Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


Досить важливий місяць для Скорпіонів, особливо кінець місяця. Останнім часом Ви досить багато часу витрачали за лаштунками, і навіть коли Ви діяли публічно або були на публіці, можливо, Скорпіони були досить замкнутими, все зберігали в себі. Рішення було важко робити останнім часом – цей період почався ще в грудні минулого року. Після 26 липня і до вересня у Скорпіонів настануть зміни в самовираженні та багато іншого. Ви станете більш рішучі, більш впевнені в собі, більш напористі. Люди почнуть помічати Вас, Ви захочете бути в центрі уваги. А ще Ви станете більш агресивні і сексуально активні, особливо чоловіки Скорпіони. Але це все буде в кінці місяця.

12 липня (плюс мінус 3 дні) принесе з собою новини, несподівані. Найімовірніше, що ці новини будуть пов’язані з документами (які можуть бути простроченими) або ж новими дорученнями. А може бути, просто звістки від членів сім’ї або знайомих. Так само варто очікувати і поїздку, але будьте обережні, обставини можуть змінитися.

Ще одна важлива подія відбудеться в кінці місяця, яке принесе з собою довгострокову тенденцію на більш ніж один рік – новий цикл. Цей цикл буде пов’язаний з Вашої кар’єрою, статусом, соціальним становищем. Протягом наступного року і парочки місяців Скорпіони матимуть шанс розвинути свою кар’єру, отримати підвищення, отримати повагу в оточуючих. Ви будете ставити перед собою багато цілей в кар’єрному плані.

27 липня (плюс мінус 4 дні) відбудеться щось Важливе з Вашої кар’єрою! Найімовірніше, що це буде початок чогось нового.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,160