Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


В цілому гороскоп не поганий для Скорпіонів, головне тримати під контролем свої бажання і пристрасті. Багато епатажу і експансії в першій половині місяця, багато ліні в середині місяця або неуважності, а в кінці місяця посилиться бажання інтрижок (або роздратування до улюблених) і бажання конфліктувати з партнерами і конкурентами. Весь місяць варто серйозніше і стриманіше ставитися до фінансових і матеріальних питань, буде схильність багато витрачати і ймовірність втратити. На початку лютого найактивніше будуть сімейні та статусні питання. В середині в гороскопі почнуться творчо-любовні періоди (хоча в цьому році вони більше негативні, ніж позитивні і схильність до інтриг) і акцент на сімейні справи, в кінці акцент на дружбу і плани на майбутнє.

З 31 грудня по 10 (15) лютого сприятливий період для зміни себе, ставлення до життя, цілям в житті, своїм знанням, бажанням і планам, поліпшити, оновити, позбутися. З 18 січня по 11 лютого вдалий період для поліпшення житлових питань та відносин з рідними (правда притримайте свої бажання і масштаби з 3 по 9 число). З 27 січня по 18 березня активний фінансовий період, заробітків і витрат, на жаль в лютому буде багато напружених трендів, так що витрат і розходів буде багато, а може бути і втрат.

Перший пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад, під час піку будуть посилені всі тренди, пік принесе завершення і усвідомлення, час розбиратися, підводити підсумки і отримувати заслужене. Найбільший акцент в гороскопі для Скорпіонів на кар’єрі і статус, досягнення і плани на майбутнє. Постарайтеся вирішити питання кар’єри, подумати про свій статус в суспільстві.

Багато сімейних розмов і новин з 1 по 18 лютого, інформації про сім’ю і нерухомості. Досить продуктивний період щоб дізнатися щось нове, обговорити угоди, а договори варто укладати лише до 14 числа.

З 3 по 6 намагайтеся менше витрачати, можуть бути занадто великі й марні витрати. Не поспішайте допомагати рідним і коханим, діловим партнерам, але і від них багато чого не вимагайте.

Ще один період, коли можете все роздувати в сімейних і фінансових питаннях з 9 по 13 лютого. Теж, не надто багато витрачайте, не надто хваліться своїми достатками (особливо перед рідними). У ці дні Ви будете занадто епатажні, експансивні, схильні давати масштабні обіцянки і вимагати багато чого. Намагайтеся бути стриманіше в кар’єрних питаннях і на публіці.

У Скорпіонів почнеться любовний і творчий період, який може бути пофарбований скандалами в кінці (через роздратування) або інтригами (новими закоханостями), період з 11 лютого по 7 березня. Варто оновити свою творчість, буде бажання романтики і розваг.

Якщо є можливість, то відпочивайте з 14 по 21 лютого, період дуже ледачий і розсіяний, складно буде концентрувати свої сили на досягнення цілей, зросте схильність звалювати все на інших. І, знову, є можливість дурних фінансових витрат (особливо на «любов» і творчість), намагайтеся менше ризикувати в ці дні і притримати азарт і інтриги. Обережніше треба бути вагітним.

Другий пік лютий буде 15 числа, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів спад. Пік принесе новини і нове, багато емоцій і бажань, багато новин. Найбільше акцент буде на сім’ї. Можна спробувати купити нову нерухомість або меблі (але потрібно бути обережніше), почати щось нове пов’язане з сім’єю або це відбудеться само по собі. Події будуть розвиватися дуже швидко. Час підходить тільки для капітальних покупок.

Непоганий період для інтелектуальної творчості з 18 лютого по 6 березня.

Дуже багато романтики, кохання, мрій з 20 по 24 лютого. Хороші дні щоб відпочити!

Напружений період для відносин і фінансів (особливо фінансів) з 22 лютого по 1 березня, багато напруги і небезпеки. Можуть бути скандали, непередбачені витрати, покупки за бажанням, роздратування і бажання більшого, ніж Ви маєте. Намагайтеся не робити дурних покупок, не скандалити через дрібниці. Це період підвищеної сексуальності і романтизму, але агресивного і напористого, образливого. Бійтеся скандалів через любов і, можливих, інтриг. Не варто багато витрачати на партнерів і вимагати від них. Вдалий період для здійснення дорогих покупок з 28 лютого по 3 березня, він навіть в якійсь мірі згладить період 22-1, 28-3 так само буде романтичним, хороші дні щоб відпочити.

2 березня буде пік, який торкнеться гороскоп на лютий, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік принесе результати і новини, посилить всі тренди і дасть можливість завершити і розібратися з ними. Найбільший акцент і увагу для Скорпіонів на дружбу і плани на майбутнє. Друзі та плани дадуть про себе знати, можливість розібратися з дружбою і друзями, планами, гарний час завершувати. У ці дні будете надто вже активні і схильні до витрат (після 1 березня витрачати можна не боячись), багато новин.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Скорпіона

1 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення і новини, особливо щодо кар’єри і статусу.

1 по 18 лютого – сімейна інформація.

З 11 лютого по 7 березня – більше любові і творчості.

З 14 по 21 лютого – намагайтеся менше витрачати і скандалити.

15 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове, час сім’ї.

З 22 лютого по 1 березня – скандали в любові, відносинах, грошах і багато бажань різних.

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення і новини, особливо в дружбі і планах на майбутнє.

Гороскоп опублікований 01.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169