Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Для Скорпіонів важлива буде тільки остання частина місяця, дуже важливий піковий період. Більшу частину місяця буде йти сприятливий період для відносин, який буде посилюватися іншими хорошими трендами, намагайтеся налагодити відносини, помиритися, знайти нову любов або забути стару, а можна зайнятися діловими відносинами і судами. В іншому місяць не надто важливий для Вас. Багато роботи, ймовірності скандалів з клієнтами і співробітниками і несподіваних змін або новин на роботі, багато навчання.

Детально про всі періоди і тренди в гороскопі для Скорпіонів на березень. З 31 березня по 24 сприятливий період для відносин. З 9 березня по 10 липня у Вас повернення до старого, повернення старих бажань, ідей, навчання, багато внутрішнього зростання, духовного і релігійного, віри і надій. З 23 березня по 15 квітня не починайте нові проекти і завдання, повернення старого в роботі і навчанні, проблеми. З 6 березня по 13 травня багато роботи, турбот і клопоту. З 18 березня по 16 травня активніше в спілкуванні та навчанні. З 21 березня по 2 травня – час міняти себе і плани, переосмислювати, усувати, оновлювати, покращувати.

Місяць почнеться з занепаду сил, можливих агресивних зривів (спочатку агресія накопичується, а потім вихлюпується) до 7 квітня. Намагайтеся в ці дні менше скандалити і берегти здоров’я. Небезпека скандалів з клієнтами і співробітниками. Бережіть здоров’я і можуть бути травми.

З 6 по 9 хороших 3 дні для серйозних переговорів, судів, спілкування з важливими людьми і керівництвом, угоди поки краще не укладати. Можна спробувати «стабілізувати» і зміцнити відносини, будь-які.

Хороший період для близьких відносин, багато любові, сексуальності, харизми, бажання відносин з 8 по 19 число, з піком з 11 по 14. Для ділових відносин цей період так само підходить, заробітку грошей, роботи з фінансами і матеріальних. Скорпіонам ці дні будуть більше всього помітні в питаннях відносин, відстоюйте свої бажання, можна скандалити і вимагати, домовлятися, брати активну участь в стосунках. У Вас буде більше харизми. Схильності до компромісів прибавиться. Хороші дні для заробітку. Пік, 11-14, сприятливий для творчості, розваг, захоплень і відпочинку. А в період з 16 по 19 намагайтеся багато не вимагати від партнерів, може бути занадто велика мрійливість. З 16 по 19 не робіть дорогих покупок.

Пік 16 квітня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, посилить тренди, принесе нове, нові новини або бажання, зміни несподівані, період непередбачуваний. Скорпіонам акцент випадає на роботу, обов’язки, здоров’я, але можуть бути несподівані зміни і в іншому, в залежності від особистого гороскопа. Знайти нову роботу або клієнта, взятися несподівано за новий проект або обов’язки на роботі, нового співробітника. Можете взбунтовать на роботі і з обов’язками, захотіти змін, зруйнувати існуючу. Варто берегти здоров’я в ці дні. Період бунтарства на роботі і в питаннях здоров’я, обов’язків буде до 21 квітня.

З 17 по 21 квітня в світі буде більше егоїзму, бунтарства, поспішності. На Скорпіонів цей період може і не вплинути, але якщо вплине, то будьте обережніше з вагітністю та репутацією, роботою.

Дуже сильний період для Скорпіонів, сила волі і фізичні сили, підвищена сексуальність, агресія, владність доходить до деспотизму з 23 квітня по 1 травня. Спочатку період буде злагоджений, більше сил і віри з 23 по 28 число, але потім намагайтеся бути м’якше з важливими людьми і близькими, щоб не втратити їх. Варто зайнятися своїм здоров’ям з 23 по 1 число. У ці дні у Вас буде багато впевненості в собі і схильності змінювати себе, сил для змін, оновлень, позбавлення. Можуть бути скандали на роботі і в спілкуванні зі знайомими з 23 по 28 число, намагайтеся бути серйозніше з виконанням завдань і інформацією.

З 22 квітня по 1 жовтня, фоновий період, коли будете схильні до ретроградності, повернення старого і життя буде розвиватися трішки повільніше.

Займіться своєю сексуальністю і боргами з 24 по 19 травня. Дні сприятливі для спілкування з кредиторами і боржниками, можна навіть нові борги брати або шукати інвесторів.

Період хороший для роботи, спілкування з керівництвом, діловими партнерами з 28 квітня по 2 травня, хороші дні і для зміцнення близьких відносин, оформлення договорів, угод. Варто показати себе. Найкраще розібратися зі старим, прийняти рішення.

30 квітня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Важливий піковий період для Скорпіонів, один з найважливіших в році, особливо для тих, хто народився в кінці жовтня-початку листопада. Пік допоможе розібратися в собі і відносинах, репутації, договорах, шлюбі, професії, зв’язках, ворогах. Найкраще сконцентруватися на собі і своїх бажаннях, на другому місці партнери. Розберіться, зрозумійте, прийміть рішення, щодо свого життя і відносин. Вас, можуть, чекати важливі новини, усвідомлення, результати. Хороші дні щоб остаточно завершувати. Багато емоцій і бажань в ці дні.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Скорпіона

До 7 квітня – бережіть здоров’я і роботу, знання.

З 6 по 19 квітня – хороший період для відносин, заробітків, романтики.

16 квітня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове, несподіване. Робота, здоров’я, обов’язки.

З 23 квітня по 1 травня – багато сили волі, поновіть себе, боріться з ворогами, бережіть важливих людей.

З 23 по 28 квітня – прилив сил і впевненості в собі, скандали на роботі, обережніше з інформацією.

З 24 квітня по 19 травня – питання боргів і сексуальності.

30 квітня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – кульмінації. Акцент на Вашій особистості і відносинах.

Гороскоп опублікований 01.04.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,428