорпіонів дасть масу енергії, вітальності, творчих сил. Дуже великі шанси на початок нового важливого роману або закоханості. Можете починати новий творчий проект. Можете дізнатися щось важливе про свою творчість і кохання, переоцінити це і навіть повернутися до старого.

З 27 лютого по 1 березня зросте Ваша сексуальність і схильність до маніпулювання іншими. Обережніше з любовними романами на роботі. Є ризик розривів відносин і фінансових втрат.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – інтелект і творчість.

З 7 лютого по 5 березня – покращуйте зовнішність і відносини на роботі.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і результати, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 16 лютого по 30 березня – енергія для спілкування і навчання.

З 17 лютого по 10 березня – затримки з бюрократією, проблеми з документами і технікою.

З 18 лютого по 2 березня – багато вітальності і творчих сил.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов і творчість.

Гороскоп опублікований 3 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,380