Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Час приймати рішення і змінювати своє життя. У першій половині місяця може бути занепад фізичних сил, але з другої великий приріст енергії – це можливість змінити себе, здійснювати важливі вчинки. Варто розібратися в собі і відносинах. Багато інформації та інтелектуальний тонус. Дуже сприятливий період для збагачення в листопаді. Можливість для нової роботи або інших джерел доходів, багатства.

З 3 жовтня інтелектуальний тонус, багато спілкування, поїздок, торгівлі, новин по 9 грудня. Але в період з 31 жовтня до 20 листопада нові справи краще не починайте. З 4 жовтня духовна енергія, гарний час для відпочинку і усамітнення, роботи над таємницями по 19 листопада. З 14 жовтня по 30 листопада зміцнюйте і розвивайте свої знайомства, любов, творчість.

З 1 по 26 листопада період збагачення, легше будете заробляти і більше, можливості вдалих покупок і інвестицій. Оновіть свої джерела доходів, піднімайте ціни за свої послуги, просіть підвищення заробітної плати у керівництва. Важливі переговори, суди щодо грошей, укладення угод – цей період відповідний. Тільки один негативний тренд, та й той на пару днів.

З 2 по 8 листопада обережніше з конфліктами, особливо таємними, тиском на інших.

З 6 по 11 листопада можливість зміцнити себе і свою репутацію, показати себе керівництву. Займіться кар’єрою і здоров’ям.

З 7 по 10 листопада творчі та романтичні дні, гарний час для відпочинку і розваг.

З 8 по 17 листопада прилив духовних сил і оптимізму. Можете братися за ділові проекти з метою отримання прибутку, дні гарні для судів і відстоювання своїх прав.

З 11 по 15 листопада змінюйте себе і позбавляйтеся від старого, багато сили волі.

З 12 по 15 і з 26 по 30 листопада дні творчого мислення, сильна інтуїція. Гарні для інтелектуальних і творчих розваг.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – дуже сильний пік, завершальний, що дає усвідомлення, енергію для прийняття рішень і змін, багато важливих новин. Акцент на Вас, Вашої особистості, прагненнях і бажаннях – це все буде кульміновано, прийняття рішень, завершення. Акцент на Ваших відносинах, особистих або ділових, ворожих. Ви можете дізнатися і розібратися більше в інших людях і собі в ці дні, прийняти рішення. Дуже сильний пік для завершень.

З 13 по 16 листопада намагайтеся багато не витрачати, особливо на розваги. Обережніше з любовними романами.

З 19 листопада по 3 січня прилив енергії, період дасть завзятість, впевненість, цілеспрямованість, багато бажань, фізичну силу, сексуальну енергію. Готовність до дій і розвитку. Розвивайте себе, свої проекти, бажання, прагнення. Змінюйте себе, змінюйте навколишній Вас світ, реалізовуйте те на що не вистачало сил, впевненості, прагнень. Ви станете більш активні і дієві в цей період, він відновить Вас і Ваше життя. Займіться спортом, важливими проектами на роботі і в житті – енергії буде багато, її треба направити. Такий період буває раз в 2 роки, тому не втрачайте його, змінюйте і реалізовуйте бажане. Під час періоду зросте Ваша конфліктність, дратівливість, особливо якщо хтось буде суперечити Вам або командувати. Чоловікам Скорпіонам період додасть впевненості в собі, привабливості в очах жінок.

З 22 по 27 листопада, дуже сильні для Скорпіонів, конфліктні дні. Небезпека аварій і травм.

З 22 по 25 листопада робіть дорогі покупки, робіть великі інвестиції, заробляйте якомога більше.

З 26 листопада по 20 грудня період оновлення відносин зі знайомими. Більше будете спілкуватися, поліпшите або завершите відносини зі знайомими, далекими родичами, сусідами. Більше торгівлі та угод.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, багато новин. Головне в ці дні не конфліктувати. Акцент на роботу, Ваші джерела доходів, накопичення, інвестиції. Нові події з джерелами доходів, роботою, зміни. Краще за все шукати роботу або підробіток в ці дні, але остерігайтеся через конфлікти не втратити те що є.

З 27 по 30 листопада активний період для відносин і спілкування, несподіваних вчинків у відносинах, здійснення несподіваних покупок. Хороші дні для змін.

З 30 листопада по 7 грудня посилення сексуальності, харизми, привабливості. Дні любовні і романтичні. Хороші для змін у відносинах. Можете займатися і діловими відносинами, відстоювати свої права в будь-яких відносинах, завойовувати інших людей. Гарний час для конфліктів і змін у відносинах.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – можливості для збагачення.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення – Ви і відносини.

З 19 листопада по 3 січня – багато енергії, оновлюйте і змінюйте життя.

З 26 листопада по 20 грудня – спілкування.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на джерела доходів і багатство.

Гороскоп опублікований 30.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,179