Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Дуже активний і досить важливий місяць для Скорпіонів. Важливий в кульмінаціях сімейних і кар’єрних, статусу. Активний в сім’ї і кар’єрі, відносинах і дружбі. Багато енергії буде у Вас, особливо щоб повернутися до старого, переоцінити існуюче. В кінці місяця слід бути обережніше і розсудливіше.

З березня місяця Ваші бажання і прагнення стали «інтровертні», багато було всередині, але мало виходило назовні, кажучи іншими словами – багато мріяли і думали, але не робили, період розпочався 9 березня і буде по 10 липня, після Ви знову станете розширюватися і прагнути до нового. З 16 травня по 13 серпня Ви активніше в сімейній сфері і більше запальності у Вас, агресивності і дратівливості. З 14 червня по 9 липня варто приділити увагу відносинам з важливими персонами, відносинам по вигоді і використовувати чарівність для статусу і кар’єри. З 27 червня по 28 серпня у Вас період переоцінки життя, себе, повернення до старого або повернення старого, складніше просуватися до нових бажанням. З 29 червня по 6 вересня багато інформації, навчання, новин і переговорів по професії, кар’єрі і статусі, з важливими людьми.

Місяць почнеться з черги духовних і творчих періодів, посилення оптимізму, віри в себе, сприятливих для розваг і відпочинку, навчання. З 3 по 7 липня багато енергії, впевненості у собі, хороші дні для поїздок і спілкування, публіки. З 6 по 10 липня багато творчості, мріяння, віри, сприятливі дні для любові і відпочинку.

А ось в навчанні, спілкуванні з керівництвом і членами сім’ї, діловому спілкуванні та поїздках можуть бути проблеми, низка негативних періодів. З 4 по 6 липня будете конфліктно сприймати будь-яку критику, схильні надто відстоювати свої знання, можуть бути скандали на роботі і сім’єю, не сприятливий період для важливих переговорів. З 7 по 11 липня схильність перебільшувати будь-які проекти на роботі, розмови, є ймовірність брехні і обманів, слід бути обережніше, намагайтеся не проговорити таємниці.

З 10 липня по 7 серпня сприятливий період для дружби і громадської активності, буде багато поліпшуючих трендів. Бувайте більше на публіці, поновіть групові активності, займіться політикою, знаходьте друзів.

З 10 по 13 липня можете закохатися в друга або змінити дружбу на відносини, хороші дні для реалізації несподіваних бажань в дружбі і відносинах, здійснення покупок, спілкування. Багато харизми, товариськості, приділіть увагу друзям.

Ви будете занадто владні, схильні змінювати свій світогляд, змінюватися самі і йти на конфлікти з керівництвом з 10 по 14 липня. Небезпечний період для операцій. Можуть бути конфлікти через владність і агресивність, бажання домінувати з учителями, керівниками, знайомими, братами і сестрами.

Другий сприятливий період для дружби і відносин з 12 по 15 липня, період хороший для зміцнення, щоб розібратися в них. Хороші дні для здійснення покупок.

Пік 13 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік емоційний, принесе нові бажання і можливості, трансформації та усунення. Час починати нове навчання, чогось важливого і довгострокового. Можуть відбутися зміни в колі спілкування, з братами і сестрами, сусідами і далекими родичами. Зараз у Вас є можливість оновити свій світогляд і погляди на життя, кардинально. Зважитися на далеку поїздку і довгу. Може бути і хвороблива зміна філософії і прагнень. Намагайтеся не скандалити з покровителями і наставниками.

З 18 липня по 6 жовтня час оновити відносини і знайомства. Сприятливий період для змін у відносинах і знайомстві, дуже швидкий і несподіваний, прискорення розвитку подій.

Обережніше з любовними романами, особливо з друзями і поведінкою в суспільстві, намагайтеся бути серйозніше і певним у відносинах і дружбі, коханні з 23 по 26 липня. Обережніше з фліртом. Не слід здійснювати покупки і укладати угоди.

Низка конфліктних періодів, дуже помітних для Скорпіонів, з 23 липня по 10 серпня. З 23 по 28 липня конфлікти з партнерами і родиною, керівництвом, остерігайтеся розривів і швидких скандалів, занадто багато уразливості і егоїзму у Вас. З 26 липня по 10 серпня конфлікти з партнерами і родиною, можете втратити відносини через егоїзм і поспішності, скандальні дні. У ці дні Ви будете дуже емоційні і запальні, ексцентричні, нетерпимі і готові до руйнувань. Є небезпека травм і аварій, бережіть здоров’я.

З 26 липня по 19 серпня не починайте нові ділові проекти або переговори, нове професійне навчання або відрядження. Варто переоцінити свої професійні навички і знання, інформацію про кар’єру і керівництво. Повернення в питаннях статусу та кар’єри. Не купуйте техніку, проблеми з документами, нове навчання краще відкласти.

Багато харизми у Вас і сексуальності, привабливості, проведіть час в товаристві друзів, займіться політикою, шукайте спонсорів і підтримку серед друзів з 26 по 30 липня. Вдалі дні для трансформацій відносин, знайомств, дружби, поновлення і усунення. Приділіть увагу фінансам, заробіткам, здійсненню покупок і питань спонсорства.

27 липня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік посилить всі тренди, кульмінації, завершення, рішення, новини, усвідомлення, все це буде дуже несподіваним, агресивним, може бути руйнівним. Найбільший акцент на сім’ю і нерухомість, на другому місці кар’єра і відносини, статус в суспільстві. Несподівані події і рішення можуть бути в ці дні, варто бути обережніше, але якщо хочете то можете зруйнувати все крихке в відносинах, сім’ї, кар’єрі. Це будуть дні результатів для Вас, прийняття рішень.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Скорпіона

З 10 липня по 7 серпня – хороші дні для дружби і громадськості.

13 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на навчання, світогляд, далекі поїздки.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення в стосунках.

З 23 липня по 10 жовтня напружені і небезпечні періоди, більше скандальності у Вас, особливо в стосунках і сім’ї.

З 26 липня по 19 серпня – бюрократичні проблеми, не варто починати нові проекти і навчання.

27 липня, плюс-мінус 4 дня пік і спад 10 днів – завершення і усвідомлення, акцент на сім’ю, кар’єру, відносини, несподівані події.

Гороскоп опублікований 27.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,175