Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Насичений місяць для Скорпіонів, багато спілкування і новин. Посилення інтелектуальних здібностей, можливості зайнятися інтелектуальною творчістю. Можливість поліпшити відносини з оточенням, сусідами, братами і сестрами. Активний період для відносин, варто зайнятися важливими відносинами, конфліктами, шлюбом, партнерством.

Час інвестувати і здійснювати покупки, особливо щодо роботи і здоров’я, можна здійснювати нагальні з 1 по 4 лютого.

З 4 лютого по 1 березня час спілкуватися, хороші дні для поліпшення та оновлення відносин з далекими родичами, сусідами і всілякими знайомими. Варто спробувати налагодити стосунки з викладачами. Можна знаходити нові знайомства. Не занадто важливий період.

Пік 4 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Сприятливий час для масштабних змін в сімейній сфері і сім’ї, з родичами і нерухомістю. Під час піку можна почати щось нове. Новини про сім’ю, переїзд, купівля або продаж нерухомості, початок ремонту, підтримка рідних.

З 10 по 16 лютого, в залежності від особистого гороскопа, може бути хороший або поганий тренд для роботи і здоров’я. Намагайтеся занадто не навантажувати себе занадто і не розпорошуватися в проектах. Хороші дні для дрібних завдань.

З 10 лютого по 17 квітня посилення інтелекту для Скорпіонів, хороші дні для публіцистики, інтелектуальної творчості і захоплень, читання книг. Дізнавайтеся більше про улюблених і любові, дітей, творчості.

З 14 лютого по 31 березня активний період для відносин. У Скорпіонів посилиться дратівливість, схильність домінувати, образливість в ці дні. Можуть бути конфлікти з партнерами і посилення конфліктів з ворогами, готовність до змін у відносинах, почнете реалізовувати бажане в стосунках, відстоювати свої бажання. Будете різко відповідати на зовнішній тиск, намагайтеся не конфліктувати з партнерами і близькими. Цього року період буде сприятливим, тому можу порадити розібратися з важливими відносинами і конкурентами, починати діяти.

З 16 по 20 лютого намагайтеся багато не витрачати, час зміцнювати свої знайомства і зв’язки, відносини. Але можуть бути і розчарування у відносинах, зв’язках і фінансах, слабке може бути зруйновано.

Дуже сприятливий творчий період, особливо для інтелектуальної творчості, гарний час для спілкування з 19 лютого по 2 березня.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Сприятливий пік, посилить тренди і періоди, час розібратися, прийняти рішення, кульмінації і результати. Приділіть увагу дружбі і коханню, дітям і захопленням, громадській активності. Займіться своїм дозвіллям і громадською діяльністю, планам на майбутнє.

З 21 по 24 лютого посилення сексуальності, харизми у Скорпіонів. У ці дні варто глибше розібратися в стосунках, знайомствах, фінансах. Час для оновлення, позбавлення, відродження. Період нейтральний, залежить від особистих гороскопів.

З 22 лютого по 5 березня більше енергії для Вас, займайтеся творчістю і відносинами. В важливих відносинах, конфліктах, шлюбі – це можливість показати себе у відносинах, реалізувати складні проекти і бажання, відстояти свої бажання, стимулювати зміни. Займіться своєю творчістю і дозвіллям, захопленням, зросте схильність до азарту. Посилення сексуальності.

Обережніше з фінансами і відносинами з 28 лютого по 3 березня, можуть бути витрати або порушення правил, багато уразливості. Обережніше з романами на роботі, з клієнтами і знайомими.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на лютий 2019

4 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і будинок.

З 4 лютого по 1 березня – спілкуйтеся.

З 10 лютого по 17 квітня – посилення інтелекту, час для творчості.

З 14 лютого по 31 березня – активний період для відносин і конфліктів.

19 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на дружбу і любов, творчість і плани.

Гороскоп опублікований 31.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,165