Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Починаючи з гороскопу на квітень і до серпня у Скорпіонів буде можливість жити за рахунок інших, поліпшити свій добробут за рахунок інших людей. Квітень буде конфліктним місяцем, особливо на початку, дратівливість, серйозніше за все конфлікти в родині. Вірогідні конфлікти на роботі або інші проблеми і зі здоров’ям. Багато важливої інформації дізнаєтеся про роботу і здоров’я, а в кінці місяця про відносини.

З 16 березня новини про дітей, любові, захоплення по 11 квітня. З 19 березня зміни в ідеях, знаннях, світогляді, навчання з 7 травня і Вашої життєвої філософії. З 30 березня період дратівливості і конфліктності, обережніше з будинком і рідними по 13 травня.

З 3 квітня по 7 серпня важливий період для Ваших боргів, спадщини, отримання допомоги від інших, можливості заробити і збагатитися за рахунок інших. Важливий для відносин, які дають Вам багатство і підтримку. З кредиторами легше буде домовитися про нові кредити або реструктуризації боргу (реструктуризувати краще з травня по червень). Домовитися з боржниками і кредиторами, спонсорами. Брати вдало в борг (крім травня місяця) і повертати борги, просити про допомогу у інших. У квітні буде дуже сприятливий тренд, а в травні дуже негативний. З травня по червень нове не варто починати.

З 4 по 10 березня остерігайтеся аварій в будинку, скандалів з рідними і в важливих відносинах, в цілому дні конфліктні для Скорпіонів. Особливо до 7 квітня.

З 7 по 28 квітня сприятливий період для Скорпіонів, що дає харизму, привабливість, чарівність, згладжує конфліктні ситуації. Ви будете активні у відносинах любовних і які дають Вам дохід, у відносинах з рідними і будь-яких інших важливих відносинах. Розвивайте, відстоюйте свої права, реалізуйте свої бажання, змінюйте. Успішніше за все будуть фінансові відносини, отримання підтримки, відстояти право на спадщину і добитися повернення боргів.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення. Приймайте рішення про роботу, проектах, наймання або звільнення співробітників, роботи з клієнтами. Приділіть увагу своєму здоров’ю, таємниць, духовного світу. Хороші дні для відпочинку.

З 11 по 27 квітня готуйтеся до продуктивної праці, буде багато завдань, новин від клієнтів, переговорів, інформації по проектах і завданнях. Період в кінці дуже напружений, в останні дні. Приділіть увагу здоров’ю, дізнайтеся про нього більше.

З 12 по 17 квітня стережіться ризику на роботі і зі здоров’ям, конфліктів в спілкуванні, занадто багато сили волі і бажання руйнувати у Вас. Можуть бути масштабні кардинальні вчинки, негативні і небезпечні.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 5 дня і спад 10 днів – цей пік буде піком крайнощів, він принесе нове, у Вас може бути занепад фізичних сил і емоцій, різкі перепади настрій. Бажання бунтувати і змінювати все, руйнувати. Занепад і розчарування. Акцент піку на важливих відносинах для Вас, змін у важливих відносинах, початку або завершення відносин. Приймайте важливі, але обдумані, не поспішні, рішення в сфері відносин. Менше пік буде впливати на сімейну сферу, ті ж якості, але слабкіше.

З 25 квітня по 4 жовтня життя у Скорпіонів сповільниться, але буде більше сили волі і готовності змінювати себе, впливати на себе і своє життя. Перегляньте своє життя, повернетеся в чомусь до старого, змініть себе. Період фоновий, не особливо помітний.

З 27 квітня по 11 травня період принесе багато важливої інформації про важливі відносини. Дізнайтеся своїх партнерів, коханих, ворогів. Вивчайте інших людей, спілкуйтеся з іншими. Багато розмов у Скорпіонів і більше товариськості. Можливість укласти угоди, написати важливі листи, обговорити важливе.

З 29 квітня по 25 травня обережніше з любовними інтригами і романами. Обережніше з відносинами, які дають Вам дохід, людьми від яких отримуєте підтримку і багатство, остерігайтеся з ними романів. Серйозніше будьте з боргами, спадщиною, кредитами та витратами, перевіряйте всі договори, остерігайтеся обманів. У любові і творчості можете відчути незадоволеність і розчарування.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – багатство від відносин.

З 7 по 28 квітня – вдалий тренд для збагачення, відносин, сімейної сфери.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати в роботі, здоров’я, таємниці, духовному.

З 11 по 27 квітня – інформація про роботу і здоров’я.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

З 25 квітня по 4 жовтня – змінюється.

З 27 квітня по 11 травня – інформація про відносини.

З 29 квітня по 25 травня – обмани у відносинах, любові, фінансах.

Гороскоп опублікований 5 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,190