Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Місяць для початку нового життя. У всякому разі нового у стосунках, спілкуванні, знайомствах, знаннях, багатстві, поїздках і цінностях для Скорпіонів буде багато, і багато бажань. Місяць досить сприятливий, хоча треба бути обережніше з відносинами і багатством в середині місяця, особливо таємним.

З 27 червня по 7 січня розвиток здоров’я та роботи, з середини вересня по листопад активність зменшиться в цих сферах, з третьої декади вересня по жовтень багато негативних трендів. З 10 вересня – 14 листопада уповільнення життя, розвитку, переосмислення, робіть те, що раніше не зробили, на що не наважилися. З 27 жовтня по 21 листопада таємні відносини і в листопаді з ними багато проблемних вказівок. З 28 жовтня по 10 листопада таємна інформація, весь період поганий, обережніше з плітками і обманами. З 29 жовтня по 3 грудня змінюйте своє коло спілкування, свої знання і навчання, життєву філософію.

З 8 по 11 листопада скандальні дні, самі сильні скандали у відносинах, особливо на роботі і таємних. Постарайтеся не витрачати багато грошей, особливо на роботу. Можуть бути зруйновані особисті відносини.

З 8 по 12 листопада романтичні дні, хороший для любовних романів, допомагайте своїм дітям, розвивайте свої творчі проекти.

З 11 листопада по 1 грудня інтелектуальний тонус, багато новин і спілкування, поїздок, сприятливий період. За цей час дізнаєтеся багато нового, багато угод і переговорів, нових знайомств, поїздок, досліджень цікавого Вам.

З 12 по 21 листопада багато хороших трендів для Скорпіонів, що дають Вам енергію, можливості змінити себе, показати себе, впливати на своє життя. Розвивайте свої ідеї і покажіть їх іншим, змінюйте своє життя. Зміцнюйте віру в своє нове майбутнє, свої нові цілі.

З 14 по 20 листопада низка поганих трендів для відносин, особливо таємних. Обережніше з угодами і переговорами, любовними романами, шлюбними відносинами. Не витрачайте необдумано гроші.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – сприятливий пік, найсильніший вплив народженим в ці дні. Пік для початку нового в житті або важливих подій, кардинальні зміни або Ви самі кардинально поміняєте. Дасть Вам енергії і бажань, щоб змінити себе і життя. Слухайте свою інтуїцію, змінюйте себе і позбавляйтеся від непотрібного, дотримуйтесь до своїх прагнень та ідеалів. Починайте важливі проекти і цілі, реалізацію своїх бажань.

З 21 листопада по 15 грудня важливий період для відносин, набуття нових, розвитку існуючих, легкого позбавлення від небажаних, можливості помиритися. Для Скорпіонів період дасть дуже багато харизми і звабництва, впливу на інших людей, зацікавленості у відносинах. Жінкам Скорпіонам період дасть більше привабливості для протилежної статі. Скорпіонам час покращувати свою зовнішність і стиль, змінювати себе, краще для жінок, але можна і чоловікам. Період вплине на багатство, укладайте важливі договори, проводьте переговори, здійснюйте покупки і інвестиції, беріть і давайте в борг, просіть про підтримку.

З 26 по 29 листопада єдине погане вказівку для відносин і багатства, швидкі і необдумані події, розриви або романи, витрати.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік, багатий на новини, результати, усвідомлення, можна приймати рішення. Акцент на Ваші доходи і витрати. Дізнайтеся і розберіться з боргами, податками, спадком, витратами, отриманням підтримки від інших. Завершуйте угоди і інвестиції, дізнайтеся про джерела доходів, можливостях заробити, роботі, результати співбесід.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – спілкування, новини, поїздки, навчання.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, події, починайте щось важливе.

З 21 листопада по 15 грудня – розвиток відносин і багатства.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, інформація, новини, акцент на багатство і витрати.

Гороскоп опублікований 3 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,422