Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на грудень Скорпіонам дуже сприятливий. З кінця місяця хороший період для сімейної сфери. Протягом усього грудня багато спілкування. Весь місяць багато енергії і сил для змін в житті і досягнення бажаного. Багато інформації про гроші і вирішення фінансових питань або важливих новин.

З 3 жовтня інтелектуальний тонус, більше товариськості, відряджень, різних новин і інформації, навчання, торгівлі по 9 грудня. З 19 листопада енергія, активність, багато бажань, цілеспрямованості, егоїзму і посилення лібідо по 3 січня. З 26 листопада спілкування і угоди по 20 грудня.

Дуже сприятливий, хороший, що розвиває період в гороскопі для Скорпіонів розпочнеться 2 грудня 2019 року і триватиме до 19 грудня 2020 року. На жаль, він буде покращувати не для всіх важливу сферу і питання. Це період навчання, отримання практичних навичок, можливості вивчати щось, якісь курси. Чи не вища освіта і важливе навчання, а звичайне. Розширить коло знайомств. Більше поїздок протягом року. Більше торгівлі. Важливіше він буде для Скорпіонів «вчителів», торговців, тих хто часто їздить і спілкується з людьми. З літа виникнення конфліктів, бажання руйнувати, коли будуть йти негативні трендів.

З 6 по 10 грудня любовні інтриги можуть принести витрати або розчарування, краще не ризикувати. Небезпека обманів в збагаченні.

З 8 по 23 грудня приріст енергії для навчання і спілкування. Швидкий розвиток навчання, нових знайомств. Тренд може добре вплинути на торгівлю та відрядження, поїздки, переговори і угоди.

З 9 по 29 грудня інформація про гроші і багатство, як заробляти і куди інвестувати, про те, що вже зароблено і накопичено. Багато корисної інформації і можливості дізнатися більше. Своїми знаннями, досвідом, контактами, інформацією зможете заробляти гроші.

З 9 до 13 грудня нейтральний тренд, залежить від особистих трендів. Хороший в тому, що може дозволити зміцнити відносини і знайомства, провести важливі переговори, зміцнити свої знання. Поганий в тому, що може зруйнувати все слабке в цьому, може обмежувати і засмучувати.

З 10 по 16 грудня багато любові, романтики, сексуальності. Розвивайте любовні романи. Багато енергії для творчості і розваг.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік буде сприятливим, хоча треба бути обережніше з відносинами і фінансами (якщо в житті є проблеми). Пік дасть рішення і результати, важливі новини, кульмінації і можливості завершення для Вашого багатства, джерел доходів, накопичень, інвестицій. Для боргів, спадщини, виплат, кредитів, відносин з боржниками і кредиторами. Новини про чужі фінанси і отримання допомоги. З цим усім можна розібратися і сприятливо завершити.

З 12 по 15 грудня нейтральний тренд, залежить від особистих трендів. Вплив на фінанси, знайомства, відносини. Хороший для відродження, оновлення, змін. Поганий для ризику, ревнощів, маніпулювання і конфліктів, є ризик втратити все.

З 15 по 22 грудня направте енергію на кар’єру і статус, професійні проекти, досягнення, нагороди і відстоювання своїх прав. Особливо в колі знайомих і навчанні.

З 19 по 25 грудня тренд дасть енергію для зміни себе, своїх бажань, багато сили волі. Можете змінювати коло спілкування і навчання.

З 19 грудня по 9 лютого, максимум весь лютий, ще один нейтральний тренд і знову, він залежить від особистого. Він може впливати на Вашу кар’єру і силу волі, Ваші знання і навчання, коло знайомих і родичів. Може зміцнювати і структурувати, а може руйнувати і прибирати. У цей час у Вас в житті можуть відбутися обмеження і засмучення, самооцінки себе, але він же дає і можливість зміцнити себе і розвинути, прибрати з життя слабке і ненадійне.

З 20 грудня по 13 січня сприятливий період для сім’ї, відносин з рідними, поліпшення свого будинку, договорів з нерухомості або переговорів. Миріться і зміцнюйте відносини з членами сім’ї, поновіть їх. Зробіть декор будинку, купіть прикраси для дому та інвестуйте в свій будинок. Можете укладати договори по нерухомості. Тільки спочатку періоду поганий тренд.

З 21 по 24 грудня негативний тренд для розтрат грошей, відносин. Особливо для сімейної сфери і особистих відносин, та й з діловими відносинами будьте обережніше. Порушення і руйнування, імпульсивні вчинки.

З 23 по 26 грудня багато енергії і швидкий розвиток у відносинах, навчанні, угодах. Несподівані закоханості і романи, угоди, переговори і плани на майбутнє для відносин ділових і особистих.

З 25 по 30 грудня багато новин, спілкування, ідей. Хороший тренд для поїздок, торгівлі, переговорів.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік, принесе нове і масштабне. Починайте нове навчання, курси, розвивайте свої знання і досвід. Відправляйтеся в подорож або відрядження. Заводьте нові знайомства, вони будуть корисними для Вашого життя. Торгуйте.

З 29 грудня по 16 січня період для навчання, відряджень і поїздок, багато спілкування і новин.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – розширення і поліпшення знань, контактів, поїздок.

З 9 по 29 грудня – корисна інформація для збагачення.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, доходи і витрати, джерела доходів і витрат.

З 19 грудня по лютий – зміни контактів, знань.

З 20 грудня по 13 січня – займіться сім’єю і домом.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – починайте навчання і нові знайомства, поїздки.

З 29 грудня по 16 січня – навчання і різна інформація.

Гороскоп опублікований 30.11.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,399