Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на липень принесе Скорпіонам полегшення на півроку, якщо з березня у Вас життя стало складніше. Повториться сприятливий тренд для творчості, любові і розваг. Інших нових важливих періодів в гороскопі не буде.

З 3 квітня по 7 серпня сприятливий період для вирішення боргових і фінансових питань, для фінансової сфери, тільки з 25 по 30 липня будьте обережніше. З 28 травня по 5 серпня інтелектуальний тонус і товариськість. З 3 червня по 3 серпня змінюйте свої знання і коло спілкування, свою філософію життя. З 27 червня по 7 січня розвиток здоров’я та роботи, активність в цих сферах, з кінця липня буде чреда поганих трендів.

З 2 липня до 18 грудня до Вас перейде полегшення, якщо з березня у Вас життя стало складніше (дивіться гороскоп на березень 2020). Повториться період, який почався в 2017 році. Період зміцнення \ стабілізації і стримування, необхідності брати відповідальність, більшого прагматизму і амбіцій – це все в питаннях навчання, отримання знань, відряджень (тепер у Вас будуть більш важливі і довгострокові відрядження), спілкування з братами і сестрами, торгівлі (якщо Ви займаєтеся нею). Гарний час зміцнювати всі ці питання, а слабке руйнувати або воно саме зруйнується. Станете серйозніше ставитися до своїх знань і бажати зміцнити їх або позбутися від непотрібних курсів (наприклад). До того ж, як і у всього Зодіаку, зросте Ваше бажання кар’єри і успіху.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, новини, кульмінації. Акцент на навчання, поїздки, важливі новини, світогляд. Вирішуйте тепер про те, яке навчання Вам треба отримати, які знання, чому починати вчитися. Розберіться зі своїм світоглядом, ідеалами, розумінням життя, позбавляйтеся або розвивайте, переосмислюйте.

З 6 по 10 і з 25 по 29 липня можуть бути конфлікти при спілкуванні, в навчанні і на роботі.

З 10 по 23 серпня приплив духовної і творчої енергії. Тренд сприятливо впливатиме на Ваш внутрішній світ. Розвивайте свою творчість і свої хобі. Ще цей тренд дасть романтичність, любовну мрійливість, дуже хороший для розвитку романтичних відносин.

З 10 по 14 липня найкращі дні цього місяця для відпочинку, подорожей, спілкування, творчості, романтики. Відпочивайте в ці дні, навчайте інших.

З 12 по 16 липня не перебільшуйте в спілкуванні та навчанні, погані дні для судів, обережніше з закордонними поїздками.

З 13 по 17 липня будете жорстокі і готові до кардинальних змін і позбавлення. Особливо це буде помітно в спілкуванні, навчанні, у відносинах з оточуючими, родичами, знайомими, учнями та вчителями.

З 19 по 22 липня може бути занепад сил. Можливо розчарування в торгових угодах, переговорах, публічних виступах, навчанні та спілкуванні.

Пік 20 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік несприятливий, принесе нове, але воно може бути таким, що розчаровує або обмежують. Акцент піку на навчанні, судах, наставництво, подорожах, публічних виступах, новинах. Нова життєва філософія, віра, але вони можуть бути депресивними (розчарування в житті).

З 25 по 30 липня будьте обережніше з боргами і витратами, любовними романами і розрізнення.

З 31 липня по 8 серпня будете конфліктні, масштабні конфлікти можуть бути на роботі, з оточуючими і знайомими. Намагайтеся не потонути в обов’язках.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і результати, пік принесе ексцентричну поведінку, бунтарство, бажання свободи або звільнення. Раптові зміни, події в житті. Акцент на відносини, кар’єру, сімейне сферу.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте знання і знайомства.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, важливі новини.

З 10 липня по 23 серпня – сприятливий тренд для навчання і любові.

Пік 20 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на життєву філософію.

Гороскоп Опубліковано 6 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,411