Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Досить напружений гороскоп для спілкування, можливих розчарувань у відносинах і обмежень, розривів і незадоволеності. Ви станете активніше в питаннях статусу та кар’єри з самого початку місяця, а з кінця липня більше харизми і можливості оновити відносини, які впливають на кар’єру і статус. Енергійність протягом місяця буде нестабільною, багато дратівливості і конфліктності, бажання маніпулювати і управляти. Можуть бути зміни ідеалів, цілей, життєвої філософії і релігії.

З 15 травня по 19 (30) липня працюйте над освітою, розширюйте контакти, зміцнюйте творчість, поновіть любов і займіться дітьми. З 16 травня по 2 липня приріст енергії, з середини червня могли конфліктувати за свої ідеали, істину, знання, релігію і філософію, була енергія оновити все це. З 1 червня по 3 (10) липня любовні романи, витрати, бажання великих розваг і дорогих речей, цінності і духовне. З 9 червня по 3 липня увагу до відносин на роботі і косметології, були хороші і погані дні. З 27 червня по 19 липня інформація про кар’єру, керівництві, професії, нові і старі знання.

Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, приріст енергії, емоцій, бажань. Можливість для нового навчання, вступу до університету, нових курсів. Хороші дні для пошуку нових покровителів і захисників. Дні гарні для початку далеких поїздок або планів на поїздки, спілкування з іноземцями. Знаходьте нову життєву філософію і віру, займіться релігією.

З 2 липня по 18 серпня займайтеся своєю репутацією, професією, цілями в житті. Період дасть енергію і активність. Зросте Ваша скандальність, дратівливість, особливо з 8 по 14 липня. Можуть бути сильніше конфлікти за репутацію і кар’єру, з керівництвом та іншими людьми, які будуть заважати Вам. Але все ж, період дає багато енергії, можливостей оновити і розвинути свій статус в суспільстві, домогтися поваги до себе, сили для роботи над складними проектами та цілями. Готовність або бажання до звільнення або нової посади.

З 3 по 28 липня більше харизми, товариськості, публічності. Оновлення відносин з учнями і вчителями, оновлення ідеалів і бажань. Період духовний, дасть можливість виступати на публіці, більше спілкування. Багато негативних трендів, обережніше треба бути з судами, бажаннями ідеалів, бажанням справедливості, відносинами з оточуючими і іноземцями, учнями та вчителями. Негативні тренди не настільки небезпечні для Скорпіонів, але все ж їх буде багато.

З 4 по 11 липня погані дні для переговорів, обережніше зі спілкуванням і документами, багато імпульсивності і складно концентруватися, багато ідей занадто ексцентричних, намагайтеся не бовкнути зайвого керівництву і важливим людям. Можуть бути скандали з керівництвом і партнерами, коханими. Складно буде приймати чужі ідеї, бажання наполягати на своєму.

З 7 по 11 липня поганий тренд для поїздок, навчання, спілкування з іноземцями та іноземними питаннями, судів. Занепад сил, віри, розчарування.

З 8 по 14 липня конфліктні дні, конфлікти з партнерами, коханими, посилення конфліктів з ворогами, керівництвом, багато дратівливості і агресивності. Бережіться втрати відносин, кар’єри, репутації. Травми, аварії, агресія.

З 8 липня по 1 серпня бережіть техніку, обережніше з документами, відкладіть початок нових проектів і навчання, не робіть дорогих покупок, можуть бути затримки з проектами і документами. З 8 по 19 липня можливість переоцінити інформацію про кар’єру, професії, керівництво, відродити старі проекти. З 19 липня по 1 серпня час переучуватися, відновлюйте занедбане навчання або глибше вивчайте, займіться аналізом, можна повторно відправлятися в подорожі.

З 9 по 13 липня відпочивайте, багато енергії для творчості і розваг, громадської активності.

З 12 по 16 липня конфліктний тренд, бажання панувати і маніпулювати, тиск на інших, фрустрації релігійні та ідеалів, прагнень і бажань. Обережніше з зарубіжжям, судами, навчанням, поїздками. Конфліктне спілкування.

З 15 по 18 липня розчарування у відносинах, обережніше з судами і спілкуванням, можуть бути обмеження або порушення правил. Не укладайте угоди в ці дні і не витрачайте гроші.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, завершення і результати. Пік посилить тренди, можливі зміни в особистих та інших важливих відносинах. Дуже грубий піковий період. Великий акцент на навчання, учнів і вчителів, зарубіжжі, світогляд і релігію.

З 17 по 20 липня найбільше харизми і спілкування, любовних романів і інтриг. Хороші дні для відпочинку і творчості.

З 19 липня по 11 серпня інтелектуальний тонус. Легше буде відроджувати знання, переучуватися по 1 серпня, з серпня – знаходити нові знання. Знову можуть бути поїздки і новин з далека. Намагайтеся дізнатися більше про навчання і філософії, релігії. Займіться публіцистикою, дипломною роботою, чимось важливим щодо знань.

З 19 по 22 тренд ревнощів і маніпулювання у відносинах, кардинальних змін. Ризик може принести втрати. Бережіть гроші і відносини.

З 20 по 22 липня гарний час виступати на публіці, показати свої знання, багато корисної інформації.

З 22 по 28 липня хороший тренд для кар’єри, професії і репутації. Прагніть до своїх бажань, час для реалізації проектів, довести свою правоту. Навіть конфлікти в ці дні можуть бути корисні. Можливість заробити за рахунок репутації і інвестувати в кар’єру і репутацію.

З 24 по 25 липня хороші дні для спілкування, судових розглядів, укладення угод і здійснення покупок. Налагоджувати відносини, особливо з наставниками, покровителями, учнями.

З 27 липня по 1 (3) серпня несподівані зміни у відносинах і кар’єрі, репутації і статусі, можете розірвати відносини або припинити професійний шлях, можуть бути любовні зради заради користі, романи з керівництвом.

З 28 липня по 21 серпня хороший період, всього один негативний тренд з 31 липня по 3 серпня, для ділових відносин, відносин з керівництвом, всіх відносин які впливають на статус. Ці дні підходять для оформлення шлюбного договору, оформлення документів для шлюбу, оформлення ділових угод і різних договорів, важливих переговорів, пошуку компромісів. Приділяйте увагу своєму керівництву.

З 31 липня по 3 серпня бережіть особисті відносини і ділові, можуть бути розриви і порушення правил. Не витрачайте багато грошей.

Гороскоп на серпень торкнеться гороскопу на липень для Скорпіонів. Пік 1 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, пік насичений і непрогнозований, несподівані нові події, зміни, починання. Ексцентрична і егоїстична поведінка і бажання. Можуть бути зміни в стосунках, розриви або набуття нового роману з керівництвом. Великий акцент на кар’єру, набуття нового професійного шляху або посади, зміни до існуючої. Обережно і обдумано починайте новий шлях або новий проект, які принесуть Вам статус і повагу.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на навчання, поїздки, зарубіжжі, філософію.

З 2 липня за 18 серпня – активніше в кар’єрі і боротьба за репутацію.

З 3 по 28 липня – харизма, відносини з наставниками, іноземцями, учнями, публічні виступи.

З 8 липня по 1 серпня – переоцінка знань, кар’єри, можуть бути проблеми з інформацією.

Пік 16 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і результати, навчання та спілкування, мети і філософія.

З 28 липня по 21 серпня – налагоджувати відносини з керівництвом.

Гороскоп опублікований 01.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,385